piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca DENTEX - nowe

Sledzac ogloszenia co 2 gi tydzien stykam sie z ogloszeniami na temat pracy w denteksie informatyk, magazynier, fakturzysta, pracownik biurowy, itd . czy ktos wogole sie tam zatrudnil lub czy dostał odpowiedz na wysyłane maile z Cv bądz dostarczone osobiscie . Ze sluchu moi znajomi podrobili kilka dobrze napisanych Cv i nawet im nie odpowiedzieli ani na rozmowę nie wzieli a z tego co mi wiadomo to tym 2 panienkom od rekrutacji to albo się chce zatrudnić taką "buzkę" albo nie miał już z tym ktoś stycznośći ? Bo z tego co się orientuję to nawet nie patrzą w CV :) warto tam wogóle skladać podanie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

pewnie że warto super warunki duża kasa mało pracy :-)

płacą w gotówce a nie w kurczakach :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

cale 1000 zl dostaniesz netto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

Firma nazywa się chyba DANTEX, no może powstało coś nowego. Rekordy bije raczej WIomar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

Wiomar wygrywa a dantex stara sie go dogonic z tym ze wszyscy biegną do tyłu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

Z dantexem nie miałem kontaktu więc się nie wypowiadam, w wiomarze omal nie zacząłem pracować. Była jeszcze 1 "extra"firma. Europrojekt-to było "to", inaczej Murawski holding, itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

Słyszałem że już jakiś czas temu poinformowali pracowników o upadłości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

W DANTEXie potrzebują pracowników z umiarkowaną niepełnosprawnością tzn.z 3 grupą inwalidzką ... dostają kasę z PFRON na wyposażenie stanowiska dla pracownika i refundację części uposażenia ... jeśli jesteś zdrowy(a), to nie masz szans.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

Czlowieku co ty paplasz moj kolega nawet mial 2 grupe i moja kolezanka miala 3 cią i nawet ich nie przyjeli, jedynie to wzieli na rozmowę rekrutacyjną przez te 2 panienki z denteksu co tam pracują i jedynie co powiedzieli to "zawolalismy bo chcielismy zobaczyc jak wygladasz " tyle :) wiec po co sie wystawiać . A jezeli chodzi o pfron to zapewnie zbierają te orzeczenia do czego - sami pomyślcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

pracowalem tam 1000 zl za 10-12 godzin dziennie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

obóz pracy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

ja wole lezec i nic nierobic,wole zyc z opieki,tak jest lepiej ful czasu na dyskoteki na kolegow kolezanki,a stare niech flaki wypruwaja zeby nam dac zrec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca DENTEX - nowe

powiem ci tak jeśli masz wystarczająco chamski charakter to próbuj ,miła i sympatyczna osoba nie ma tam racji bytu nie licz na wsparcie złogi jeśli nie jesteś z tzw.klanu nawet bakteria padł a on był niezły w te klocki jak cię przyjmą pozdrów michaśkę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org