sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cegła z rozbiórki

Czy może ktoś ma lub wie gdzie moge kupic cegłę z rozbiórki? Potrzeba mi ok. 150 szt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cegła z rozbiórki

ja mam po 1 zl za sztuke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cegła z rozbiórki

Dzięki, ale po takiej cenie to mogę kupić nową a mi chodzi o taką z rozbiórki czyli stan nie idealny a co sie równa niższej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cegła z rozbiórki

Ja jakiś czas temu dawałem ogłoszenie, że oddam gruz w którym jest kilka tysięcy cegieł (dobrych) do wybrania. Był jeden chętny ale jak mu to jeszcze zawiozę za darmo :)
Teraz to mnie możecie .... pocałować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cegła z rozbiórki

ja dzwoniłem do jednego gostka z ogłoszeń co miał cegłę na sprzedanie ok 1000szt. ale taki był mądry że albo biore wszystko albo nic, także wielkie dzięki za takie ogłoszenia... a twojego ogłoszenia nie widziałem chyba że było źle sformułowane np. oddam gruz to takie coś - sorry ale mnie nie zainteresowało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cegła z rozbiórki

mam po 80 gr za sztuke

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org