sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

witam,
jak w temacie
interesuje mnie wysokość zarobków w w/w firmach na stanowisku kierowcy, może ktoś z Was posiada informacje na ten temat, lub jakieś szczegółowe informacje o pracy u tych Panów ?

dziękuję za ewentualne odpowiedzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

PROPONUJĘ ODWIEDZIĆ TE FIRMY I ZAPYTAĆ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

Do Macka możesz iść wyciągają w sezonie około 3 tyś do ręki, ale i sporo godzin jeżdzą. U Kurpiesia też sporo jeżdzą jak wszędzie, stanowczo go odradzam, za byle gówno dostaniesz opierdol i będzie ci potrącał kasę z wypłaty. Może maks 2 tyś ci da, podejżewam że i pełnej dwójki ci nie da. U Macka zimą będziesz leżał na bazie i minimalną płacę dostaniesz za te praktycznie leżenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

U Kurpia nie ma leżenia, jak byś nie miał w danym momencie kursu to będziesz napierdalał z miotłą, szpadlem, czy przy samochodzie grzebał itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

ja proponuję złożyć CV, jak pracodawca będzie Tobą zainteresowany to umówi się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną, na której przedstawi Ci warunki zatrudnienia.

CO TO ZA sposoby żeby pytać na forum ile tam płacą??? Chyba tylko w Łomży takie rzeczy są możliwe. Tu żadne zasady nie obowiązaują?

Ja w każdej firmie, w której pracowałam miałam zapis w umowie o zakazie udzielaniania informacji na temat firmy osobom trzecim (m.in. informacji na temat zarobków).

nie piszę tego złośliwie, tylko uważam, że takie zachowanie psuje równowagę na rynku pracy, który w Łomży i tak słabo się ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

edi \: U Macka zimą będziesz leżał na bazie i minimalną płacę dostaniesz za te praktycznie leżenie.

Teraz jak "Macek" to przeczyta to napewno będziesz leżał :) ale w domu na zasiłku.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

Co wy na to jazda na magnez bez odpoczynku to dopiero jazda po 14-20 godzin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

i co z tego? Jak się na to godzisz to baran niezły jestes.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

dzięki edi# za odpowiedź

do MissO.
Pytanie o zarobki to naturalna rzecz wynikającą z ludzkiej ciekawości i myślę, że nie tylko w Łomży ludzie bywają ciekawi. Nie rozumiem w czym widzisz to problem...
Dzięki za radę odnośnie złożenia CV jednakże nie wiem czy dało się to wywnioskować z pierwszego posta, nie szukam zatrudnienia tam a jedynie pytam o ZAROBKI

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zarobki Kurpiewski, Mackiewicz

Do Kania on dobrze wie że oni leżą w pokomieszczeniu dla pracownikow przy telewizorze i sporadycznie mają kursy. A wiem bo koleś jeździ już ponad 7 lat i wiem co u kurpia jest, nie jedna osoba chwilowo tam robiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org