sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wIELKI sPORT....

Dziwi mnie, że LŁKS "PREFBET..."ma pretensje do UM Łomża o kwoty dotacji do sportu. W dzisiejszych czasach pREZES każdego klubu sam zabiega o fundusze. Czy ktoś słyszał, aby Wisła miała pretensje do UM w Krakowie, że nie pojechała na mecz?
Panie K... ma Pan sponsora tytularnego, więc tam szukaj pieniędzy.(Może spróbuje Pan znaleźć innego np OSM Piątnica?)
Zakładamy, że pracuje Pan za darmo, gdyż w normalnych firmach nieporadnego "zarządzającego" się po prostu zwalnia...(chyba,że jest właścicielem, ale wtedy grozi mu plajta...)

Każdego szkoda.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wIELKI sPORT....

nie skumałeś gościu co Pan K. chciał przekazać he
przeczytaj jeszcze raz jego list

jak nie skumasz znowu to dam Ci podpowiedź, wskazówkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wIELKI sPORT....

tak ma pretensje do każdego........

Każdego szkoda.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wIELKI sPORT....

Nie od dzis wiadomo, ze sport najlepiej oglada sie przy schlodzonym browarku. A tym lepiej, jak daja go za darmo:) Mozecie sprawdzic w tym miejscu DARMOWE PIWO To nie jest zadna reklama, tylko dobra okazja dla kazdego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wIELKI sPORT....

i słusznie ze ma.

jeśli urzad miasta dzieli nasze państwowe pieniądze wg tego kogo bardziej lubi.

dlamnie sprawa trochę śmierdz, pewnie niedługo znowu zawita CBA do ratusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wIELKI sPORT....

"Rożnie liczę, ale nie wychodzi mi kwota dotacji na ten rok jaką pani podaje. Pani rzecznik podaje kwotę 80000, ja doliczyłem się 74100 (41100 sport dzieci i młodzieży + 20000 sport seniorski + 10000 przygotowania do Uniwersjady Justyny Korytkowskiej + 3000 nagroda –laur łomżyński dla Sebastiana Dobkowskiego za wyniki w 2010. Tej ostatniej kwoty klub nie otrzymuje tylko zawodnik)"
Nagroda przyznawana na rok?, więc chłopak ma do odbioru co najmniej 6tyś? czyli razem ok 80.tyś.

Analfabetyzm XXI wieku czytanie bez zrozumienia(PleasurmexC18)

Każdego szkoda.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wIELKI sPORT....

?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org