sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet Multimedia


Od jakiegoś czasu zauważyłem znaczny spadek prędkości internetu w godzinach ~18-23.
Czy ktoś spotkał się z tym problemem?
Dostawcą jest Multimedia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

przesilenie a ten dostawca to się nadaje jedynie na drzwi do lasu i to nie wiem czy by pasował .... Multimedia. to szajs nawet sygnał tv nie ma jakiegoś tam standardu ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

a co nie jest szajs ? interesuje mnie net w okolicach skepat parku ... co powiecie o HotSpocie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

ps. myslalem o ist ale z tego co widze nie maja nic takiego po środku tylko 256 512 i od razu 20mb ... mi wystarczylo by 1 max 2 mb . z czyjej oferty skorzystac ? pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

KONIECZNIE podłącz się do hot spota :-)))
Przynajmniej nie będziesz miał komu głowy zawracać z ewentualnymi reklamacjami :-))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

ale jak sie tam podlaczyc czy jest cos do zwikszenia sygnalu bo mam bardzo kiepski...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

zewnetrzna antena zwiekszy zasieg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

a range extender sciagnie sygnal? niechce podlaczac kabli do laptopa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet Multimedia

haha dokladnie o 18:00 zaczely sie takie lagi, ze granie online jest niemozliwe.... czlowiek wraca zmeczony z pracy, chce sobie odpoczac a tu takie cos..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org