piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

Narazie przegrywamy 1-0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

jaki wynik koncowy ???

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

1-1 :):):)

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

2-1 i kolejny mecz w plecy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

1-3 :(:(:( co sie dzieje ???

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

powinni grać lepiej potencjał mają, ale cóż widocznie myślą, że są jeszcze w 4 lidze i myślą, że zwycięstwa łatwiej będą przychodzić. niestety klasa rozgrywkowa wyżej i tak już wychodzi, miejmy nadzieję, że w końcu zrozumieją że są w 3 lidze i będą grać lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

Gwiazdorzy z 4 ligi za dużo piją gorzały w yamie i dlatego takie wyniki;(
Szkoda tylko tych kibiców którzy jezdzą za drużyną a pozniej muszą znosić upokorzenia w takich pipidówach jak Kolno,Zambrów,Grajewo.
Ja nawet złotówki bym nie zapłacił i nie zapłącę zeby oglądać te kulawe chabety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

Dokładnie!
gwiazdorzy czwarto-ligowi...
myślą że grają w ŁKS to są niewiadomo kim - kariera im w głowie poprzewracała. Niestety widok pijącego piłkarza w yamie czy innym klubie to codzienność, niestety też przed meczami.
Nic dziwnego że na meczach przy ul. Zjazd z meczu na mecz niższa frekwencja. Kibice jeżdżą na wyjazdy, nie tylko dla tych "gwiazdeczek" ale przede wszystkim żeby godnie reprezentować miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

piłkarzyki pseudo karierowicze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

Może trener jest zbyt pobłażliwy i trzeba takiego co by za mordy wziął?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

A panowie z forum co osiągnęli w życiu, że z taką łatwością przychodzi Wam ocenianie innych? Czy piłkarz nie ma prawa wypić piwa czy drinka? Czy piłkarz musi być abstynentem, żeby dobrze grać w piłkę? Spójrzcie najpierw panowie i panie w lustro, a później oceniajcie innych. A Wy, dzień przed pracą nie pijecie nigdy? Banda internetowych trolli, co myślą że swoimi wypisywanymi pierdołami coś wskórają. Jak Ciebie tak boli pijący piłkarz, to powiedz mu to prosto w oczy, w tym barze w którym tak pije, a nie sam po pijaku wypisujesz to wszystko na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

„Cenny remis” przerodził się w wstydliwą porażkę.
FILM z meczu:
widać puszczoną szmatę "Maślaka"
http://mylomza.pl/home/sport/item/1300-wstydliwa-pora%C5%BCka-w-grajewie-foto.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA


ZENUJACE JEST PODEJSCIE CO NIEKTORYCH.
To wam juz tak wszystko swietnie w zyciu wychodzi?
Chyba klaki z ,toreb'?
A jakby wygrali to pier.dolil bys jeden z drugim
klikajac w zachwycie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

siwysiwy i bobcast1
Czy uważacie że kibicując drużynie nie można wnieść konstruktywnej krytyki?
Od jakiegoś czasu z meczu na mecz idzie coraz gorzej. Prawda jest taka że w tej lidze grają głównie zespoły złożone z młodych piłkarzy, często wychowanków tych drużyn. Czemu więc nasi są coraz słabsi? Czy Grajewo jest w czymś lepsze od Łomży? Może świeższe powietrze? Może nie ma tam takiej tradycji picia przez piłkarzy? Trenera podobno mamy dobrego (doprowadził Sokółkę bardzo wysoko jak na taką małą miejscowość). Problem według mnie leży po części po stronie piłkarzy i trenera. Trener powinien wziąć za mordy pijących zawodników i pokazać im miejsce w szeregu.
Nic dziwnego że coraz mniej ludzi przychodzi na mecze przy ul. Zjazd. Nikomu nie chce się oglądać pseudo gwiazdorów dostających po tyłku od jakichś wiosek.
siwysiwy i bobcast1 - chyba trochę opacznie rozumiecie kibicowanie. Wiadomo jeżeli się nie wiedzie drużynie, jeżeli przegrywają ale gryzą murawę to taki zespół powinno się wspierać z całego serca. Jednak w tym przypadku jest nieco inaczej. Chodzę na mecze i jeżdżę na wyjazdy i od dawna nie widziałem tak olewczego podejścia piłkarzy jak w tym sezonie...
Tak na prawdę oni robią krzywdę głównie sobie. Dobrym przykładem jest Rafał Boguski, którego w życiu nie widziałem z piwem. Rafał trenował, miał marzenia i dostał się na wyżyny. Niestety z obecnym podejściem naszych piłkarzyków nie widzę ich wyżej niż w 4 lidze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

"konstruktywna krytyka" - opisać na forum że się widziało, że piłkarz piwo pije i przez to olewa mecze :D jaja zie z tej ziemi. Już napisałem wyżej - podejdź do Niego klikaczu internetowy i powiedz Mu, że jak będzie słabo grał, to podpierd....olisz go do trenera, lub idź od razu do trenera bez podchodzenia do piłkarza jak się Go boisz czy co? Na forum sprawy nie załatwisz, na forum Twoje słowa są rozumiane przez czytających, że CAŁA drużyna pije non stop, bo ludzie nie są sobie w stanie czytając tą "konstruktywną krytykę" wyselekcjonować piłkarzy o których piszesz. Robisz z piłkarzy ŁKS-u meneli i tyle w temacie.
Ps. Ja też chodzę często po lokalach. Aż tak ich nie widzę żeby tak często pili. Dodam nawet, że widzę jak nie piją. Są po prostu ze znajomymi w miejscu, gdzie młodzi ludzie spędzają czas. Mają siedzieć na forach tak jak Ty? Zacznij zmieniać świat od siebie. Nie zaglądaj ludziom do portfela i nie pouczaj ich, czy będą mieli w przyszłości z piłki korzyści czy nie. Idź powiedz wszystko trenerowi jak tak Ci zależy na dobru klubu, a nie mówisz trenerowi z Białegostoku przez forum internetowe na Łomżyńskiej stronie, że ma ich wziąć za mordę. Kogo ma wziąć?
A kwestia trenera, nie chcę się wypowiadać, czy on dobry czy nie, ale dziwnym trafem za awans Sokółki do II ligi, zarząd wywalił Go z pracy.
Może tu leży przyczyna dzisiejszych słabych wyników?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

bobcats ogarnij się trochę, nie wyzywaj człowieka którego nie znasz (lub obok którego stoisz na meczu) od klikaczy internetowych... bo jak widać sam nim jesteś. Ja im nie zaglądam do portfela ani w kieliszek czy do kufla, niech robią co chcą ze swoim życiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

A ja się zgodze i nie ma co się oszukiwać. Gwiazdy z yamy i tyle!

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

Biorą kasę , to powinni profesjonalnie podchodzić do tego co robią. Złych i pijących pracowników każda firma się pozbywa. Tak ma być i tu. Przyjdą inni , może młodsi którym będzie cokolwiek zależeć na tym co robią , przykład młody Kacprzyk. Mogą być z niego ludzie. Jeżeli trener nie panuje nad zawodnikami , trzeba zmienić trenera. Kto doprowadził do tego , że przychodzi 200 kibiców (ja też głupi wciąż się łudzę , że coś się zmieni) i z zażenowaniem patrzy na kompromitujący spektakl.
bobcats1 , czy Ty pijesz z piłkarzami? A może jesteś jednym z nich. Twoje posty nic nie wnoszą do meritum sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

No sami pedagodzy w tej Łomży i abstynenci :D Czasem mi się zdaje, że czytać niektórzy nie potrafią??????
Powtarzam jeszcze raz panowie wychowawcy, powiedzcie to trenerowi lub samym piłkarzom a nie na forum! To nic nie daje. Daje tylko to, że z ŁKS-u robicie drużynę meneli! Forum czyta kupa różnych ludzi w tym ja i wiem jak to odbierają inni - że WSZYSCY chlają przed meczem. Ja po prostu w to nie wierzę że WSZYSCY! Że piją niektórzy, może 3-4? to wręcz jestem pewien, ale czy tych 3-4 to jest kręgosłup drużyny? To tylko na tych 3-4 opiera się cała "siła" ŁKS-u? - NIE!
autochton - widzę że zależy Tobie na frekwencji na stadionie, zresztą tak samo jak i mnie. Tylko takimi wypowiedziami, że piłkarze chleją, to trybun nie zapełnisz. Bo kto będzie chciał oglądać zawodników, którzy grają na kacu i na pewno przegrają mecz, bo nie będą mieli siły? Tak to działa, sami taką opinię o zawodnikach ŁKS-u wystawiacie. Założę się, że jak znasz ich twarze, znasz też nazwiska, a jak je znasz, to podpierdo.l do trenera jednego i drugiego. Wtedy trener będzie wiedział kogo wziąć za mordę, czyli za to, do czego nawołujecie. Teraz ma wziąć wszystkich, bo piszecie że piłkarze chleją?
To jest tak jak widzą nas Niemcy, że Polak to złodziej. I Ty autochton i DFX, Ty też A-Z i Ty Januszek też jesteście Polakami. Za złodziei się też uważacie, bo ja nie. Zrozumieli czy nie? Jak nie, to nie mamy o czym dyskutować.
ŁKS to dwudziestu kilku zawodników, to nie tylko Ci z Yamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

Nie przejmuj się Zarząd to czyta , a na pewno jedna osoba , która jest długoletnim kibicem i na piłce się zna pewnie lepiej niż my wszyscy razem wzięci. Rozumiem , że w/g Ciebie należy wszystko zostawić tak jak jest i się cieszyć , że Ł.K.S. jest chłopcem do bicia przez małe miasteczka i czasami wioski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

autochton:
"Rozumiem , że w/g Ciebie należy wszystko zostawić tak jak jest i się cieszyć , że Ł.K.S. jest chłopcem do bicia przez małe miasteczka i czasami wioski?"

Ze szczególnym naciskiem na: "Rozumiem , że w/g Ciebie należy wszystko zostawić tak jak jest..."

Potwierdziłeś teraz to co napisałem wyżej - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Bez odbioru...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warmia Grajewo-ŁKS ŁOMŻA

Coś strasznie motasz , pisz jasno. Już 16:14 na Twoim poście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org