poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Satelita zderzy się z Ziemią

Satelita UARS w ciągu kilku najbliższych dni spadnie na Ziemię gdzieś między 57 równoleżnikiem północnym i południowym. W tym przedziale znajduje się m.in. Polska. Dokładne miejsce upadku nadal nie jest znane.

Naukowcy z NASA informują, że Upper Atmosphere Research Satellite wejdzie w górne warstwy atmosfery najprawdopodobniej w piątek i uspokajają, że satelita wielkości autobusu w większości spłonie w atmosferze.

Zdaniem ekspertów ryzyko, że upadek satelity na Ziemię doprowadzi do katastrofy jest jak 1 do 3200. Dokładne miejsce upadku będzie znane dopiero na 20 minut przed zderzeniem satelity z Ziemią.

Trasę satelity można śledzić za pośrednictwem strony <www.n2yo.com>

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Buahahahahahaha - oprocz tego nic wiecej nie powiem.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

No dobra spadnie ale chyba na twój łep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

torro akurat wczoraj czytalam cos nie cos na ten temat na poczatek poszukaj jak teraz jest polozony ksiezyc wzgledem ziemii !???poczytaj na temat trzesien ziemi - np. trzesienie w Japoni ale 100 sejsmografow na kuli ziemskiej (tyle ich jest )odczytuje ta sama wartosc trzesienia!!!!!to tak jakby planeta Ziemia wibrowala!!! a zreszta znajdz sobie sam!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Ten satelita waży 6 ton. Oczywiście straci jakąś część masy wchodząc w atmosferę, ale i tak sporo tego doleci do ziemi. Jeżeli spadnie na zaludniony teren może być nie ciekawie.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

mam nadzieje że ten autobus je8nie w sejm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

h h doklacnie w centrum tego cyrku dobre satelity to niebawem i ufo wyladuje h h h pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Czesio jest git,o właśnie w ten Sejm niech je8nie ha ha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Ale wy musicie mieć zasrane sumienia skoro boicie się jakiego j..cia satelity :):)

Moja rada:
Dać na mszę, iść do spowiedzi , przepisać dobra materialne na kościół i spokojnie z czystym sumieniem ,czekać na Sąd Boży :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

marudo
Nasrane to mają ignoranci :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Kleryk:)
Nie nasrane tylko zasrane sumienia:):)
A poza tym człowiek który ma czyste sumienie nie boi się jakiegoś jeb.cia satelity w ziemie :):)

Przeciez wam w Niebie będą grały anielskie chóry i stąpać będziecie po kwiecistych łąkach, to czego macie sie po śmierci obawiać ??

:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

O proszę. Nie dość, że ignorant to jeszcze Nostradamus. Skąd to przekonanie, że wierzę w stare księgi? Nick Cię zmylił? Czy może mój opis?
Nie jesteś spostrzegawczy prawda?:)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

rzepicha ale co Ty mi mowisz zebym gdzies wchodzil i czytal o tym. Ja nie chce o tym nic wiedziec. Zyje z dnia na dzien. Nie interesuja mnie takie rzeczy. Co bedzie to bedzie, i tak kiedys umre. I co to by zmienilo ze wczesniej przez jakas satelite.? Wiem tylko jedno. Fajnie bylo by gdyby ta satelita spadla na sejm w trakcie jakiejs narady.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

No tak :)
Ci najbardziej spragnieni życia wiecznego , najbardziej sie go boją :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Dokladnie maruda. Nikt nie wie gdzie spadnie a tu juz umieraja. Smiech na sali. A czemu ona wogole mialaby spasc.? Ten kto ja wyslal niech zrobic cos zeby nie spadla.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

A ja znalazlem takie cos :
Polska znajduje się w wymienionym obszarze upadku satelity, a więc na naszym terenie mogą pojawić się kawałki tego urzadzenia. Gdzie one spadną, dowiemy się na DWIE godziny przed wejściem w atmosferę. NASA przestrzega, że nawet jeśli znajdziemy części UARS, to nie wolno nam ich zatrzymać, ponieważ są własnością rządu Stanów Zjednoczonych.


Nie wolno nam zatrzymac czesci. To z jakiej racji im wolno spuszczac nam satelite na glowe.? To jest narazenie tysiecy ludzi na smierc. Nie wyobrazam sobie tego. Powinna bys wysoka wysoka kara do zaplacenia dla USA za ten incydent.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Marudo
Idąc Twoim tokiem rozumowania, nie wierzę we wróżki bo się ich boję czy dlatego , że ich pragnę? Wytłumacz mi swoją pokrętną logikę :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

,,Na Ziemię mają w piątek spaść szczątki amerykańskiego satelity badawczego UARS. Prawdopodobieństwo, że zagrożą one ludziom, jest NIESKOŃCZENIE MAŁE. Nie wiadomo, gdzie dokładnie spadną elementy satelity, ale prawdopodobnie RUNĄ DO MORZA.
20-letni satelita wielkości autobusu, zszedł z wyznaczonej orbity. Przed uderzeniem w Ziemię ROZPADNIE SIĘ na kilkadziesiąt części, które w większości spłoną w atmosferze.
Zdaniem specjalistów, jest bardzo mało prawdopodobne, aby ktokolwiek je zobaczył, a tym bardziej, aby uderzyły w budynek czy w ludzi.[...]''
Proszę bardzo...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Oby spadło na tego ze zdjęcia poniżej


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

TO czemu nasz obiekt który spadł u ruskich do tej pory trzymają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Znów ktoś z Polski coś wynalazł a Niemiec kupił, czy kiedyś to się zmieni i stać nas bedzie nawet na stronę http://sites.google.com/site/news048 ? może i smutne,poznac swoją datę śmierci ale jesli nawet ktoś nie wierzy to jeszcze gorsze ze pomysl sprzedany i to Niemcom...:(

pipi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Jak tam ???

Żyjecie jeszcze???
Nie spadł na wasze zakute łby ten kosmoczny autobus ???:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Satelita zderzy się z Ziemią

Całe szczęście, że mamy jeszcze piwko --> ZDRÓWKO :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org