wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

jw
..to nie takie proste..:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

wpisz w google swoje pytanie to dostaniesz odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

pisałam ,trochę za skomplikowane odp mi się wyświetliły..;D a najbardziej przeraziło mnie to że to nie takie proste....dziwne co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

a co w tym trudnego? Wklejasz link, klikasz parę razy myszką i nie logujesz się przez 2 tygodnie. Aż takie skomplikowane? Na prawdę widzę, że Internet odmóżdża.

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

masz, to ten link.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

http://www.youtube.com/watch?v=3JFNcJUDcFI
nie aż tak skomplikowane... trzeba 2 tygodnie czekać na usunięcie konta. Jeżeli w ciągu tych 2 tyg się nie zalogujesz Twoje konto zostanie usunięte. Z tym, że Twoje dane wciąż zostają na serwisie (właściwie to jak na każdym portalu społecznościowym, nawet po usunięciu konta). Żeby je usunąć to już trzeba wypełnić jakiś specjalny wniosek, potwierdzający zgon użytkownika, czy jakoś tak... Poczytaj o tym w google na pewno coś znajdziesz. Gwarantuje.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

dzięki
no właśnie, dlaczego..powinno być poprostu : usuń konto, czy też wyrejestruj a nie takie głupoty..załuję że zarejestrowałam się na tym gównie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

trzeba wejść na strone apostazja.pl :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

a co to za problem?ja usunąłem i zaraz profil nie był dostępny dla nikogo.Fakt trzeba potem nie logować się przez dwa tygodnie ale konta już nie będzie.Chyba wytrzymasz te 14 dni? :)

karoLEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

To nie prawda z tymi 2 tygodniami. Usunąć się nie da, tylko można zrobić dezaktywacje. Ja po tym 3 miesiące prawie nie wchodziłam na profil.. potem z ciekawości sprawdziłam czy faktycznie się usunęło. I co?? Zastałam konto takim jakim go zostawiłam 3 miechy wcześniej. Żałuję, że wpadłam na pomysł żeby sobie te g...wno zakładać.. no ale tak to już się kończy jak się ślepo podąża za modą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

bo to kartoteka KGB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak usunąć na zawsze konto na Facebooku..?

a moje konto zaraz po usunięciu czy tam dezaktywacji (nie pamiętam już teraz) nie było przez nikogo widoczne bo wchodziłem z innych profili

karoLEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org