wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Korki na drogach.

Jeżdżę trochę po drogach naszego pięknego kraju i mam nieodparte wrażenie, że komuś bardzo zależy byśmy stali w korkach i spalali jak najwięcej paliwa. Coraz częściej projektuje się sygnalizację świetlną nastawioną na korkowanie i wstrzymywanie ruchu na drodze, zapomina się o bezpieczeństwie i ekologii. Oczywiście na luźniejszych odcinkach nieodzowny jest fotoradar i policjant z radarem laserowym w ręku. Czy to można nazwać okradaniem naszych kieszeni, czy dodatkowym podatkiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

Zlodzieje i jeszcze raz zlodzieje. Ten rzad nas pozabija. Caly czas podwyzki. W koncu nie bedzie z czego zyc.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

juz nima z czego zyc .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

Dokładnie. ostatnio przejechałem całą Polskę i zauważyłem, że sygnalizacje świetlne są montowane w takich miejscach, aby tworzyć korki, paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

Jeżdżę rowerem i nic podobnego nie zauważyłem. Może czasem, gdy pod wiatr, więcej kiełbasy pochlaniam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

kiedyś było lepiej...
______________________
www.lomzyniacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

Dokladnie jasiu. Teraz jeszcze Ci bogatsi ludzie tego nie odczuwaja. Ale za pare lat nie beda mieli za co zyc...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

longslaw ma racje 100% !!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korki na drogach.

Drogi sa coraz gorsze i bardziej dziurawe. Stale się słyszy o naprawach dróg , ile to kosztuje i co z tego. Robi się te naprawy z kiepskiego materiału i wystarczy, że zacznie padać i zowu droga nadaje się do naprawy. Paranoja.http://postlinknews.com/457news.php

ania15

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org