wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niby jork na bawełnie

własciciel małego włochatego niby jorka ,brazowo czarnego z czerwona obrożą proszony jest o bardziej skrupulatne pilnowanie swojego pupila...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

A co ten psiak nabroił??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

jak Ci coś nie pasuje, to trzeba było powiedzieć właścicielowi a nie piszesz tutaj takie uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

I bardzo dobrze,że pisze.Przeszkadza to komuś??Gorsze głupoty tu ludzie wypisują.Po to jest chyba forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

ania26,może to Ty jesteś właścicielem tego psiaka??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

tak sie składa, że psa nie mam ale jak mi coś nie pasuje to mówie wprost.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

a jeśli już tutaj sie pisze to należy wyjaśnić dokładnie o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

Ciekawość gryzie:)??Nie Twój pies więc o co się pieklisz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

wydaje mi sie, że wiem który to piesek i jakoś nie widzę, żeby coś złego robił. Swoją droga bardzo ładny psiak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

Może dobierał się do jakieś suczki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

z tego co mi sie wydawało to szczeniaczek jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

ania26 wydaje mi sie ze jestes włascicielka tego małego siersciucha wiec przepraszam ze nie powiedziałem Ci tego w oczy ale Twoj pies nie nosi zdjecia swojego własciciela w portfelu ,a nie bede tez latał po całej bawełnie i pytał czyj to pies , poprostu jak go puszczasz samopas po miescie to licz sie z tym ze kogos moze draznic ,mi osobiscie jego kopa na moim podjezdzie wogole sie nie podoba i to ze wchodzi jak do siebie ,poprostu poprosiłem o wieksze zainteresowanie ze strony własciciela ,a jesli nie pasuje Ci to ze grzecznie poprosiłem to nastepnym razem jak wejdzie na moja posesje, spakuje go do bagaznika i wywioze w pizdu do ostrołeki wtedy Ty bedziesz pisała na forum gdzie to Twoj ukochany piesek sie podział.
dziekuje za uwage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

ania20 nie jest włąścicielką tego psa,co zreszto napisała.A Ty czasem odbierz maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

odebrałem maila ale jakis dziwny był bo nic mi nie wyswietliło tylko czarna plame na monitorze ,a wiec panda to Ty jestes włascicielem ....ogolnie Twoj pies nie zrobił mi wielkiej krzywdy ale psa sie pilnuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

Witam.Jestem wlascicielka tegoż psiaka.Chcialabym za niego przeprosić jesli cos przeskrobal.Staramy sie go pilnować i nie wypuszczać samego na podwórko,ale czasem przez malą nieuwagę któregos z domowników potrafi uciec i nic go wtedy nie zatrzyma.Trzeba poprostu czekać aż wróci.To bardzo kochany pies,ale wiem,że i lobuziak.A nade wszystko uwielbia samotne wycieczki po okolicy.Jeszcze raz BARDZO za niego przepraszam.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

To jest dokładna treść maila,skopiowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niby jork na bawełnie

ok wszystko zostało wyjasnione temat uwazam za zamkniety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org