piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plener ślubny

Czy ma ktoś pomysł na ciekawe miejsce do ślubnej sesji zdjęciowej w plenerze ???

snieżka185

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

Łomża poza łomża ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

w okolicach ale
może być też w Łomży

snieżka185

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

... najlepiej zapytać fotografa gdzie robi i co proponuje- niech pokarze sesje dotychczas zrobioną... to samo dotyczy panów z kamerami, niech pokarzą co mają i jak robią.
A tak konkretniej to zależy jaki macie gust i smak. Plener wiele zależy od zainteresowanych, jak otwarci jesteście na współpracę...itd...
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

a może ktoś wie jak jest w Nowogrodzie w skansenie. tam trzeba rezerwować czas na sesje ??

snieżka185

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

nasz fotograf nie jest z Łomży i nie zna za bardzo tutejszych rejonów

snieżka185

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

ok. porozmawiaj z kamerzystą, powinien wiedzieć gdzie jest ładnie i dobrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

a wy co proponujecie

snieżka185

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

trudno doradzać komuś, to zależy od gustu, nam kręcił wesele z albumem wspomnień i plenerem nocnym przy fontannie p. Andrzej. Ma swoją stronę www.studiovideoprofilm.pl. Nam się podobało i tak chcieliśmy, widzieliśmy też plener dzienny w narzeczeństwie oraz wiele innych, naprawdę robi to z pasją i duszą...
Wybór należy do Was...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

My mieliśmy sesję w Drozdowie w dworku, znajduje się też tam piękny park, wcześniej trzeba wykupić bilet za 60zł jeżeli chcesz mieć w dworku i w parku można wybrać też tylko jedno z miejsc wtedy koszt zmniejszy się o połowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

My mieliśmy gdzieś koło wizny, spory kawałek od łomży ale nie wiem dokładnie w którym to miejscu. Są tam takie fajne piaski prawie jak na plaży tylko że rzeka daleko a do tego forty w piątnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

plaża w łomży,skansen w nowogrodzie,muzeum w drozdowie,gdzieś w lasku,na fortach itd:)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

ja zrobie za darmo w plenerze,zaden problem podaj swoj nr kom i kiedy bedziesz czas miala,nic cie niekosztuje w plenerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

Witam!
Też jestem zdania, że fotograf sam powinien zaproponować miejsce, gdzie miałby się odbyć plener ślubny. Jednak nie zawsze jest to możliwe, dlatego proponuję poszukać np: na Youtube nagrań z okolic Łomży. Ja znalazłem
użytkownika o nicku pawlas72. Oto link do jego filmów:

http://www.youtube.com/user/pawelas72

Pozdrawiam!

Indy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

Proponuje plener na stacji PKP w Ostrołęce albo gdzieś gdzie są normalne tory i pociągi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

Jak wyżej pisano- to zależy od gustu, jeśli miałbym wybrać jakieś miejsce na kilka fotek w Łomży wybrałbym miejsce nad rzeką ale tylko dlatego, że jest to miejsce dla mnie szczególnie wiele znaczące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

jak chcesz mozemy wybrac sie na Majorke tam bedzie fajnie,mam 2 bilety na tydzien,i tam w plenerze mozemy cuda robic,w hotelu tez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

ja dużo dobrego słyszałem o muzeum w drozdowie. moj brat tam robił i naprawde świetnie wyszło! polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

...tak naprawdę, to wszędzie będzie ładny plener.
Zależy to od ujęć, kadrowania i zmontowania w jedną całość, a odpowiedni podkład muzyczny w dużej mierze załatwi sprawę...
MUZYKA TO POTĘGA
najważniejsza jest "DUSZA"
Przedmówcy fajne miejsca podawali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

trzeba było wziąść fotografa z Łomży to by niebyło problemu
oni znaja miejsca i okolicę

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

nowe rondo buduja na piłsudskiego. tu można porobic kilka foto na koparce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

polecam stare prosektorium koło dawnego szpitala a teraz jest tam spend dla szczyli zwany potocznie szkołą :-0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plener ślubny

Hej, u nas fotografował ten fotograf http://www.szemrajfotografi.pl/ i podpowiedział nam fajne miejsca na zdjęcia w plenerze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org