czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Henna brwi.

Witam chciałabym sie dowiedzieć, gdzie bym mogła wyregulować brwi i zrobić ich henne, chodzi mi o bardzo naturalny efekt. Jaki jest koszt? Jak długo trzyma sie kolor?
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Okolo 25 zl na Hipokratesa u salonie EWA. Powiesz pani kosmetyczce, ze chcesz delikatna naturalna henne i Ci zrobi. Efekt to zalezy miesiac spokojnie ponosisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

a henne rzęs?

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Dziękuje za odpowiedz:) A inne miejsca? Może taniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Idź do p. Krzysi na starym rynku.

p.s.- w wiekszości gabinetów kosmetycznych robi się henne, a cena jest mniej wiecej na tym samym poziomie. Ja polecam Stary Rynek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Za henne brwi, rzes i woskowanie twarzy (wasik i bakobrody) oraz regulacja brwi: razem 50 zl, wiec mysle, ze sama henna brwi i rzes to jakies max 30 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

a w intercosmetic tez robią hennę brwi? kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Szukam dla żony jakiegoś dobrego salonu w okolicy. Henna http://www.zawszepiekna.pl/pielegnacja-brwi-i-rzes-c-15.html jej się marzy. Polecicie coś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Henna z regulacją nie powinna być droga, myślę, ze około 20 zł maksymalnie. Warto też spróbować samodzielnie sobie zrobić, z czasem można dojść do niezłej wprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Fajna sprawa! Ja bardzo często chodzę i sobie chwalę, właśnie przez to, że jest to niezwykle ułatwiające życie i codzienną rutynę sprawa :D

Torby skórzane oraz kaletnictwo - moje pasje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Diva na Wyszyńskiego polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Do tego trzeba mieć brwi, a mnie po ciąży powypadały brwi i nie chcą odrosnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

To może warto skorzystać z makijażu permanentnego brwi lub z henny pudrowej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Henna brwi.

Jeśli zależy ci na długotrwałym efekcie to polecam się zastanowić nad makijażem permamentnym ;) Spora inwestycja, ale jednorazowa i problem z głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org