sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kwesta 2005

To już kolejna kwesta na Łomżynskie zabytki cmentarne naszej nekropoli.
Jak oceniacie tą akcję? Jakieś propozycje?
Zapraszam do wzięcia udziału!
Pozdrawiam

Nic wielkiego to jest: trochę słów, trochę snów, trochę łez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwesta 2005

Niektóre z pomników nie wymagaja wielkich pieniędzy. Czasami wystarczyłoby 20-30 zlotych na zaprawę klejącą. Przykład, może już nieaktualny, wszak byłem w tej części cmentarza ok 10 dni temu - przewrócony pomnik pastora Karla Wagnera, przewrócony piękny, marmurowy pomnik Olgi Jenisz w lapidarium. A jest to ok. godziny pracy. Nie wiem czy "działacze" o tym wiedzą i czy coś już z tym zrobili. Czy może bęzie to w planach na nastepne lata. A przy okazji - kilka nagrobków z terenu lapidarium zniknęło juz na zawsze. Pewnie na ktoś je wywiózł na złom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwesta 2005

Ratujmy Łomżyńskie Zabytki bo za kilkaset lat moze to byc nasz pomnik !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwesta 2005

Ptysiu wszystko na to wskazuje że Twój to może być już niedługo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwesta 2005

Ha ha ha, i o to chodzi, i o to chodzi. To może być Ptysiu twój i na tym skończy się historia łomżyńskiego cmentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwesta 2005

Nie wiem jak Wy, ale dla Ptysia trzeba byłoby zarezerwować specjalne miejsce na naszym zaszczytnym cmentarzu :) A czasu coraz mniej, bo Ptyś dalej działa mi, i nie tylko mi, na układ nerwowy, a wszystko ma swoje granice.

Co do idei tej akcji, popieram, chociaż uważam, że na świecie, czyli w Łomży są pilniejsze wydatki, na które miasto nie zawsze ma pieniądze, a ludzie mogli by pomóc. Sami wiecie, że robi się coraz zimniej i dla osób bezdomnych i czy biednych nadchodzi trudny okres. Może to w ich stronę należałoby skierować pomoc.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kwesta 2005

może dla ptysia cmentarz dla zwierząt by pasował HEHE



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org