poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

ktorym nas truja od dwoch tygodni??!!!!!!!!!!!!!! DOSC TEGO!!Rozumiem ,ze moze byc awaria ALE NIE PRZEZ DWA TYGODNIE!!!!!!!!!! URZAD MIEJSKI UMYWA RECE i slucha tego to co mowia w PPsie GOLYM OKIEM WIDAC ,ZE ZYSK DLA SPOLKI WAZNIEJSZY (kosztem ludzi osob chorych ,malych dzieci) komu przeszkadza , prosze o wpisy ale powazne a nie durni!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Przed oczekiwaniem na wpisy wez zmien tego J.Pilsudzkiego tak jak sie nalezy bo juz zal tego czytac ,matole'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

rzepicha, tobie przeszkadza wszystko, kluby bo za głośno, zakłady produkcyjne bo śmierdzi, najlepiej żyłoby się tobie jak by tu była pustynia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Ja tam sie wpisuje bo juz nie moge zniesc nie mozna zniesc tego smrodu ani to okna otworzyc ani na spacer isc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

dziewczyna ma rację , już dawno winny się słuzy tym zając. Podobnie sprawa dotyczy smogu na osiedlu parkowym , tam normy zanieczyszczeń powietrza przez dymy z kominów sa wielokrotnie przekroczone i zagrazaja zyciu ludzi.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

nooo i pozamykajcie wszystkie zakłady pracy bo śmierdzą!!! a później będziecie beczeć, że nie ma gdzie pracować w Łomży! W Ostrołęce od tylu lat śmierdzi z celulozy i nic z tym nie zrobili! Ale za to Wy się postarajcie to może zakład przeniosą do Ostrołęki a My będziemy oddychać biedą i brakiem miejsc pracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Mochal91
Chyba dawno nie byłeś w Ostrołęce. Już poprawili, jest o wiele mniejszy smród a czasem w ogóle :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Oczywiście, że coś powinno się z tym zrobić. Mamy XXI wiek, ludzie w kosmos latają, a ze smrodem zakładowym nie mogą sobie poradzić. A może nikt po prostu nie chce zająć się tym problemem z obecnych i minionych władz. NIkt nie mówi o zamykaniu zakładu, ale że sanepid nie interweniuje to mnie dziwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!



Celuloza w Ostrolece juz dawno uporala sie z tym
problemem.Firma ktora ja przejela pozakladala gdzie
trzeba odpowiednie filtry i ludzie tam mieszkajacy
powoli zaczynaja zapominac o problemie smrodu.

U nas troche to jeszcze potrwa bo prezes P..........
mieszka daleko od zakladu i jemu nie capi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

nie wszystkie zaklady pracy smierdza a jak ktos lubi smrod to niech sobie tygodniowe skarpetki zainstaluje przy poduszce :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Jak przestaniecie palic w piecach zużytymi prezerwatywami to i przestanie wam śmierdzieć :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

mysle ,ze osiagnelam to co chcialam , ze nie bedzie smrodu! a patrzac po wpisach -----ten kto mieszka Nowogrodzka lub dalej ma to gdzies! ale ten kto mieszka na os. Poludnie -szlag jego trafia! Widze inne posty , ktore mowia o mdlosciach ,bolach glowy ------------wiec cos jest nie tak!!!!!!!!!!! a najlepiej aby ci ktorym nie smierdzi nie zabierali glosu!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

po tym co tu widze to niektorym ten smod odpowiada owszem zaklady niech sa i istnieja ale ten smrod to lekka przesada... wczoraj okna nie bylo mozna otworzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

@rzepicha Mieszkam na Nadnarwiańskiej i wieczorem smród jest straszny- nie mam tego gdzies.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

A ja mieszkam w Łomży i mam to gdzieś :):):)
Na wsi zawsze śmierdzi obornikiem podobno to ekologiczne jest :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

maruda-dupek:))) , idiota, albo piszesz z psychuszki-innego wytlumaczenia nie widze.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Nie takie to proste.
PPM-y trzeba zbadać i określić procentowo występowanie odorów w skali roku.

http://www.skarbiec.biz/prawo/nowe-przepisy/24_05_2011.htm

Bardziej zainteresowanych odsyłam do hasła: "uciążliwość zapachowa".

Chyba, że zapachy pochodzą z działalności zabronionej prawem lub/i prowadzonej bez pozwolenia a wymagającej posiadania pozwolenia administracyjnego - wtedy łatwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

rzepicha

Zaściankowa łomzynska szlachcianko :):)
Zapomniałas jak pachnie natura???

Jadąc do dziadków lub rodziców szybko sobie przypomnisz. Akurat o tej porze roku te aromaty są najbardziej intensywne w miejscu twojego urodzenia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Ja sie podpisuje do tego. Nie mozna tego zniesc. Jest XI wiek wiec cos mogli by z tym zrobic jakies filtry czy cus w tym stylu.
A Ty maruda po co lgniesz w dyskusje glebiej jak kazdy czlowiek ma inne zdanie. Dorosle dzieci...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

torro
Dokładnie :)
Każdy człowiek ma inne zdanie :)

Z tym że większośc łomzyniaków zapomiała skąd pochodzi i jakie aromaty wąchała przez częśc swojego zycia :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Ja tu czegoś nie rozumiem. Normalna zdrowo myśląca osoba zauważa problem- śmierdzi od 2 tygodni- i za to, że reaguje normalnie ktoś ją obraża na forum.
Ja zgadzam się z rzepichą i dziękuję za nadanie biegu tematowi.

izis777 też ma rację: jak ktoś lubi smród to niech sobie tygodniowe skarpetki zainstaluje przy poduszce i będzie zadowolony.

Ci, którzy smrodu nie znoszą mają najzwyczajniej w świecie prawo do oddychania normalnym powietrzem. I nie chodzi tu o to, czy to ekologiczne, zdrowe, czy niezdrowe. Chodzi o zwykły komfort życia. Świnie mieszkają w chlewie, stoją w gnoju i w smrodzie, ale człowiek różni się tym od świni, że ma prawo nie zgadzać się na takie warunki. PPS nie ma prawa smrodzić. To żadna awaria, tylko opróżnianie kadzi najtańszym sposobem. Przypominam, że ta sprawa śmierdzi co roku o tej samej porze. Są na to bardziej cywilizowane sposoby, tylko że za to kosztuje.
Tylko zastanówmy się: po co PPS ma za coś płacić, kiedy zrobi to za darmo, a głupi Łomżyniacy jeszcze przyklasną i powiedzą, że to ekologicznie.

rzepicha jestem, z Tobą

PS. Niedawno wybieraliśmy nowych radnych. Ponoć mieli być tak blisko ludzi i ich spraw. Tacy mieli być zainteresowani sprawami Łomży.
GDZIE ONI SĄ!
Założyli maski przeciwgazowe i udają, że nie ma tematu????

Hej Radni! Jest problem! Jeśli jesteście zainteresowani sprawami Łomży, to zapewne czytacie Forum. Może byście ruszyli te swoje d...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

ty rzepicha lepiej kup se książkę od historii czy encyklpoedię, pisze się Piłsudski a nie -dzki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

hubabuba zgadzam sie z Toba w 100 procentach. Przed chwila wyszedlem pod klatke postac, lecz musialem sie cofnac do domu tak smierdzi. Mi sie w glowie czesto kreci na dworzu od tego.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Nie jestesmy zwierzetami zeby nas tak smrodzic. Przydaloby sie codziennie nasrac wlascicielowi tego syfu pod drzwi domu.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

J.Pilsudzki a kto to był? hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

smród-smrodem,może przyjadą,zbadają i stwierdzą iż nie jest to szkodliwe,a uciążliwość występuje okresowo(kampania) i nic nie zrobią.:-(
znikome szanse na ....hmmm.....cokolwiek?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Mi to najbardziej śmierdzi, jak małoletnie matołki palą gumy pod Kauflandem o 22.00. Śmierdzi mi jak gówniarze palą papierosy pod Pubami i na przystankach MPK. Śmierdzi mi często w kolejkach sklepowych od niedomytych "karków". Śmierdzi od śmieci palących się w piecach domków jednorodzinnych. Śmierdzi przez jakiś czas po wylaniu Łomżyczki. Najgorzej jest kiedy występuje proces gnijny po jej wyschnięciu, ustąpieniu z brzegów. Tak mnie to wkurza, że napisze na nią do prokuratora. Oj dzieci, dzieci. Wiecie, że dzwonią tylko nie wiecie, w którym kościele. Jak zresztą w wielu innych tematach poruszanych na tym forum.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wPISYWAC SIE , KTO JEST ZA ZLOSZENIEM DO prokuratora fetoru!!!!!!!!!!

Jebał to pies i cała wieś :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org