poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry mechanik w Łomży

Gdzie w Łomży jest dobry mechanik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Mechanik od czego?

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Wszystkiego.. (samochodów osobowych)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

jak narazie sie nie zawiodlem i polecam dalej ul. Sosnowa 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

ul. Sosnowa 3 to nie jest mechanik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

na pewno nie na przeciwko urzędu skarbowego. i nie mówta mi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

za okruszkiem na Handlowej u P. Henia i Krzyśka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Spiero o czym Ty mowisz? Chyba, ze pomyliles go z tym elektrykiem. Na sosnowej sa dwa zaklady mechaniczne i jeden elektryczny. Auto-klinika Sosnowa 1. L. Jaskiewicz Sosnowa 3 i ten elektryk, niestety nie znam konkretniejszych danych. Auto-klinika to raczej swapy, modyfikacje itp, a na sosnowej 3 masz mechanika, diagnostyke komp, geometrie i to co z mechanika zwiazane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

za okruszkiem na Handlowej u P. Henia i Krzyśka--popieram ''69'' tam jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Piątnica Ogrodowa Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

ja ze swojej strony mogę polecić mechanika na rogu Pl. Niepodległości (stary dworzec) - obok pizzerii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

.))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Co do mechanika na przeciwko Urzedu Skarbowego jest całkiem dobry
Natomiast co do tych gorszych to jest ich kilku. a najgorszym jest ten na Nowogrodziej w dawnej lecznicy zwierzat. Partacz na niczy sie nie zna ,a kasuje jak za zboże. OSTRZEGAM PRZED TYM GOŚCIEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

na Pl. Niepodleglosci jest najlepszy mechanik. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Jeszcze lepszym partaczem niz ten na Nowogrodzkiej w dawnej lecznicy jest na Strojnej wjazd od Wesołej .TEGO GOSCIA RÓWNIEZ RADZE OMIJAC


JUTRO NAPISZE O INNYCH MECHANICZKACH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

A co myślicie o tym na bawełnie ul. wojska polskiego nie wiem ile ale zaraz za rondem w prawo od strony Komendy...? Naprzeciwko Poczty..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

nie ma w łomży dobrych mechaników .........

sami partacze metodą prób i błędów ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży





Robciu , zgadzam się z Tobą w 200% !!!

- łomżyńscy mechanicy to wyjątkowi partacze a do tego wszechwiedzący magicy-pożal się Boże.....





------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

kittka701 :)

i nie zapomnij że też są to pożeracze pieniędzy ......




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Robciu,
taaak wiem, ostatnio zostawiłam "parę" groszy u jednego jak mi zawiechę wymieniał a na dodatek jestem 300pln w plecy bo żle dobrał 1 część i musiałam na własną rękę kupować taką , która będzie pasowała!!! Ledwo przyznał rację jak zobaczył efekt końcowy !!! Ech .... szkoda gadać ....






-----lepiej należeć do niektórch niż do wszystkich-------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

kittka701 :)

tak jak pisałem ,,,,, metoda prób i błędów




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Uwaga!!! na mechanika z ul.Nowogrodzkiej w dawnej lecznicy .
PARTACZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

To jest najlepszy

http://www.zielo4x4.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Proszę o podanie namiarów na dobrego elektryka i mechanika, by rozwiązano problem. Mam problem z samochodem OPEL MERIVA 1,6 74 KW, benzyna. Nie pali na wszystkich cylindrach. Raz silnik pracuje cicho, za kilka minut słychać inną pracę silnika, drży kierownica i drgania przenoszą się na cały samochód. Przy dodaniu gazu traci moc. Pali 18l/100 km. Jaka może być przyczyna? Wymieniono świece, cewkę zapłonową i po wymianie jest tak, jak przed wymianą. Mogę domyślać się, że wymiana była zbędna, skoro usterka nadal ta sama. Proszę o wskazanie, gdzie należy się udać, by rozwiązać długotrwały problem.

Domain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Dzwoniłam do Pana Sylwka Mieczkowskiego do Ratowa Piotrowa, ale numer nie odpowiada. Może ten Pan by coś zaradził?

Domain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Polecam Auto- klinikę z Łomży na sosnowej 1 ( os maria) szybko, solidnie,, uczciwie, cenowo tez ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Do kogo iść żeby doradził mi zakup dobrej tłumika do Meganki, ale tak żeby mnie nie zniszczyć finansowo i kosztami zakupu, i kosztami naprawy, a żeby jednocześnie tłumik kilka lat posłużył. Do kogo się udać, żeby nie żałować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Do nikogo. Przy tłumikach liczy się w zasadzie tylko marka. Tłumik pod swoje auto dopasowujesz na prostych zasadach, mianowicie dobierasz pod własny model auta.
Musisz znać podstawowe parametry - rocznik, pojemność silnika. Dobierasz tylko markę. Nie kupujesz tam gdzie najtaniej, bo wtedy możesz po kilku miesiącach wymieniać ponownie.
Jest np. polski Ferroz, gdzie tłumik powinien służyć przez wiele sezonów. Omijaj z daleka chińszczyznę. Rdza może się pojawić nawet po kilku miesięcach
Szkoda zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Śmierć – stan charakteryzujący się ustaniem oznak życia, taka definicja obowiązywała przez stulecia. Według niej uznanie śmierci człowieka następowało w chwili ustania wszelkich czynności oddechowej oraz krążenia, Z godzinę śmierci uznawano zazwyczaj ostatni oddech lub ostatnie wyczuwalne uderzenie serca.

Wraz z postępem medycyny i rozwojem technik reanimacyjnych jest możliwe podtrzymanie oddychania i krążenia metodami sztucznymi. W związku z tym nastąpiło powstanie nowej definicji śmierci. Aby uznać człowieka za zmarłego trzeba stwierdzić śmierć całego mózgu. Później ta definicje ewoluowała i przyjęto, że śmierć następuje z chwilą śmierci pnia mózgu. Obecnie śmierć pnia mózgu jest niezbędna i wystarczająca do uznania osoby za zmarłą.

Śmierć w kulturze i sztuce - Śmierć jest motywem często stosowanym we wszelkiego rodzaju sztuce. Od starożytności powstawały personifikacje śmierci. Najczęściej temat występował w średniowieczu (duży wpływ wywarła epidemia dżumy), kiedy to zostały wypracowane cztery alegorie, toposy, dotyczące śmierci:

Śmierć w religiach i wierzeniach - Śmierć jest częstym elementem symboliki religijnej, czy to w związku z powstaniem z martwych, czy reinkarnacji. W mitologiach wyznań politeistycznych i henoteistycznych często obecne były istoty wyższe kojarzone ze śmiercią (np. Hel w mitologii nordyckiej, czy Hades w greckiej). Czasami, jak w przypadku Ozyrysa w mitologii egipskiej, bóg śmierci był jednocześnie bogiem życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Jeśli w rozumieniu że dobry to drogi, to w Łomży sami tacy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Dobra. Betka, ale pewnie mechanik da mi kilka propozycji tłumików, które może wstawić. Skąd mam wiedzieć, że te jego inne propozycje nie będą solidniejsze? No i nie ma pewności czy ten ferroz w ogóle będzie wśród nich. Niby głupia wymiana tłumika, a problemów tyle, że hoho.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Ja ze swojej strony polecę mechanika autocwalina na sikorskiego przy sklepie meblowym boss, zrobil mi czujnik skretu w audi a wiekszosc rozkladala rece



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Do autora postu - a jaki masz problem z autem ? co się dzieje ?

Ja osobiście polecam mechanika z Jarnut k. Łomzy - Boguskiego. On zna sie na rzeczy, kilku specjalistów nie mogło sobie poradzić z problemem a on go rozgryzł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

też bym polecił swój warsztat,

szkoda, że takowego nie posiadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

kampa - daję ci dobrą propozycję, sprawdzoną przeze mnie, a to co z tym zrobisz jest już Twoją sprawą.
Przy tym tłumiku problemów mieć nie będziesz, dobry polski towar. Kupisz jakąś kombinację, albo tani szajs, to po kilku miesięcach wracasz do mechanika.
Rozumię zastępniki, ale to również musi mieć jakość, bo kiepskie części całkowicie niszczą auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Po weekendzie będę u mechanika, zapytam o Ferroz. Jeśli przytaknie to zamówię. Żeby mi po prostu gościu nie psioczył później, że mu coś nie tak dałem do instalowania. Rozmawiałem wczoraj z kolegą, który twierdzi, że ma 6 rok tłumik Ferroz. A jeśli zamawiać tłumik to jak rozumiem z sieci. To ich sklep - http://tlumik-samochodowy.pl/ Tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

na spokojnej pan danielewski polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

AUTO-CWALINA na ul sikorskiego Polecam 100%pewny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

No tam też ich sprzedają. Jeśli będziesz zamawiał to z netu - na mieście mają wyższe marże, a sprzedają dokładnie to samo.
Po za tym na mieście nie ma pewności co do tego, co dostaniesz. A kupisz od producenta to wiadomo, że tłumik będzie taki, jaki miał być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Zamówione - http://tlumik-samochodowy.pl/tlumik-samochodowy-renault-megane-5589.html Wyszło nawet taniej niż zakładałem. Mechanik powiedział, że u jego klientów te tłumiki są niezniszczalne, po kilku latach nie ma na nich żadnych śladów. Pożyjemy, potestujemy, zobaczymy. Nawet jeśli w dobrym stanie przetrwa 4 lata, to będę zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

'dharma1" musi być bardzo cienko w tej autoklinice skoro tak usilnie ją reklamujesz reaktywując tematy z przed kilku lat i wklejając swoją regułkę o najlepszym mechaniku. Dobrego mechanika każdy poleci - słabego nikt więc ...... odpowiedź sama się nasuwa



NAJLEPSZY WARSZTAT SAMOCHODOWY W ŁOMŻY I OKOLICACH
Data: 22-07-11

Autor: dharma 1 (---.adsl.inetia.pl) Data: 20-02-14 20:57
Polecam Auto-klinika na sosnowej 1. Solidnie i uczciwie.

--------------------------------------------------------------------------------------
Gdzie w Łomży robią dobrze i niedrogo rozrząd? Data: 30-04-10

Autor: dharma 1 (---.adsl.inetia.pl) Data: 20-02-14
Polecam Auto-Klinikę na Sosnowej 1 ( os maria) solidnie i uczciwie

----------------------------------------------------------------------------------------
Przekładka silnika Data: 16-08-11

Autor: dharma 1 (---.adsl.inetia.pl) Data: 20-02-14
Polecam Auto-Klinikę na Sosnowej 1 w Łomży.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Klimatyzacja samochodowa Data: 25-04-13

Autor: dharma 1 (---.adsl.inetia.pl) Data: 20-02-14
Auto-klinika na sosnowej 1 w Łomży ( os. maria)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdzie w Łomży robią dobrze i niedrogo rozrząd? Data: 10-04-11


Autor: dharma 1 (---.adsl.inetia.pl) Data: 20-02-14
Polecam Auto-Klinikę na Sosnowej 1 ( os maria) solidnie i uczciwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Więc nasuwa sie jedno : szach i mat ;)

PS na tej ulicy jest 2 specjalistów praktycznie obok siebie to jest kooperacja czy zajmują sie innymi dziedzinami ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

kazdy pisze o " dobrym mechaniku ", a w ilu zakładach byliscie ??? w lomzy jest ok 40 - 50 warstatow .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

polecam Darka z piątnicy ul. ogrodowa , jeździmy zawsze do niego jak coś jest do zrobienia i nigdy nie zawiedliśmy się na nim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

W.ypierdalaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Dobry mechanik z takimi penisami jak większość tu krytykujących niechce mieć nic wspólnego. Ludzie niemają pojęcia ile trzeba poświęcić czasu i pracy by prawidłowo zdjagnozować i naprawić. Więc niepolecę wam swojego dobrego mechanika który nigdy mnie niezawiódł. Bierzcie młotki w ręce i naprawiajcie sami skoro twierdzicie że w Łomży niema dobrych Mechaników. 😁Trole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry mechanik w Łomży

Jeżeli dalej potrzebujecie namiarów na sprawdzonego mechanika, to z czystym sumieniem polecam aldę - http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-szczecin/. Mechanicy ogarnięci, z dużą wiedzą o motoryzacji. Nigdy nie czekam długo na wolny termin, jak i samą naprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org