poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O Żydach

W każdym kraju, w którym Żydzi się osiedlili w większej liczbie, obniżali stale , przede wszystkim jego poziom moralny, rozbijali jego spoistość i solidarność kupiecką, odosobnili się i nigdy i nigdzie się nie asymilowali, religię chrześcijańską na której dany naród się opierał wyszydzali , starając się podkopać ją na każdym kroku i najwymyślniejszymi sposobami , tworzyli naród w narodzie , państwo w państwie

https://piotrbein.wordpress.com/2011/09/07/powolac-miedzynarodowy-trybunal-dla-osadzenia-zydowskich-zbrodni-dokonywanych-nie-tylko-w-polsce/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

nie wiesz ze o zydach albo dobrze albo wcale?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

....i na tenczas nastaly czasy Hitlera Adolfa....



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Nieto że jestem za nimi bo nie jestem ale spójrz ilu to naszych wszędzie siedzi i czasami niezłe cyrki odstawia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

jasne,ale to nie ta skala dzialania.nasi to zwykle robotnicy,odwalający raczej na plaszczyźnie marginesu spolecznego.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Widzę, że i w Łomży antysemityzm kwitnie ...
Przykre i wstydliwe ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

emileczko, pomyśl deczko...
te fakty to nie antysemityzm.
te fakty to autosemityzm Żydów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

czy jak ktoś nie ufa , nie darzy sympatią , ma złe zdanie i potrafi je uzasadnić o żydach to jest antysemitą?

proszę o odpowiedź na to pytanie.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

a raczej autoantysemityzm...

nvrmnd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

czy jak ktoś nie ufa , nie darzy sympatią , ma złe zdanie i potrafi je uzasadnić o żydach to jest antysemitą?

proszę o odpowiedź na to pytanie.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

http://www.youtube.com/watch?v=I1IJzJH9aYk

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Niedługo, sądząc po niektórych artykułach w tzw "prasie", każdy objaw patriotyzmu bądź próbie zachowania tożsamości narodowej będziemy oskarżani o antysemityzm(stfu) lub inną wyimaginowaną fobię. Żydzi zawsze mieli to do siebie, że prawda bardzo ich kłuje w oczy.
Nie chętnie co prawda ale muszę zgodzić się z adamosxx. O żydach dobrze albo wcale :)
emileczka0110
Wstydliwe i przykre to jest krzyczenie o holocauście a międzyczasie mordowanie Palestyńczyków na ICH ziemi.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

http://www.youtube.com/watch?v=WPNo4VbZU2k&feature=related

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

i znowu karmicie trolla;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Emileczka - tu raczej chodzi o antypolonizm wśród żydów.

Andy C - jak to jest, że góra po 10 min od każdego mojego komentarza jest już twoja odpowiedź? Czy ty w ogóle czasem odchodzisz od komputera? Chyba tylko na czas "Tańcowania z Gwiazdorami".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Cóż, obecne zagrania Żydów w sensie nacisków na pewne kwestie prawne, jak i postępowania władz Izraela budzą niesmak i nie jest to kwestia antysemityzmu. Z drugiej strony na przestrzeni wieków istniała masa Żydów, którzy utożsamiali się z Polską, z polskością. Wielu służyło w armii (nie wiem, porozmawiajcie ze starymi łomżyniakami, co pamiętają okupację, ja miałem ten zaszczyt, że rozmawiałem ze starymi AKowcami) i oddało swoje życie. Wielu uczciwie pracowało jako bankierzy (bez banków nie ma wolnego rynku), jako lekarze, prawnicy. Dopiero w 1968r. władze PRL zrobiły głupi, zły i szkodliwy krok wyrzekając się tych, którzy się Polski wyrzec nie chcieli. Ja wiem, że przez wielu na tym forum mówi zawiść, jad żywcem wzięty od pijanych obszczymurów spod GSu w rodzimej wsi. Jednak ludzie dzielą się na mądrych i głupich, porządnych i nieporządnych a nie na Żydów i nie-Żydów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Ahmed - powiedz to o dzieleniu się ludzi Żydom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Ahmed napewno sa porządni zydzi bo czemu mialoby ich nie byc, ja osobiscie znam jednego zyda mieszkajacego w naszym miescie ktory to podczas dyskusji najpierw patrzy na kolor oczu jesli masz niebieskie podchodzi do ciebie z dystansem i traktuje jako obcego. i to nie jest zart.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Zydzi jako narod panstwo maja mentalnosc podobna do usa mysla ze sa najlepsi i wwzsytko im wolno, a widzac przyzwolenie rozpasaja sie bo jak powszechnie wiadomo UE rzadzi lewactwo ugodowe i kazdemu ulegajace oczywiscie kazdemu oprocz kosciola bo z nim walcza. Europie potrzebna jest prawica silna prawica a jeszcze bardziej potrzebna jest europa ojczyzn i szybki rozpad unii co oczywiscie stanie sie juz nieglugo zsrr tez sie rozpadł a to jest to samo

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

opini na temat tego narodu moim zdaniem nie można przenosić na cała nację żydowską. Uważam ,że przeciętny żyd w Izraelu o wileu sprawach nie wie a jezeli juz wie to ich nie akceptuje. Obywatele Izraela są juz od małego wychowywani w poczuciu zagrożenia i obawy przed innymi. Popatrzcie na wycieczki młodzieży izraelskiej do miejsc pamięci ich przodków . Tam młodzież jest izolowana od rówiesników przez obstawe Mosadu . Młodziez jest dokładnie indoktrynizowania.

Tylko pewna zorganizowana i wpływowa część nacji żydowskiej postępuje w sposób nie do zaakceptowania przez inne narody , większośc obywateli Izraela z tą grupa i ich postępowaniem się nie identyfikuje.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Jestem utajonym antysemitą , od czasu gdy zachciało mi się zobaczyć Izrael. Ten żydowski przewodnik polskiego pochodzenia cały czas udowadniał nam jacy to my jesteśmy głupi , a jacy Oni są wspaniali. Czy nie zniesienie wiz Polakom to nie ich robota? Tacy Rumuni mają wolny wjazd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Riposta a widziales co ta chroniona mlodziez zydowska robi w hotelach na wycieczkach np w Krakowie?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

I czasem uważam, że Hitler miał dużo racji!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

tu macie filmik obrazujacy mentalnosc uciemiezonych zydow

http://www.youtube.com/watch?v=XXs4oVrzDbM

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Riposta - bo Żydzi wiedzą, że mają wychowywać swoją młodzież nie w duchu multikulti, tolerancji i rozpasania. Oni wiedzą, że młodzież należy wychowywać nie tyle w patriotyzmie co w narodowym szowinizmie - Żydzie mają być pewni, że są najlepsi, są zjednoczeni a wszyscy inni to wrogowie.

A u nas? U nas uczy się,że Murzynek Bambo to fajny gość, że Muzułmanin to też fajny kolega, do którego powinniśmy się dostosować, że pedalska rodzina to coś normalnego, a wszelkie przejawy patriotyzmu (chociażby wywieszenie polskiej flagi na 11 listopada ) to faszyzm, rasizm, i ksenofobia.

Dlatego Polacy są sobie wrogami. Dlatego Polacy nie trzymają się razem za granicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

widac ,ze ten naród jest całkowicie zepsuty. Te słowa młodej żydówki o narodzie palestyńskim cytuję " ten naród powinien byc całkowicie zniszczony" jak bardzo są wymowne. Czemu ten naród bedacy doświadczony holokaustem to samo czyni narodowi palestyńskiemu? Odpowiedź jest prosta to sa bardzo żli ludzie.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Ahmed jesteś dzieckiem biegający z komórko za Czeczenami płaczek :)

Przeczytaj swojej kulturalnej narzeczonej posty i potem oceniaj innych swoja entelibecja;)




Autor: monikachrzan (---.play-internet.pl)
Data: 23-07-11 19:35

Wiem, że w porównaniu do {{{{{{ Mogamieda }}}} hahahhahah...nie mam szans w wyscigu do twego serca, jednak niezbyt mi przykro z tego powodu.



Autor: monikachrzan (---.play-internet.pl)
Data: 05-08-10 00:03

Przysługuje zasiłek. Dla sześcioosobowej rodziny będzie to ok 3600 zł. I wcale Twój ojciec nie musi mieć rak, wystarczy jedynie, że będziecie Czeczenami. Dostaniecie także za darmo mieszkanie, dofinansowanie do szkoły i mnóstwo darów z Caritasu.




Autor: monikachrzan (---.play-internet.pl)
Data: 25-07-11 00:52

Słyszałam, że zmienił plany - jak dowiedział się o Łomży na jego twarzy pojawił się wielki islamski banan (ledwie widoczny spod brody). Powiedział:
- Nie strelajem juże, nie budiem zamachów diełać. BUDIEM RUCHAT !!!! A kak naruchajem mnogo dzieci to w Łomży wprowadzimy prawo szariatu.

Wkrótce ma przyjechać do Łomży ze swoimi 6 żonami i 34 dzieci. Już czeka na niego mieszkanko socjalne. To te gdzie mieszka Andy C (ale on jeszcze o tym nie wie).

Autor: monikachrzan (---.play-internet.pl)
Data: 22-07-11 00:24

Teraz taka moda - kutasa nie nazywa się ch..em tylko Wackiem,
Cygana nie nazywa się Cyganem tylko Romkiem,
Czeczena nie nazywa się Czeczenem tylko osobą pochodzenia kaukaskiego.

Takie zaklinanie rzeczywistości - jak inaczej go nazwiesz to może nie będzie już taki śmierdzący/agresywny/ leniwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

a tak sie rozwodzicie na temat z którego najlepiej mówić w formie kawałów. szybko, zgodne z owym tematem i jeszcze się pośmieje człowiek ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Żydach

Po czeczenach przyszedł czas na żydów.Po żydach przyjdzie czas na cyganów.Następni będziecie WY sąsiedzi.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org