poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
schronisko

zapoznajcie sie z tym artykulem:

http://biznes.onet.pl/przedsiebiorstwo_mordowania_zwierzat,18490,4835368,1,news-detal


w Lomzy 94% eutanazji wsrod zwierzat!!!!!!!!!! szok.

a my jeden 1% czesto przekazujemy z naszych podatkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Gdybyś za grosz miał inteligencji, to byś zrozumiał treść artykułu. Najgorzej jak ciemnota coś czyta i nie rozumie co, a potem głupoty wypisuje. Chyba tam wyrażnie podane są lata 1999r, a Łomżyńskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami prowadzi schronisko od pażdziernika 2002r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Widziałam, nawet nie wiem co napisać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

czy wiecie ile trzeba sie wyklocic aby chociaz zaleczyli zwierzaka ???(u wterynarza , ktory ma dofinansowanie z UM) a w schronisku tylko usypiaja!!!!!!!! A KASKA LECI!!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Czy tylko sama ciemnota do tego forum zagląda, a potem pisze takie głupoty.
To jest artykuł uogólniony na podstawie Raportu NIKU z 2000r. Lomżyńskie schronisko nigdy takich pieniędzy za odlowionego psa na oczy nie widziało.
Ale mam wrażenie, że jest to celowe obsmarowanie, przez tych co nie cierpią psów bezdomnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Co Wy znów za brednie wymyślacie? Łomżyńskie schronisko ma lepsze warunki niż większość polskich schronisk to po pierwsze, po drugie u nas psów się nie uśmierca, a po trzecie u nas nie przyznają pieniędzy do złapanych psów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

A kto przed TOZem był zarządcą schroniska? Czy wtedy dostawał pieniądze za odłowionego psa? Czy osoby, które na co dzień mają kontakt ze schroniskiem mogą potwierdzić, że ten odsetek był aż tak wielki? Nie mieści mi się to w głowie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Przed ŁTOZ-em schronisko prowadził Zakład Oczyszczania Miasta i rzeczywiście wtedy były masowo usypiane psy. Zresztą nie tylko w Łomży, w innych miastach też szczególnie tam gdzie prowadzili schroniska takie Zakłady lub "chorzy" prywaciarze. Ile otrzymywali pieniędzy za psa tego nie wiem, ale na pewno nie były to takie wielkie pieniądze. Nasze miasto nigdy nie było wyrywne dla psów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

ja w szczegoly nie wnikam!!!!!!!!!!!!!!! ale wiem jak wyglada przerazajaca prawda!!!!!!!!!!!!!debi 40 to tobie powiem ------------pod nasza klatka byl chowany p[ies piekny!!! Jaks menda! zadzwonila i psa zabrali do schroniska -sasiadka pojechala na drugi dzien i psa juz nie bylo!!!!!!!!!!!!! WIEC CO SIE STALO???

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Villenevue, Newln Town, rzepicha

Przeczytajcie jeszcze raz ten artykuł, może już coś się w nim zmieniło. Przez taką ciemnotę która nie potrafi poprawnie odczytać artykułu, tylko potrafi oczerniać, nastąpiła korekta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Podaj dokładne dane na jakiej ulicy, kiedy to było, jak pies (suka) wyglądał to z kierowniczką sprawdzimy. Nie podając danych szkalujesz schronisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

rzepicha:
moze skoro ten pies byl taki piekny to ktos go adoptowal i zabral do domu zamiast chowac "pod klatka"???????????????

(a Marszalka powinno sie pisac przed "ds" a nie "dz" bo blad w nazwisku to brak szacunku)
__________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

Ale ten pies z artykułu miał smutaśne oczy. Szkoda mi tych piesków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

rzepicha, człowiek nie jest mendą, tylko dlatego, że nie życzy sobie obecności psa pod klatką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

To, że w Polsce są takie miejsca, w których psy traktowane są okrutnie, jest prawdą - niestety, ale to, że takie rzeczy mają miejsce w łomżyńskim schronisku, (prowadzonym zresztą przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami) prawdą nie jest!
Kto z osób oczerniających nasze schronisko był tam chociaż raz? A może ktoś był lub jest wolontariuszem?
Przecież można wszystko sprawdzić, a zwłaszcza informację, którą się upublicznia. Autorka wymienionego artykułu, niejaka Anna Prusińska, nie zrobiła tego i swój tekst oparła na danych z 2000 roku! Jest to informacja nierzetelna i szkalująca dobre imię schroniska w Łomży,
w którym naprawdę pracują osoby kochające zwierzęta i pomagają im, jak tylko mogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

debi40

nie oczerniam schroniska, nie wiem jak jest teraz. natomiast artykul sie odnosil do lat wczesniejszych. nie mam na celu szkalowania lomzynskiego schroniska.

nie orientuje sie kto wczesniej byl jego wlascicielem/zarzadca a kto jest nim teraz. Jedno jest napewno wiadome, ze informacje zawarte w artykule nie sa wyssane z palca, i nie lezy to w niczyim interesie aby 'obsmarowywac' lomzynskie schronisko. wiec nie wymadrzaj sie i nie obrazaj wszystkich, bo w mojej wypowiedzi nie bylo nic na temat terazniejszej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

o kurde, vilenevue, a cos Ty za artykuły wyskrobał?????? wracam z pracy, z kanapką w ręku siadam do kompa i szok, mało się nie zadławiłam, 94 % psów schronisko w Łomży usypia ????? na łeb Ci padło chłopie ? za to oczernianie to te psy co są w schronisku powinny jaja ci wygryść

moja Kropeczka jest ze schroniska, kochana sunia

zajrzyj do schroniska to głupot nie będziesz wypisywał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko

cos pozno z pracy...

nie oczerniam tylko takie dane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze 94%, byly umieszczone w artykule, natomiast teraz ich tam nie ma. Zniknely, autorka pewnie naprawila szybko swoj blad zamieszczajac nazwy kilku miast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org