poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
frytura

nie wiem o co chodzi,ale nigdzie nie mogę kupić frytury(taki specjalny tluszcz do smażenia frytek).świadom jestem,że w sklepie,ale wiedza moja jest okrojona i nie pozwala mi doń trafić bez wskazówek.jeśli ktoś się orientuje,to prosilbym go o wskazanie takowego adresu.dodam,że nie chodzi mi o odpowiedzi typu MAKRO.
z góry dzięki za zainteresowanie:-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: frytura

Niewolniku, nie wskaże Tobie dokładnie gdzie możesz kupic, ale popytaj w hurtowni mrożonek. Ja kupiłam swego czasu własnie w takim miejscu, tylko że w Augustowie.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: frytura

dobrą fryturę ma firma North Coast. podaję numer do przedstawiciela z tamtego regionu 661 944 013

karoLEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: frytura

dziękować!dziękować!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: frytura

I zapewne dostaniesz w Łombazie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: frytura

a jam rodowity lomżyniak z dziada...,a nie mam pojęcia gdzie jest ul.Towarowa.Tam ponoć znajduje się ów Lombaz.
dzięki



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: frytura

mapa google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: frytura

Ul. Towarowa to ni mniej ni więcej jak była baza WZGS. Jest tam sporo firm więc będziesz musiał poszukać na miejscu. Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org