poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PYTANIE- PILNE !!!

HEJ :) Potrzebuję pilnej pomocy- a mianowicie aktualnych namiarów do laryngologa Marka Pyda aby umówić się z nim na wizytę prywatną. Wiem, że przyjmuje w Łomży. Na jakiej ulicy znajduje się jego gabinet prywatny i pod jakim numerem tel można się z nim skontaktować? Za pomoc dziękuję i pozdrowionka ... proszę odpiszcie...

iksik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

Wcześniej przyjmował we wtorki w budynku obok okruszka. Być może dalej tak jest,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

no dobrze a jaka to jest ulica i może wiesz jak zdobyc do niego tel na prywatną wiz bo w necie nie ma ?

iksik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

czy ten lekarz jest dobry,ze tylko o niego pytasz? julkaparzych@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

Pyd nie umawia się telefonicznie. Idziesz we wtorek (przyjmuje od 16 - bądź wcześniej kolo Okruszka), siadasz w kolejkę i czekasz. Jak przychodzi - rozdaje numerki z godzinami i wchodzisz w swoim czasie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

Zasadniczo cieszy się dobrą opinią, toteż zabiegam usilnie o to, aby się z nim jak najszybciej skontaktować i proszę tym samym Was o pomoc...- o ewentualne aktualne dokładne namiary na wizytę prywatną :)
Serdeczna kol. Ziutkowska :)) czy to jest najaktualniejszy adres pod którym można go zastać, bo spotkałem się z owym okruszkiem, który figurował na forach jako nieaktualne miejsce przyjmowania... ? Pozdrawiam :)

iksik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

dr. Pyd przyjmuje w budynku przy Okruszku. nie można dzwonić, trzeba iść i czekać w kolejce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

a jaka to jest konkretnie ulica ?

iksik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

Tj chyba na Piłsudskiego na samym początku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

Okruszek ul Piłsudskiego 4 tj na rogu ul Rycerskiej i Piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

dziękuję serdecznie:) gdyby ktoś coś jeszcze wiedział to piszcie :))

iksik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

Generalnie to potrzebuje pilnie nr telefonu, bo się chce umówić na konkretny termin ponieważ w ten poniedziałek wyjeżdżam do Wrocławia na studia. On tylko przyjmuje we wtorki??:/ potrzebny mi jest tylko ten lekarz z uwagi na to że tylko on może ten zabieg przeprowadzić, dlatego proszę o telefon jeśli ktoś ma ponieważ z Wrocławia nie opłaca mi się przyjeżdżać tutaj jeśli ma się okazać że np brakuje miejsc na wizytę... DLATEGO POMÓŻCIE

iksik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE- PILNE !!!

a przyjmuje tylko we wtorki??? czy inny dzień również można np poniedziałek?

iksik

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org