poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam pracy

szukam pracy jako katecheta jakby ktos słyszał ze potrzebuja kogos prosze o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

:-) pytaj o paplika na forum polityka on będzie coś wiedział w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

denver hehehehe .... chłopak szuka pracy a ty żarty robisz sobie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

W Kurii pytaj a nie tutaj :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

mafiozi z kurii na pewno gdzieś cię wcisną Łomża jest bogobojna i tu można siać siać siać :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

zbieram znaczki ..




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

to idż do kościoła, niech ci ksiądz z ambony ogłosi , że lewus co nic innego nie potrafi szuka leszka na kajak , PRACA ? co to za robota gdzie nic produktywnego nie robisz , tylko mantykologia i mniemanologia wydumana,
kto i za co będzie patosił ?
ksiądz ? na pewno nie ze swojej kasy, my z naszych podatków, a ja nie chcę utrzymywać takiego DARMOZJADA jak Ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

co ty za głupoty piszesz dajesz pieniądze na wypłaty dla choć 1 nauczyciela darmozjadem sam jesteś ciekawe czy już poprosiłeś rodziców by opłacili ci inernet bo tak łatwo po to się kończy studia by potem zwracały się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

zezowate szczęcie masz racje
łukasz 432 słuchaj włąśnie każdy pracujący człowiek daje pieniądze na nauczycieli a klechistan i tak ma za dużo kapusty także mógłby opłacać "nauczycieli" twojego typu a za te pieniądze co wywala się w klechistan zwany dalej podatkiem kościelnym którego już dawno nie powinno być można by np wybudować trochę mieszkań komunalnych ..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

bierz pracę jaka jest :) albo będziesz czekał na swoją posadę katechety przez jeszcze 5 lat

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

LUKASZ WIDZISZ PRZEMADRA MLODZIEZ JUZ CI poMOGLA GLABY KAPUSCIANE NIE POZDRAWIAM.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

no to akurat fakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

miło mi że to zrozumiałeś a leśny dziadek to ministrant także on nie może mieć swojego zdania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam pracy

nic za darmo nie mam chodź od szkoły do szkoły i się pytaj i zostawiaj CV :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org