wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyjaciół poznaje się w biedzie a po czym poznać Łomżyńskich "arcy" kapłanów

Jeśli znana nam osobiście osoba nie jest przyjacielem to Kim jest i dlaczego wchodzi z nami we wzajemnie relacje ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjaciół poznaje się w biedzie a po czym poznać Łomżyńskich "arcy" kapłanów

Co kościoły budowane przez Kościół mają do zaoferowania teraz i w przyszłości budującej Go wspólnocie np w Łomży.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/swiatynie-na-sprzedaz-kryzys-ugodzil-w-koscioly,1,4838805,wiadomosc.html

Kim i czym jest "Prekariat", "Moherowe berety" w Łomżyńskim Kościele.
Jaka jest ich pozycja i rola w "arcy" kapłańskim Łomżyńskim "Folwarku zwierzęcym"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjaciół poznaje się w biedzie a po czym poznać Łomżyńskich "arcy" kapłanów

Lubię się trochę porozwozić w temacie który jest mi bliski a jest on fundamentem pozostałych tematów w każdym calu.
W zasadzie jakie są fundamenty (np SPOŁECZNE) każdy widzi kto zdaje sobie sprawę z tego co na nich się buduje albo co na nich zbudowano. Nie będę się tu rozwodził nad nauczycielami budowlańców którzy majstrowali przy tych fundamentach i nauczycielami dostawców ( producentów ) materiałów z jakich te fundamenty wykonano.
Kośiołkowa fabryka tandetnych bubli ochrzczonych bez możliwości reklamacji to ma sens - tylko z punku widzenia czyich interesów ?
Już mnie zirytowało to kościołkowe gówniarstwo. Zdecydowałem się na separację z tandetnym Kościołkiem rozważam możliwość wzięcia rozwodu i zdecydowanego odejścia od Kośiołka.
Poważnie myślę o możliwości rozwoju w innym środowisku i zawarcia związku z inną sektą. Macie w swojej strefie taką grupę wsparcia dla rozwodzących się inaczej ?!;+)><>

Czekam na propozycje jakie możliwości społeczne do zaproponowania ma Łomża poza Kościołem Rzymsko katolickim interesuje mnie autentycznie wspierająca wzajemnie się uczciwa i dobra organizacja społeczna której duchowość materializuje (owocuje) pozytywne społeczne skutki (owoce)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjaciół poznaje się w biedzie a po czym poznać Łomżyńskich "arcy" kapłanów

Mr_Andrzej ... moherem nie jestem ale czytając ciebie... oj popracuj nad sobą ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjaciół poznaje się w biedzie a po czym poznać Łomżyńskich "arcy" kapłanów

Mnie zawsze dziwiło dlaczego ludzie koniecznie chcą w coś wierzyć.
Napisałeś:
"Poważnie myślę o możliwości rozwoju w innym środowisku i zawarcia związku z inną sektą. Macie w swojej strefie taką grupę wsparcia dla rozwodzących się inaczej ?!;+)><> "
Nie widzisz innych relacji w społeczeństwie oprócz tych opartych na wierze w stare książki?

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjaciół poznaje się w biedzie a po czym poznać Łomżyńskich "arcy" kapłanów

obrazek jak obrazek prosty w formie ale bogaty w treści zwykły obserwator życia społecznego w Łomży który patrzy szerzej i widzi więcej nie potrzebuje zamieszczonych pod tym obrazkiem komentarzy.


http://nk.pl/#profile/8472367/gallery/album/2/128



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org