wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
walka Adamka na rtl schweiz?

na polsacie cyfrowym kanal nr 248 rtl schweiz czy bedzie leciala walka ? wie ktos moze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

39,99zł i będzie walka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

Ja mam RTL 102,5TV, RTL 2CH,RTL CH, RTL-TBi i tez zastanawiam sie czy na ktoryms z nich moze leciec walka?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

na kablowce bedzie ciekawe jak na polsacie cyfrowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

Było już gdzieś napisane - jak stacja jest niekodowana to nie mogą prawnie zakodować wybranego programu. Wynika to z jakiegoś rozporządzenia czy umowy między operatorami.
http://sport.wp.pl/kat,122194,title,Niemcy-nie-zakoduja-kanalu-RTL-na-czas-walki,wid,13764288,wiadomosc.html?ticaid=1cffc&_ticrsn=5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

na cyfrze plus kanal 202

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

A na Multimedii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?



Na regionalnym TV Konarzyce bedzie.Kanal 1231 chiba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

na Nce kanał nr. 109

Program RTL SHWEIZ, bedzie walka napewno.

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

718 vetra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

w multimedii w pakiecie C chyba nie ma RTL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

potwierdzam na RTL schweiz będzie na bank, zagraniczna telewizja wypowiedziała się że nie blokują sygnału więc wszystko zależy od krajowych sieciówek. Tewizja n również zapewniła że kanału RTL schweiz nie zablokuje (nr 109) wiec można obejrzeć, z polsatem nie wiadomo, mogą w h... przylecieć i na czas walki zakodować sygnał (niezgodne z prawem). Osobiście wydaje mi się że polsat tak czy tak część klientów wydym..a i w takim przypadku mamy 2 opcję: 1) jeśli nie zablokują RLT to wydy...ma tych co płacą 40zl za walkę 2) jeśli zakodują to dyma..ją tych co płacą abonament a kanał blokują (w tym mnie...) Jest również 3 opcja my dymamy ich :D (idziemy do baru:)))

tak w ogóle to niedługo za wszystko będziemy płacić :D i za euro2012 też...niech tylko to im się opłaci ...to już po h.. abonament

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: walka Adamka na rtl schweiz?

Oświadczenie Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej

"Zgodnie z interpretacją obowiązującego w Polsce prawa operatorzy sieci kablowych, którzy mają zawarte umowy o reemisję programu z jakimkolwiek nadawcą - w tym przypadku stacją RTL - zgodnie z obowiązującymi zapisami umów zobligowani są do reemitowania sygnału telewizyjnego w sposób ciągły i bez zmian wynikających z jakiejkolwiek ingerencji operatora sieci kablowej."

żródło: PIKE
http://www.pike.org.pl/index/artykul/id/1069

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org