sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ALMA MATER - szkoła języków obcych

Witam, czy ktoś z was uczęszczał na j.angielski do w/w miejsca? Czy warto tam zapisać 7-latnie dziecko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

jest tam zdecydowanie wyzszy poziom niz w popularnym british school. z britisha ludzie po wstepnym tescie laduja na poziomie nizszym niz byli w britishu. w alma mater nie ma przypadkowych lektorow. po pierwsze musza zdac egzamin z jezyka mimo np ukonczonych studiow. po 2gie maja tam kontrakty na okreslony czas i w tych kontraktach maja zakaz pracy - w tym takze udzielania korepetycji- w innych miejscach. po 3cie musza przychodzic kilka godzin przed rozpoczeciem zajec by sie do nich przygotowac. po 4te, dostarczane sa im wszelkie pomoce niezbedne do pracy (nawet takie duperele jak dlugopis czy olowek kupuje im pracodawca). w innych szkolach sa ludzie z lapanek, dorabiajacy, czesto przypadkowi i przemeczeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

Zgadzam się z przedmówcą. Zdecydowanie warto tam się zapisać, bądź też swoje dziecko. Po roku w Alma Mater poziom mojego języka znacznie wzrósł. Chodziłem tam 3 lata. Miałem świetne wyniki na maturach, nie żałuję i będę polecał każdemu kto chce mieć jakąś wiedzę z języków, bo w szkołach niestety, ale nie ma możliwości nauczyć się dobrze języków obcych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

Ja byłem w britishu rok i zdałem maturę na 98%, więc zła nie jest. W alma mater nie byłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

7- letnie dziecko niech lepiej ma jeszcze trochę dzieciństwa, a nie już musi zaspokojać ambicje rodziców tylko po to, żeby na co pół rocznych zjazdach rodzinnych pochwalić sie, że już dzieciak ma 7 lat i po angielsku umie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

dvw ja znam 2 letnie dzieci co szprechaja uczą się norweskiego ,francuskiego dla mnie to norma a dla ciebie widzę że jakaś rewelacja nowość ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

warto - bez problemu FC i MA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

A wie ktoś może jaka jest cena kursu przygotowującego do matury?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

"gother ", a Ty zdawałeś podstawę czy rozszerzenie z angola? Proszę, odpisz:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

andy c jak dziecko jest za granicą to OK, ale w Polsce 7letnie dziecko angolem katować. Prze dnim i tak sp, potem pg i lo

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

Zgadzam sie z wypowiedzia basket23 i polecam!! Sa grupy dla dzieci i oczywiscie sa to grupy dzielone wg poziomu znajomosci jezyka. A jak zajecia bedzie prowadzila p. Monika to naprawde, ma podejscie kobietka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ALMA MATER - szkoła języków obcych

dvw mam znajomych dziecko ma trzy lata a matka z ojcem od narodzin mówią do niego po angielsku i niemiecku i norwesku dla mnie to trochę jest przegięciem no rożne są metody wychowania edukacji dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org