sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Bodajze 31 sierpnia pod oslona nocy o godzinie 23 widzialem jak na przystankach na ul. szosa zambrowska niejaki Borysewicz - grubasek w dresiku - rozwieszal z dwoma pomagierami plakaty.

Za bardzo sie nie przygladalem... dopiero drugiego dnia zauwazylem ze jak ***** obkleil cale scianki od gory do dolu.

Siedzac na przystanku trzeba wstac by zobaczyc czy jedzie autobus. Poza tym ile mozna patrzec na te geby politykow??

Czy was tez wkurzyl ten czlowiek?

PS
Zeby nikt nie wpadl na pomysl ze reklamuje tego goscia... mam nadzieje ze jeszcze straci na popularnosci - o ile wogole ja ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

chamstwo i tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

cham

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

w dzień biały nie wyszedł bo by dostał długich i krótkich baran

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Trzeba iść po rozum do głowy , idą ciężkie czasy , trzeba pamiętać że głosujemy na osobę a nie na partię , to będzie nasz przedstawiciel w wa-wie . Dla mnie to mlody i prężny kandydat, nie został też przewodniczącym rady miasta bez powodu ... ale to tylko moje zdanie ... Nie ma lepszego kandydata... piszcie mądre żeczy ... kazdy ma prawo do wyboru.. niech każdy głosuje , poprostu nie piszcie głupot . Trzeba podejść do tego powaznie ... To nie wybory trójki klasowej ! Pozdrawiam

PP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

gotti jak jest taki mlody i prezny jak ty to wspolczuje - " żeczy" ? a nie rzeczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

GOTTI - Ty na prawdę wierzysz, że jeszcze coś się może zmienić w Tym kraju??? Dostanie się gość do koryta i zapomni o bożym świecie. Tak jak inni. A za cztery lata będzie wytykał błędy, jakie popełnił PiS, a PiS będzie wytykał błędy jakie popełniło PO i tak w kółko jego Macieju. Tu się NIC nie zmieni - NIC!!! Nie ma przemyślanych wyborów. Wszyscy robią Nas w balona jak chcą. Nie wiem ile masz lat, ale ja przez te które już przeżyłem, tylko o przepychankach między partyjnych słyszę. Jest to jedyna rzecz jaką Panowie z Sejmu opanowali do perfekcji - wzajemne obrażanie się! Od momentu jak skończyłem 18 lat chodziłem na wybory. Teraz popatrzę z boku, bo nawet jak wygra mój kandydat, to i tak mnie zrobi w balona, a siebie i Swoją rodzinę porządnie ustawi.
Owszem, umiem czytać ze zrozumieniem i wiem że napisałeś że głosujemy na człowieka a nie na partię, ale ja już rzygam ich obietnicami i wszystkich wrzucam do jednego wora. Może Ci się to nie podobać, ale politykami ja już po prostu rzygam.
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Jakiś czas temu widziałem ulotkę pana Borysewicza. Było w niej coś w stylu - "przyznanie dotacji na Łomżyński Klub Sportowy 1926" - jako kibic ŁKS-u, wiem że ta "dotacja" to były pieniądze z KONKURSÓW które ŁKS 1926 WYGRAŁ. ŻADNA TO DOTACJA!!! To konkursy, które są co roku organizowane przez miasto. Ale na ulotce ładnie brzmi nie? Że wspiera takie inicjatywy jak piłka nożna. Fajnie co? A na meczu nie był jeszcze chyba żadnym?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Jemu kasa do kieszeni a nam bieda , bezrobocie i chaos w mieście gdzie jedni się bogacą a inni idą krok do przodu a dwa do tyłu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Jak jest taki młody i prężny to niech otworzy swój interes a zobaczy jak państwo obłoży go podatkami.Jeżeli da radę parę lat poprowadzić swój interes to i w polityce się odnajdzie a nie od razu na salony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

A mozna na przystankach cokolwiek przyklejać???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

a propos klejenia na przystankach... od kiedy można stawać autem na zatoczce? ciekawe ile zapłacił za taką formę reklamy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Ale pierdoły piszecie. Od zawsze można kleić, jak tylko MPK na to pozwoli. A co do tego ile zapłacił, to co Was to obchodzi??? Schodzicie z tematu. Jak się interesujesz ile to kosztuje, to idź się zapytaj.

Do Zambrowa dzisiaj wszyscy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Gdzie jest straż miejska?

Czy nie powinni temu panu nakazać posprzątania tych plakatów i wywieszenia ich w miejscu dotego przeznaczonym?

To, że POlitycy się bawią, nie znaczy, że muszą mi zasłaniać świat swoimi gębami....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Niech po wyborach łazi i sprząta , śmietnik robi z naszej Łomży .

Ja zagłosuje na kogoś kogo nie widzę na plakatach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

i tak Kołaka wybiorą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

kampania wyborcza trwa ale trochę kultury nie można zaśmiecać miasta i kleić te plakaty gdzie popadnie, niech dziady wykupią bilbordy albo kleją za zgodą właścicieli obiektów ,
za klejenie w miejscach niedozwolonych i zaśmiecanie trzeba karać mandatami i to wysokimi, łatwo przecież ustalić inspiratorów tych działań a i sam kandydat powinien być odpowiedzialnym za plakatowanie swoich materiałów , wie przecież kto tym kieruje

inna sprawa to sprzątanie po wyborach, odrapane, pomalowane resztki wiszą całymi miesiącami szpecąc miasto , prawo nakazuje komitetom wyborczym posprzątanie tego w określonym terminie, a życie sobie,

za takie " kwiatki" odpowiedzialność powinny ponosić sztaby wyborcze i sami kandydaci , srogie i egzekwowane kary finansowe na pewno by odstraszyły niejednego ŚMIECIARZA , tu pole do popisu i wykazania się ma Straż Miejska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Żeby mi przypadkiem kaktus nie wyrósł, jak ten okrągły Pan o nazwisku Borysewicz, sprzątnie po sobie plakaty. Tyczy się to z resztą każdego buraka startującego w wyborach.

Nasuwa się stary kawał:

"Kiedy polityk kłamie? Kiedy mu się usta ruszają"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Ja się tylko zastanawiam czy złożył w UM na piśmie zobowiązanie, że pokryje koszty wstawiania nowych szyb na przystankach, jak mu przechodnie zaczną piątkę przybijać, tak jak prosi na plakatach... :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

rzewodniczacym rady miasta jest i podobno gada krzyczy rzuca sie bez sensu

plakaty sa od zawsze... zaplacil on czy jego partia.. a moze i nie zaplacili? moze jemu sie nie odmawia.. - smiech

z regoly plakaty sa zdecydowanie mniejsze - co nie znaczy ze malymi nie mozna calych scianek obkleic...

jednak ten facet przesadzil... chyba chcial zeby bylo widac cala jego posture... a z taka figura faktycznie nawet i scianki na przystanku sa za waskie...

co do sprzatania - to po wyborach jest jakis okres bodajze miesiac w kotry trzeba posprzatac reklamy...

czy sprzataja? napewno niechetnie - ile razy widzi sie dlugo p owyborach plakaty albo znaczne ich czesci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

JA JESTEM ZA KANDYDATEM NUMER 5 BO DAŁ MI BRELOCZEK I DŁUGOPIS NA RYNKU
PO RZĄDZI OLE OLE OLE OLEEEOOOOOOE



Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Mam w dupi* tych calych politykow i ta polityke, zlodzieje zasrani. Nie chadzam na wybory i nie bede bo nie widze w tym nic co moglo by cos zmienic. Ciekawi mnie tylko kto sprzatnie z przystankow te plakaty. Za kazdym razem sie potem walaja po chodnikach. Nie popieram takze rozwieszanie plakatów.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

abstrahując od tego czy legalnie, czy nielegalnie - żeby przewodniczący osobiście plakaty rozklejał? gość musi mieć rzeczywiście spore POparcie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Wielkość plakatów przypomina trochę akcję wyborczą z komedii "Pogoda na jutro" z Jerzym Stuhrem, a może to jakiś kompleks?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

nie tak dawno byłem u Niego w sprawie która wyemitowano w telewizji
pokazujący tylko jedna stronę sprawy
a słynna wypowiedź w reportażu to : nie popuszczę
bardzo fajne hasło jak dla kandydata na wybory
a pół polski rżało ze śmiechu że mamy takiego radnego

ale i tak woli elektorat dawnych wojskowych i komuszków
średnia wieku to 75+ i moher





bo wszystkie Ryski to fajne chłopaki!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Wladek pajacu- wez sie ogarnij! tylko krytykowac pajacu potrafisz!. Nie bronie PO bo jestem im przeciwnym ale ***** obrażać ludzi nie musisz...

władka teksty:
1. jednak ten facet przesadzil... chyba chcial zeby bylo widac cala jego posture... a z taka figura faktycznie nawet i scianki na przystanku sa za waskie...

2. Borysewicz - grubasek w dresiku


Ty pajacu swoją zakazaną mordą nie grzeszysz także się ogarnij i się nie przypierdalaj o byle gówno, trolu internetowy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

a co wladziu jak rano 8 do gimnazjum jedziesz to nie widzisz czy autobusik jedzie ? biedny dzieciak... ogarnij sie trolu, jezeli masz miec do kogokolwiek pretensje to do władz MPK bo to zapewne oni zezwolili na taka forme reklamy. A i dla wyjasnienia bo zapewne nie wiesz co to MPK - Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji. Ogarnij sie i zajmij praca domową a nie siadasz do klawiatury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niejaki Borysewicz z PO - plakaty na przystankach

Żal mi go ... dobrze że nie wydrukował swojej du-po i hasłem ''daj mi klapsa...'' ;) wybory i wybory a po wyborach śmietnik nie można się reklamować w inny sposób a nie śmiecić oklejać swoje gęby na ścianach i niszczyć przyrodę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org