czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Witam, proszę o opinie na temat tej sali bo w internecie za dużo tego nie ma a zastanawiam się nad zarezerwowaniem jej. Pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

4 lata temu nie narzekałam:] obsługa rewelka,jedzenie dobre,właściciele w porządku idzie się dogadać :)

baaaa nawet lwa dostaniecie w prezencie od nich :D

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

też miałam tam wesele 2 lata temu, poza tym byłam tam na kilku weselach wcześniej i dlatego chciałam mieć tam swoje:), na nic nie mogę narzekać, sala elegancka, ładnie przystrojona, jedzenie bardzo dobre, obsługa w porządku, także szczerze polecam:)
Lwa już nie dają, ale idzie się wytargować o tort weselny w cenie, oczywiście troche poza sezonem weselnym:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Byłem tam na weselu pod koniec czerwca tego roku. Sala po remoncie, duża, przestronna, możliwość spuszczenia huśtawki z sufitu, wodospad, sztuczny śnieg, atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Właściciel miły, i bez problemu można się z nim dogadać. POLECAM.

REWELACJA !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

A tak z ciekawości spytam z tą huśtawką: cyrk czy wesele ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

2 in 1 ;) ale sala rewelacyjna po remoncie polecam sie wybrac obejrzec osobiscie i podjac odpowiednia decyzje;))) dla mnie super!!! obsluga w pelni profesjonalna i bardzo mila wlasciciele rowniez...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

a dla mnie lipa zero profesjonalizmu. Ciepłe dania wydawane dwa na raz by kucharka nie miała roboty i mogła se pić, nawet nie dostosowali się do godzin. Nie ma porównania z Amadeusem na przykoszarowej. Obsługa juz dawno powinna być wymieniona na młodsze pokolenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Byłem tam w czerwcu na weselu. Powiem tyle, że jeśli Ci kiczowaty wystrój środka nie przeszkadza, to z jedzenia powinnaś być zadowolona. Minus za łazienki, ponieważ tylko jedna osoba na płeć może w tym samym czasie skorzystać. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

jak najbardziej polecam, wszystko pyszne, sala ładna

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

jedzenie owszem dobre, sala "ładna" "elegancka"? no cóż... w końcu prawie kurpie, mojej estetyce nie odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Wyglad sali to juz rzecz mniej wazna aby bylo dobre jedzenie i obsluga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

ja tam ostatnio też byłem jedzenie dobre teraz dopiero jest miejsce do tańca bo wcześniej to sala się nadawała do tańca dla 100 osób teraz sala nadaje się na 180 osób niewięcej tylko proźba do właściciela by przykręcił klimatyzacje bo chyba ustawia ją na 10 stopni i jest cholernie zimno

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

ja tez tam byłam polecam(http://sites.google.com/site/news048/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Do lilia.
Wydaje mi się, że jednak nie byłaś/byłeś tam na weselu bo byś głupot takich nie wypisywał/a. Byłem tam na weselu w lipcu i nie mogę powiedzieć nic złego na temat sali. Jak dla mnie jedzenia pierwsza klasa i wszystko tak jak powinno być, obsługa tak samo tym bardziej, że pracują tam same młode osoby to po pierwsze, a po drugie to Amadeus może się schować przy innych Domach Weselnych bo nic prócz ładnego wyglądu sali nie ma do zaoferowania, niestety. Brak parkingu, a sam fak że jest na piętrze to na minus (łatwo o wypadek) Właściciel w Budach Czarnockich przynajmniej stara się coś nowego i niepowtarzalnego wprowadzić. Jak dla mnie REWELACJA!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

ja polecam




http://pokazywarka.pl/mxaofk/ tu lepiej się czyta

http://www.metacafe.com/w/6740349

http://pokazywarka.pl/jyr2dw/


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Witam, chciałabym odświeżyć temat. Czy macie jakieś nowe opinie na temat tej sali może ktoś był na weselu w tamtym roku lub w tym? Jak się podobało?
Dziękuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Polecam ten dom!



www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj
-tu również propozycja przepis na walentynkę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

lila prawdopodobnie jest pracownikiem amadeusa ;) ja bylem na kilku weselacvh u Chaberka i jak dla mnie rewelacja,nie pieprz takich glupot ze dania sa wydawane aby obsluga mogla pic,zastanow sie zanim cokolwiek palniesz jak masz pisac takie oszczerstwa to lepiej wogule sie nie udzielaj kolezanko!!! obsluga bardzo mila i na poziomie...kultura 100 % laczniue z wlascicielami,pozatym sala po remoncie rewelacyjna jako gosc weselny polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

a lwy dalej dają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

A moim zdaniem to lila ma racje jedzenie i właściciel ok .łazienki lipa a wystrój sali jak na kurpiach tak na 3+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

dla mnie ok co prawda bylam tam 5 lat temu.polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Moi bardzo dobrzy znajomi mieli wesele jakiś czas temu i dla tych którzy nie chcą mieć kosztów dodatkowych to nie polecam. Pan Chaberek przed samym wyborem jedzenia które jak wcześniej obiecuje "w cenie jest wszystko w kartach"dolicza koszty za napoje (daje najtańsze) w karcie były również desery itd. Jedzenie średniej jakości. W trakcie rozliczenia wymyśla jakieś dodatkowe koszty na poprawiny niby jest 1000zł ale on nie chce odgrzewać jedzenia i poprzedniego dnia, znajomi zamówili jakieś dania na 30 osób a Pan Chaberek przygotował na 60 nie wiadomo dlaczego (oczywiście żądał zapłaty). Chcę żeby ludzie płacili mu za ZAiKS bo jak nie to "kontrola może zepsuć wesele". Podobno Pan Chaberek chce remontować i rozbudowywać ale lepiej żeby tego nie robił kosztem klientów.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Moi bardzo dobrzy znajomi mieli wesele jakiś czas temu i dla tych którzy nie chcą mieć kosztów dodatkowych to nie polecam. Pan Chaberek przed samym wyborem jedzenia które jak wcześniej obiecuje "w cenie jest wszystko w kartach"dolicza koszty za napoje (daje najtańsze) w karcie były również desery itd. Jedzenie średniej jakości. W trakcie rozliczenia wymyśla jakieś dodatkowe koszty na poprawiny niby jest 1000zł ale on nie chce odgrzewać jedzenia i poprzedniego dnia, znajomi zamówili jakieś dania na 30 osób a Pan Chaberek przygotował na 60 nie wiadomo dlaczego (oczywiście żądał zapłaty). Chcę żeby ludzie płacili mu za ZAiKS bo jak nie to "kontrola może zepsuć wesele". Znajomych wesele kosztowało wile nerwów dlatego piszę. Podobno Pan Chaberek chce remontować i rozbudowywać ale lepiej żeby tego nie robił kosztem klientów.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Będą zaprzyjaźnionym z jednym z domów weselnych, nie znając wyżej wspominanych lokali i całkowicie nie będąc w temacie. Jako laik w tych kwestiach bez trudu zauważam tu walkę konkurencyjnych lokali. I się śmieję z tego bo tylko niewielki odsetek ludzi przeczyta opinie kilku użytkowników forum , które to powinny być ich prywatnymi osądami. A jak zwykło się mówić o gustach się nie dyskutuję i nigdy nie zadowoli się ogółu a najgorzej jest zadowolić człowieka który się karmi publiczną krytyką innych, bo on to zwyczajnie robić lubi.

Pozdrawiam nieuczciwą konkurencję !:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Bardzo dobry wybór na swoje wesele,konkurencja widać kopie tutaj dołki. Polecam z własnego doświadczenia- jedzenie super i nie ma żadnych dodatkowych opłat.Właściciele mili,doradzą i kasy nie wyciągają. Co zostanie wam z wesela zapakują i wszystko można dogadać z nimi,nie to co u innych- nazwy nie wspomnę, żeby komuś tyłka nie obrabiać. Ludzie mniej zawiści!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

malp brakuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Dlaczego ktoś piszę że jestem nieuczciwą konkurencją? Jeśli pisze się coś nie tak na dany temat to wcale nie oznacza że jest się nieuczciwą konkurencją... Chciałem wyrazić swoją opinię. Nazwałbym raczej nieuczciwą konkurencją tych co tworzą dużo "świetnych" opinii dotyczących danego tematu. Wystarczy spojrzeć po adresach ip żeby zauważyć że nie potrzeba dużo "znajomych"... Pan Chaberek bardzo dba o swoją opinie (masa reklam w Łomży) dlatego wydaje mi się że to on napisał 2 posty pod moim. Nie będę bawił się w detektywa... Wyraziłem obiektywną opinie. Pozdrawiam nieuczciwą konkurencje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

A ja uwazam ze wyzej wspomniany lokal jest jak najbardziej odpwiedni jak na takie uroczystości kwestia poruszonej wcześniej ceny uważam za nie do gadanie się .ludzie chca najlepiej wszystko za free. Atrakcji chca za darmo. Ludzie takie obiekty to nie fundacje charytatywne. Robi taki wesele o jeszcze chce na swoich gosciach weselnych zarobic. A potem to pisze ze ten lub tamten lokal jest pe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom Weselny Chaberek w Budach Czarnockich

Jak wydają dania to piszecie że mało i na stole nie ma nic , a ten Człowiek czyt. (właściciel ) wydaje pod wesele , czyli dużo ,żeby nikt nie narzekał. Ten co pogadać chce z rodziną będzie miał do talerza co włożyć - (zakąsić), a ci którzy się bawią, nie zwrócą i tak uwagi na to, czy były wydane dwa dania czy jedno. Najistotniejsze w tym co piszę, proszę zwrócić uwagę na opinie jakie pojawiły się typu ,, nic na stole nie było i nie było co jeść. Długo już znam ten lokal i właściciela i wiem, że to co robi robi z sercem . Pozdrawiam wszystkich formółowiczów. Aaa no i najważniejsze ktoś napisał że ,, żeby mieli kiedy wypić kelnerki ,to tak wydają dania po dwa,, . Nawet gdyby tak było to po 1 primo - nie siedzisz głodny a po 2 primo to sobie wyobraż prowadzenie imprezy alkoholowej na trzeżwo . Kucharkom i kelnerkom też się należy, bo nie wszyscy jesteśmy kulturalni po godzinie 24tej i one też muszą sprżątać po nas i wysłuchiwać jakichś pijackich wywodów nad ranem.Tyle co chodzi o mój wywód - obrazowy zresztą.Jak w temacie .POLECAM BO BYŁEM NAŚCIE RAZY. To Tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org