poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dzialki

moze ktos mi powie dlaczego miasto placi takie pienadze za dzialki,to wychodzi 170000 tys za 10 arow szok,sadze ze za dwa lata ta dzialka niebedzia warta polowy tego co dzis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

pewnie działki należą do znajomego ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

a co Ci przeszkadza?zazdrość czy coś?ja też bym brał jak by mi dawali,a mam też działkę w pobliżu tamtej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

biess(pieczny), chodziło mu raczej o to że miasto przepłaciło, a nie że ktoś zarobił, ja widzę tu różnice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

ja też widzę tu różnicę bo miasto kupiło prawie 2ha działek a to jest 200arów więc wychodzi jak by nie liczyć 85000 za 10 arów a nie 170000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

biess(pieczny) ale przyznaj że twoja reakcja była idiotyczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

Aha chciało by się OjciecR. a może to Twa reakcja i próba sprowokowania mnie nie odniosła skutku? Co tu szkodować ludziom.Niech się cieszą.A miasto widać ma w tym interes to i zapłaciło.A po co zaraz post na forum o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

nikt o ludziach się tu nie wypowiadał, tylko ty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzialki

Aj chyba specjalnie próbujesz szukać zaczepki OjczeR. pisz co chcesz Twoja wola. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org