poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mandat MPK...

Witam,
Miałam ostatnio wyjątkową nieprzyjemność spotkać ... kanarów jadąc MPK-iem z 'niedokasowanym' biletem (zamiast czterech odcinków skasowałam przez nieuwagę dwa). Było to 25 lipca w poniedziałek - czyli gdybym zapłaciła 28 lipca w czwartek, byłaby to kwota 77zł. Nie miałam jednak wtedy pieniędzy więc wiedziałam, że do zapłacenia będę miała później 110zł. Niestety pieniądze dostałam z pewnym opóźnieniem, więc dopiero dzisiaj udałam się do nich w celu zapłaty. Okazało się, że w ciągu tych dwóch tygodni byli u mnie z windykacją (niestety jeszcze 26 lipca zmieniłam miejsce zamieszkania i nic mi o tym nie było wiadomo) kiedy jakąś ratę 50zł zapłacił mój ojciec - o czym mnie nie poinformował.. i wysłali jeszcze potem dwa ponaglenia.. Okazało się dzisiaj, że mam teraz do zapłacenia 250zł.. Z tego co mi mówili nic nie zrozumiałam, ponieważ strasznie motali.. Chciałabym poprosić kogoś o pomoc.. Może ktoś miał podobny przypadek, może ktoś wie ile jest czasu na zapłatę zanim przyjdą z windykacją czy wyślą ponaglenie? Jak to wygląda prawnie? Chciałabym się dowiedzieć czy przypadkiem nie zostałam naciągnięta..

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

powiec mu zeby bral 110 a jak nie to w rylo i fcale nie dawaj .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

Kwota mandatu rosnie wraz z czasem. Jeśli chcesz napisz - kmkmlomza@interia.pl postaramy sie pomoc i wytlumaczyc. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

Te ponaglenia powinny chyba być wysłane poleconym?

250zł? Jak dla mnie naciągają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

nacio ngaja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

jak nie masz nic na siebie i nie pracujesz to olej to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

250zl za 2tyg zwloki i juz windykacja? Smiech, nic innego... Wysokosc mandatu za brak biletu to 110zl i tyle. W regulaminie w autobusie nie widzialem informacji, ze za kazdy dzien zwloki naliczaja odestki w wysokosci 10%, wiec moga Cie cmoknac. Jezeli chodzi o pracownika od windykacji, to za jego usluge kiedy nie oplacilem mandatu doplacilem 1,50zl plus koszt mandatu, bez zadnych odsetek.
Zaplac 110zl minus 50 ktore dal tata i tyle i niech probuja naciagac kogos innego. Chyba, ze nagle policzyli Tobie jeszcze za brak dokumentow to wtedy cos w tych okolicach wychodzilo, ale to juz po fakcie.
Jak dla mnie, naciaganie i nic wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

czyli moral z tego taki, ze trzeba oplacac dlugi w terminie i kasowac przez"pomylke" bilety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...




Szukaja losia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

Daj im te 110 zł i po sprawie jak będzie coś mruczał to nie dawaj i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

hahhahahahhhahahhahhahahhah wiekszej glupoty nie slyszalem 250zl ? 140zł odsetek ??????? HAHAHAHH DEBILE ;........ DO PIECA Z GOWNAMI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat MPK...

dokładnie debilizm nic więcej nie płać im ani złotówki więcej niż 110 zł np w banku jak sie spóżnisz z płatą raty to tyle nie naliczaja wogóle to jakim prawem maja taki mandat naliczyć jeżeli nie wiesz idż do radcy prawnego na szos zambrowska on przyjmuje za darmo wtedy ci wszystko wyjaśni

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org