piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Witam,

chcialabym sie wybrac na jakas impreze do lokalu w ktorym mozna potanczyc i nie smierdzi w wc ?Nie chcialabym jednak trafic na typowa impreze techno itp... Chodzi mi raczej o impreze w stylu muzyki.:Tiny Karol- nebojsya, pupsik), Pitbulla (everything tonight) itp...
Jesli nie to czy w Lomzy mozna gdzies wybrac sie na impreze w stylu lat 20tych-30tych ? Moze jest jakas impreza z muzyka prezentujaca dany kraj, jezyk?? Mam nadzieje, ze nie mam duzych wymagan... Ach i jakby nie bylo na takich imprezach "mordobicia" oraz "napitych prawie do nieprzytomnosci bujanych panien i fagasow" to bylaby rewelacja... Czy sa jakies kulturalne imprezy w ktoryms z lokali w Lomzy? Pytam, bo wyszlam troche z wprawy w imprezowaniu, a mam niesamowita ochote potanczyc na parkiecie wsrod ludzi... Pozdrawiam

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

patrzac na twoje wymagania i biorac pod uwage nasze miasto to moze jedz na Jeziorko i zabierz ze soba swoje kasety ;) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?


zapomnij, tu to nie przejdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

magia_2 imprezy typu retro tematyczne to chyba najbliżej w białym ale tylko lata 90's i 90"s królują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

" żeby się zabawić, to trzeba kogoś zabić "

nie ma i nie będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

emer hahaha dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

magia_2
Takich imprez o których piszesz w Łomży nie ma , jedyna propozycja to Amnezja w piątek - muzyka lata 80 . Można potańczyć , lokal jest na poziomie ,przychodzą ludzie w wieku 30+ :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

o amnezja ola la tam jest zaje.fajnie
he he he heeee

tylko zawsze mnie nogi po tej imprezie bolą....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Do emer

heh kasety moze i by sie przydaly przynajmniej bylaby taka muzyka jaka chce... Poza tym raz jeden bylam w Jeziorku to z tego co pamietam mieli dosc spory parkiet i to byl plus tego lokalu... Niestety rodzaj muzyki nie dla mnie (po prostu nie umiem sie bawic przy takiej muzyce)... Twoj sarkazm co do tego lokalu jakos mnie nie odstrasza... Gdyby tylko byla taka muzyka jaka chce to z chcecia bym sie przejechala i tam... Nie pamietam tylko jakie warunki lokalowe tam panowaly...

Ps. Wole jechac na jedna porzadna impreze raz na jakis czas nawet gdzies dalej i wydac wiecej kasy,ale za to miec co wspominac oraz spedzic czas w kulturalnym gronie niz co tydzien chodzic na imprezy do lokali w ktorych nie dosc, ze tanczac (w rytmie "umck, umck, umck") trzeba sie gniezdzic na parkiecie to jeszcze porzadnej toalety brak...

Ps.2 Szkoda, ze nie ma w Lomzy imprez retro tematycznych jak wspomnial Andy C...

Ps.3 dziadka_kalesony chyba czas zwiedzic Amnezje...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Do magia_2 proste na małolatach można dziś zarobić każdego dnia sama wiesz dorośli nie maja zawsze czas . Hmmm... nie ograniczam się do lat 90"s lubię świeże gatunki muzy;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

jeśłi zastanawiasz się czy jeziorko czy amnezja to różnica jest taka, że w tym pierwszym powspominasz jak wyglądałaś gdy miałaś 18 19 lat a w tym drugim dowiesz się jak będziesz wyglądała mając 40 (a nawet zadarzają się starsze rodzynki). muzycznie podobne klimaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Do genia

hehehe tekst zajeb...sty hhehe z takim podejsciem ciezko mi bedzie wybrac lokal na impreze... hehe ;-)

Do Andy C

Takie imprezy przydalyby sie chociaz raz na jakis czas... Fajnie byloby zeby miec jakis wybor... Nie tylko jesli chodzi o lokale... ;-)

Pozdrawiam

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

magia_2

W ten piątek Pub 9-ka


http://www.facebook.com/pages/Pub-9-ka/242819862406386?sk=wall


Takiej muzyki będzie można posłuchać :)

http://www.youtube.com/watch?v=GfCKYzBsa9o&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Do magia_2 od czasu do czasu można było gdzie się rozerwać;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

a to już błoto przerzucili z tej 9 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

a co, chcesz pomoc? cieszy cie czyjes nieszczescie co?
Zapraszam już dzis.
http://www.facebook.com/pages/Pub-9-ka/242819862406386?sk=wall

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Ja jak Ja

Jakąś rezerwację na piątek trzeba mieć ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

nie trzeba, wystarczy wczesniej przyjsc i zajac miejsce :) wstep jest bezplatny zarowno w piatek jak i sobote.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

nikt nie przyjdzie, teraz wszyscy chodzą do tej piwiarni, a i zapowiadali znowu wielkie deszczowe dnie :) nie cieszy tylko powinni się tam okopać dookoła bo ulewy byli są i bedo niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

nie twoja w tym glowa a jak juz chcesz o tym porozmawiac to zapraszam, bede dzis o 16 w lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Ja jak Ja bystry z ciebie chłop dowody tożsamości też sprawdzasz ?
A dilów też ścigasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

przyjdz to sie przekonasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Ja jak Ja po pierwsze nie wiesz czy byłem w tym lokalu ! po drugie nie chce robić anty reklamy, a po trzecie nie wiesz czy wiem czy mam pojecie jak się prowadzi lokal i na i jak czym można zarobić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

ja za to wiem, że jesteś analfabetą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Czesio ma rację, teraz wszyscy chodzą do piwiarni, jej powstanie odczuli wszyscy w mieście, nawet kościoły zanotowały spadek obrotu. Powinni tam zainstalować automaty do spowiedzi i maszyny vendingowe z komunią.

Ja jak ja nie bierz do głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Soho a ja wiem że masz mordę nie wyparzoną i często w tym pubie spędzasz czas a w kiblu jak się dobrze napalisz robisz robotkę ręczna;)

Podobno gdzieś twoje zdjęcia krążą po sieci:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?


JAKIE MIASTO, TAKIE KNAJPY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?


JACY LUDZIE, TAKA KULTURA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

andy, tak krąża jak robię robotkę ręczną twojej dziewczynie a twoja mama robi mi loda, mogę ci je pokazać, podaj adres, telefon, cokolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Soho jak was przyłapie w moim wyrze to klejnotów już nie będziesz miał;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

Terenowe koło różańcowe rusza z takimi dancingami z lat 20-tych a nawet jeszcze zachaczających o Iwojne światową zapisy przyjmowane są u popa który przyjmuję u siebie w pałacyku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

denver

... oni tam mają popa grać czy tańczyć ?

I wojna ?, to chyba jeszcze a raczej już, popu nie było ?
chyba że popy z przed rewolucji pażdziernikowej co ocalały od bolszewików,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

ONLY YAMA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IMPREZY + KULTURA W LOKALACH ?!?

idę tam gdzie idę, nie idę gdzie nie idę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org