czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry laryngolog ??

jestes ktos w stanie polecić mi dobrego lekarza laryngologa w łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Witam
Polecam doktora Marka Pyda i doktor Beatę Rutkowską.

Pozdrawiam
BUŁKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Jak byłem chyba w lipcu u naszych laryngologów, bo ledwo oddychałem, to po wizycie, trwającej minuta dziesięć, a mniej więcej wszystkie porady pacjentów tyle trwały, dowiedziłem się, że wszystko u mnie jest super.
Pomyślałem sobie no tak, w końcu mogło być gorzej. Pacjent żywy, oddycha więc jest ok.
Ale do dziś nic się u mnie nie zmienia. Też muszę znaleźć dobrego laryngologa, tylko nie wiadomo, czy na państwowym im zechce się leczyć, czy trzeba szukać prywatnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

darek ciesla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

dr.Beata Rutkowska lub dr.Pyd ordynator laryngologi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

a ja nie jestem zadowolona z wizyty u dr Pyda

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

dr. Pyd, kiedyś przyjmował na Piłsudskiego obok Okruszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Wlasnie wczoraj bylam na Pilsudskiego i zaden laryngolog tam nie przyjmuje. A ma moze ktos kontakt do dr Pyd, bo tez jestem zainteresowana. Slyszalam dobre opinie o nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Delfin jak nie przyjmuje jak we wtorek bylem . Przyjmowal dr Pyd od 16 30 w srode przyjmuje tak samo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Moim zdaniem bardzo dobrym laryngologiem jest pan Piotr Pierczyński. Z tego co wiem, oprócz Poradni Laryngologicznej w szpitalu, przyjmuje w Eskulapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

szczerze to do srodka nie wchodzilam, ale szyldu nie ma:) dzieki za info, na pewno sie wybiore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Czy ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie Dr Rutkowska? Jakiś namiar telefoniczny?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

(086) 216-90-81 - znalazłem na nią taki namiar.
Zna ktoś laryngologa poza Rutkowską i tą z Kazańskiej, i ma jakieś namiary ? Czy doktor Pyt jeszcze przyjmuje ?

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

faktycznie tylko pan pyd ma tytuł doktora i mozna go takim tytułem nazywac ,reszta jest lekarzami specjalistami.Pan doktor pyd jest ok,i pan lekarz specjalista kalinowski tez jest ok,wogle nasi lekarze specjalisci laryngolodzy badz otolaryngolodzy sa sympatyczni i całkiem rzeczowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

a ma ktoś namiary do doktora pyd lub lekarza specjalisty kalinowskiego ?
nie mogie nigdzie znaleść w necie

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

tez bylabym zainteresowana jakims nr.tel. do dr.Pyta-bylam tam gdzie przyjmuje ale niestety zadnego nr.tel. nie znalazlam a nie wiem czy trzeba sie rejestrowac czy mozna tak po prostu pojsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

sorry za blad-dr.Pyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

A ja zdecydowanie nie polecam !!! Zniszczył mi zdrowie, nerwy i jeszcze wziął za to sporo pieniędzy... Kto tylko może to radzę omijać szerokim łukiem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Witam, poprosze o namiary do dr M. Pyd. Kiedy przyjmuje czy trzeba się umawiać??pilne! Dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

doktor Lubicz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

nikt?? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Korzystał ktoś może z "usług" dr Pierczyńskiego lub dr Lechowicz? kogo polecacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Ja od kilku lat mam problem z prawym uchem.Okazało się że mam ubytek błony bębenkowej...Byłam u dr.Lechowicz która dała mi skierowanie na Oddział Laryngologiczny..Jutro mam umówioną wizytę u ordynatora oddziału(jest nim Marek Pyd)..Mam nadzieję że dr. podejmie się zoperowania błony.Po 10 latach znów wracam na ten oddział[po operacji usunięcia 3-ciego migdała którą wykonywał dr.Piotr Pierczyńki.Miałam wtedy 5 lat....ogółem obsługa była miła z wyjątkiem jednej pielęgniarki która powiedziała że jeśli nie przestanę gadać to obetnie mi język ;-(...]
Pozdrawiam.
P.S: Czy miał ktoś może operowane ucho u nas w Łomży?
Z góry bardzo dziękuję =D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Harry z Tybetu....

jest zaje8sty,,,,,
polecam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Ma ktoś nr do dr Kalinowskiego ?
nie mogę znaleźć w necie...
i gdzie on teraz przyjmuje na Nowogrodzkiej czy Brzozowej

dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Mogę polecić ale nie w Łomży, a z Białegostoku, Dr. Łuczaj przyjmuje na ulicy Ogrodowej. Świetny lekarz polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji czy dr Pierczyński i dr Kalinowski przyjmują prywatnie? jeśli tak to gdzie i czy ktoś ma aktualny numer telefonu i adres gabinetu do któregoś z tych panów? dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

potwierdzam dr. Pierczyński, przyjmuje w Eskulapie

malina_ad4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

ma moze ktoś numer do dr.Pyda pilne!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Dr Rutkowska ma prywatny gabinet na ul. Łukasińskiego 25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Ja polecam pana dr. Cieśle . Mój syn miał przez 3 lata ciągły katar . Lekarze pediatrzy przepisywali leki od alergii . Wysłali nawet do alergologa tam testy które nic nie wykazały , koło się zamknęło. O skierowanie do laryngologa musiałam się wykłócić . Trafiliśmy na dr. Cieśle wymaz z nosa potwierdził, że to wina bakterii. Odpowiedni antybiotyk i po katarze. Tak się znają nasi nawet renomowani lekarze! Polecam doktora nam pomógł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

ktoś ma kontakt do dr Pyd-a?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Z tego co wiem to dr. Pyt przyjmuje w przychodni laryngologicznej . Tak jest napisane na drzwiach. Więc proponuje zadzwonić do owej przychodni i poprosić o nr. lub na oddział , chyba nr. niema zastrzeżonego uważam, że nikt nie robiłby problemu. Prawdopodobnie kartka na drzwiach tylko wprowadza w błąd zainteresowanych bo dr. tam nikt nie widział chyba,że wizyty odpłatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Czy dr B. Rutkowska przyjmuje prywatnie? Dane podane wyżej (Łukasińskiego 25) są aktualne? Jakiś kontakt telefoniczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Hej. dr Rutkowska prywatnie dopiero przyjmuje od 19.05 teraz jest na urlopie a to jej tel. 602600219.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Dr. Lechowicz zna się na tym co robi mi pomogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Czy ktoś się orientuje ile teraz kosztuje prywatna wizyta u dr. Pierczyńskiego i dr. Rutkowskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Ponawiam pytanie ile kosztuje wizyta laryngologiczna u dobrego laryngologa w Łomży? Czy jest w ogóle szansa umówić się do laryngologa na nfz? jaki jest czas oczekiwania prywatnie i na nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Byłam niedawno u dr Rutkowskiej prywatnie za wizytę zapłaciłam 70zł. W ramach NFZ można rano udać się do szpitala i próbować się zarejestrować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Pani Równa - jest równa. Też mi pomogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Czy u laryngologa jest możliwośc wykonania badania słuchu? Jeśli nie to do jakiego lekarza się wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

Podjedź do Olsztyna, i tak każdy z nas czasem tam bywa więc wtedy masz dobrego laryngologa tu https://g.page/BALANSMED?gm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

To prawda wybór właściwego laryngologa jest bardzo ważny i ja również jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć do kogo się udać. Jeśli chodzi o mój wybór to mogę od razu polecić specjalistów laryngologów z https://cmp.med.pl/zakres-uslug/konsultacje-lekarskie/laryngologia/ gdyż sam tam z powodzeniem uczęszczam od jakiegoś czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry laryngolog ??

w łomży jest brak laryngologów. Podobnie jak wszelkich innych dobrych specjalistów

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org