czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
4Lomza wydaje gazete

Dzis sie dowiedzialem ze 4lomza wydaje gazete , poszedlem do sklepu najblizszego i co widze ????? ... a no wlasnie gazetke "Bezcenną" za darmo a w niej ..... sami poszukajcie i zobaczcie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

Cze!

Ja dowiedziałem sie o "Bezcennej" we wtorek, na dwa dni przed pokazaniem jej światu. Ale ponieważ byłem nieźle zwarzony (jak przez pół życia, sam nie wiem, czemu nie napisalem "odchodzenia z tego swiata nadnarwiańskiego"), to sama radość, że tworza w miasteczku bezpowrotnie powiatowym coś na miare wojewódzką - ucieszył.

Pomysł wyjscia z darmowymi ogłoszeniami w świat jest stary jak swiat, ale kto pamieta doświadczenia z roku 1997 (dwutygodnik przy d. Radiu Bab), powinien ostrożnie kalkulować, działać śmiało i... maksymalnie skorzystać z juz istniejącego medium, czyli portalu.

Oczywiście, Forumnitów, formuła, kształt i objętość "Bezcennej" raczej rozbawią czy zawiodą, ale pamietajmy, że portal będzie sie rozwijać także dzięki świeżej krwi. Nie , żebym narzekał na nadpsutą starą, ale... W każdym razie, jeśli dzięki 5 tys. nakładu bezcennej przybędzie portalowi choć procent uczestników, to warto eksperymentować. Redakcja "Bezcennej" - głowa do góry. I juz po zainteresowamiu tematem czuć, że za malo agesji marketingowo-promocyjnej.

Wasz Pisarz i Senator.

MRD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

Za łatwo ferujesz wyroki....! ....mnie, na przykład, objętość i kształt gazetki wcale nie zawiódł.... czego Ci brakuje? - Twojego artykułu...? ....dodatkowych 4 kartek?

O jakim zainteresowaniu tematem mówisz...? .....o komentarzach na forum? - a co mają ludzie komentować......? ...to co jest w gazetce, jest tutaj..... co miało zostać skomentowane - zostało skomentowane!
....nie podejrzewam, żeby to było przeznaczone dla forumowiczów i czytaczy 4lomza..... nie podejrzewam, żeby oni byli "adresatem" bezcennej.....

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

ja sie o tej gazetce dowiedzialam dopiero dzis, jakis gosc je roznosil. poczytalam sobie nieco i zajrzalam na forum, hehe...podoba mi sie.

sayra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

EXSTRA POMYSŁ

Tak trzymać włeb mistrzowie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

Druuugi numer!

Brawo Młodsi Redaktorzy.

Oczywiście, nie brakuje w "Bezcennej" moich artykułów - jak przypuszczają Moi Wyborcy i Czytelnicy - ponieważ (tylko koni żal, a przecież mi żal, że tu w drzwiach nie pojawi się... Stompor, mój poprzednik, też nie żyje, ale On zmarł, kiedy ja umieram), gdyż... hm... świadomie wybrałem pisanie do starszych gazet.

Okres pionierski mam za sobą jako pomysłodawca Tygodnika PROSTO (dużo przygód i dużo pozytku dla światka mediów w miasteczku nad Narwią, gdzie niektórzy podkowy na pługi przekuwają, żeby było czym zaorać). Zresztą, komuś kto w Warszawie tworzył miesięcznik MŁODZIEZ KATOLICKA w roku 1982 (co Wy na to, Forumnianie, hę?) za cichym przyzwowystarczy trudów pionierki. Czas zacząć myśleć - o ile to w moim wypadku wogóle możliwe - o serwajwelu (korekta: nie poprawiać).

Numeru drugiego nie czytałem, ledwo przejrzałem we wrześniowym słońcu, pogadując ze znajomymi radiowcami; a nie było to przy Alei Pilsudskiego, co Mój Czytelnik i Wyborca pewnie rozumie jako odcięcie się od podejrzeń, że działo się to na oddziale psychiatrycznym albo w rozgłośni, gdzie niejedno serce (za)biło.

W pierwszym w stopce był..., ale powinien być w drugim "ORYGINAŁ".

Zdaje mi się, że
* streszczenia tematów forumpicznych warto byłoby (oprócz obecnego boldowania) wyróżniać (może apla albo tinta...?; nie mam pomysłu, ale coś na rzeczy); ponadto
* zdecydowanie odróżniać głosy Forumniaków, bo powstaje na stronach szara blacha z ogłoszeniami, a - jak słusznie zauważył Mój Wyborca i Przedmówca- to nie Forumiczki powinny byc głównym adresatem "Cennej" i bez tego przedrostka (krótszy tytuł, ale słaby, bo bezdźwięczny początek) - a potencjalni i osiagalni Internauci, ktorzy jeszcze nie zaczynają swego poranka z Forumnowym portalem, a - powiedzmy, lub raczej nie - z innym oraz Wszyscy, którzy wierzą, że komputer myśli. Więc
*ponadto nie jest żle, a jak poczytam dorobek z - powiedzmy, miesiąca - będzie lepiej.

Wasz Senator, Pisarz i Byk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

...wyczuwam nute...zazdrosci? Oby nie;)

Super pomysl z gazetka, mi jako Forumowiczce takze sie podoba;)
Jesli przynajmniej 10 osob wezmie Gazetke ową do reki i... usmiechnie sie przynajmniej, tudziez wyrazi o niej pozytywna opinie....to bylo warto:)

Powodzenia!

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

Cze!

Nie nuta zazdrości, ale cała symfonia niepokoju, czy to przedsięwzięcie nie spali na panewce. Konkurencja dobrze (z)robi także mediom, a to "bezcenne" dopiero raczkuje. W każdym razie warto się przyglądać i życzliwie podpowiadać, skoro dzięki temu Nasz Senator Wirtualny zyskuje przychylność Kolejnej Wyborczyni...:)

MRD

P.S. Dotąd nie czytałem drugiego numeru, ale przemyślałem kwestię niepoprawiania pod względem ortograficznym tekstów Internautów... Ułatwia to życie Redakcji "Bezcennej", ale zachwaszcza niedouczone, mimo starań łomzyńskich pedagogów, umysły młodzieńcze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

"Nie nuta zazdrości, ale cała symfonia niepokoju, czy to przedsięwzięcie nie spali na panewce. Konkurencja dobrze (z)robi także mediom, a to "bezcenne" dopiero raczkuje. "

O jakiej konkurencji mowisz drogi forumowiczu, o ile sie nie myle gazetka jest bezplatna prawda? Nikt na tym bynajmniej nie zarabia...

PS.
Hmm, wybacz nie zamierzam brac udzialu w wyborach - chociazby tym razem, mam poprostu serdecznie dosc!

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

Moim zdaniem - dobry pomysł......O naszym Forum dowiadują się ludzie, którzy nie mają dostępu do komputerów, do internetu... :)

Pozdrawiam

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

Zaszedłem wczoraj do domu rodziców, patrzę - mama czyta "Bezcenną"! Pytam skąd ją ma - "Do pracy przynieśli? W sklepie leżała?" i dowiedziałem się, że dostała w kiosku razem z Współczesną. Super!
Tylko zastanawiam się, czy to tak normalnie-oficjalnie, czy tez pan kioskarz przedobrzył i gotuje potencjalny konflikt?

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

tak było w 2003 a dziś w 2011 każdy wie co to jest ta gazetka i już na nikim nie robi wrażenia że coś jest za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4Lomza wydaje gazete

Chyba jednak "Bezcenna" zostaje w tyle jeśli chodzi o gazety

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org