wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wzorki na włosach

chciałabym wyciąc sobie jakis wzorek na włosach z boku głowy z jednej strony. Moglibyscie polecic mi jakas fryzjerke badz fryzjera ktory to dobrze zrobi? Ile cos takiego moze kosztowac? Tak orientacyjnie moze wiecie. Zalezy mi na tym bardzo i prosze o pomoc. Nie wiem gdzie najlepiej sie udac aby było dobrze i tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzorki na włosach

na mickiewicza jest fryzjer ale męski ;p po shodkach w dół...
kiedyś robiłem sobie to własnie u niego i zaje*iście mi sie podobało ; p nie jakieś marne linie tylko konkret wzory ,nie z katalogu a na spontanie zrobił.... zdecydowanie polecam,pewnie z 20 zeta zapłącisz,myślę, że nie więcej ;);)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzorki na włosach

po schodkach * przepraszam za błąd;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzorki na włosach

Na jajkach sobie zrób...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzorki na włosach

do: 4pokoje... Wielkie dzieki za pomoc :) na taka konkretna odpowiedz czekałam :) a Ty "cziki" nie zauważyłeś ze jestem kobieta? Pewnie polecasz bo sam takiej fryzury doświadczyłeś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzorki na włosach

nie ma sprawy :P pokaż sie poźniej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzorki na włosach

Oka to pewnie jutro :) Jak bedzie się nadawać do pokazania cywilizacji :P he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wzorki na włosach

no oby sie nadawało bo jak nie to na mnie będzie ,że poleciłem :P nie no świr... koleś napewno lipy nie odwali;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org