wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Francuski w I LO

Witam. Tylko proszę bez zbędnych i głupich komentarzy.
Proszę o opinie na temat nauki języka francuskiego w I LO ?
Jak nauczyciel, poziom?? Czy lepiej zapisać się na inny język?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuski w I LO

Czesc. Uczylem sie tego jezyka w 1 lo i jezeli masz checi zdawania jakiegokolwiek jezyka obcego, to stanowczo polecam inny. np rosyjski lub niemiecki, natomiast jezeli nie masz takiego zamiaru, to smialo mozesz sie na francuski zapisac. 45 minut odpoczynku miedzy lekcjami zawsze sie przyda ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuski w I LO

zgadzam sie z inkognito1992. francuski jest byl jak
45 min przerwy. Na najlepszym poziomie jest rosyjski. przynajmniej tak bylo 7 lat temu.

Carpe Diem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuski w I LO

Chcesz się nauczyć języka - idź na rosyjski. Pani dużo wymaga. Francuski to,tak jak mówią poprzednicy, wypoczynek. Nie trzeba się dużo uczyć. Z niemieckim jest różnie zależy czy trafisz do pani L czy pani D.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuski w I LO

Niemiecki napewno odpada, ata w gimnazjum z niemieckim naprawdę odzruciły mnie co do tego języka... nie mam zamiaru zdawać Francuskiego czyli rozumiem że nie będzie z nim trudności.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francuski w I LO

nie będzie, raz na rok jakiegoś wierszyka czy innego hymnu musisz się nauczyć a tak to luzik... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org