piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komisy samochodowe help..

Witam,
chce kupić autko w komisie na wojska polskiego-auto Prusinowski, czy macie dobre opinie o tym komisie/sprzedającym? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam niedzielnie! :)

Mini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

Wszystkie komisy są takie same.Cudów nie ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

Przegięcie niedługo będą posty typu " ruchałem Krystynę Kowalską zamieszkałą w Łomży na ulicy Marszałkowskiej 1/1 wspaniale robi i się wypina polecam"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

jedz z nim do serwisu a nie wypytujesz tutaj.szkoda ci kasy na porzadne sprawdzenie?
to potem bedziesz beczał

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

SPIERO a co złego w tym ze on się zapytał ***** chyba po to te forum jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

Czasami lepiej kupić w komisie niż prywatnie. Tylko po prostu trzeba się znać, a nie na ślepo. Fanka bocianka, zapewniam Cię, że nie wszystkie komisy są takie same :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

No z drobnymi wyjątkami może, Spiero a ile ta Krysia bierze za godzinę???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

Fanka ,on nas podpuszcza,w Łomży nie ma Marszałkowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

polecam ten komis kupiłem tam auto rok temu i wszystko jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

Komisy są różne, samochody również.
Jednak to, że komis ma dobrą opinię nie znaczy, że nie kupisz tam bubla
w przypadku zakupu używanego auta zawsze istnieje ryzyko, że po niedługim czasie "coś w nim wyjdzie". Dlatego za ewentualne niedociągnięcia nie powinno winić się jedynie właściciela komisu. Żyje z tego, że sprzedaje auta, więc z jednej strony zależy mu na szybkiej sprzedaży w dobrej cenie, a z drugiej nie chce sprzedawać byle czego bo wtedy ryzykuje obsmarowanie na tego typu forum.
W każdym przypadku należy dokładnie sprawdzić auto, nie sugerowałbym tym z jakiego komisu pochodzi. Aczkolwiek na chwilę obecną nigdy nie zdecydowałbym się na zakup auta z komisu. Gdy kupuję samochód wolę porozmawiać osobiście z człowiekiem, który jeździł nim przez ostatni czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

rayben, kupno dobrego auta z ''Polskich rąk'' graniczy z cudem. Tu ludzie jak widzą, że zawiecha siada, silnik, elektronika, nie mówiąc o przeglądach małych i dużych zamiast serwisować wolą pozbyć się kłopotu w jakże okazyjnej cenie. Kupujący skąpiąc grosza po niedługim czasie dowiaduje się, że zakupił złom. I nikt nie powie Ci, że coś grubszego w autku jest nie tak. Osobiście miałem już 2 autka z Polski i 3 z Niemiec i różnica jest nie do opisania!!! A ci którzy krzyczą, że z Niemiec przywozi się złom, to osoby same mające złom do sprzedania. W komisach też są dobre przekręty, na szczęście ja kupowałem od znajomego handlarza. Trzeba na to uważać, jeżeli nie masz pojęcia o autach radzę zabrać osobę, która zna się na rzeczy, sprawdzi auto w serwisie, numer VIN i bedzie wszystko jasne. Także z tym, że jest różnie zgodzę się z rayben.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

"radzę zabrać osobę, która zna się na rzeczy", ale ja nie mam w łomży zaufanej osoby,która mogłaby sprawdzić owe auto. Nie mieszkam w Łomży. Czy istnieje więc możliwość by auto sprawdzić w stacji diagnostycznej? Myślicie, że właściciele komisów zgodzą się na to?

Mini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

tak dobrze jest zabrać osobę która się zna, trzeba podkreślić ZNA bo często bierzemy takie osoby które sie nie znają a sie mądrzą, sami nie chcą kupić, i tobie też nie pomogą, albo myślą ze używane auto powinno wyglądać jak z salonu. A jak sie nie ma kompetentnej osoby to najlepiej w internecie poszukać stacji diagnostycznej i dla komisanta powiedzieć ze chciałbym na tą stacje podjechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

@adrianhonda Napisz proszę czy zwróci mi komisant koszty badania przed zakupowego jak np. wasz bezwypadkowy samochód okaże sie chrupkiem ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy samochodowe help..

Tak mi się przypomniało..

http://www.joemonster.org/art/4840/Kupujemy_bajeranckiego_Citroena_C5

Polecam też forum na http://bezwypadkowy.net



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org