piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
10 lat 4lomza

Gratulujemy ! Ale ..... Portal śpi od piątku do poniedziałku , widzę totalny brak chęci do działania . To trochę denerwujące , zupełnie innaczej jak np. na Wrotach Podlasia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

taaa 10 lat i ciągle nic sie tu nie zmienia pff jest czym się szczycić...

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

cały czas ten portal jest 10 lat za murzynami, nawet czatu nie odpalili przez tyle lat, a admin to chyba jakiś tajny agent bo ani razu na forum się nie ujawnił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

od 10 lat wizerunek strony sie nie zmienił , zdobyliście tylu użytkowników bo na owe czasy byliście jedynym portalem w Łomży bez żadnej konkurencji , w weekend-y nuda , nie chce się wam nic robic !! forum zeszło już na totalne dno jeszcze pare lat temu chciało sie tu dyskutowac , ale teraz to rynsztok w 90% bo na szczęście parę jeszcze osób czasami coś mądrego napisze i nie wiem czemu nie obchodzi was co sie tu wypisuje poza tym gratulacje że jedbnak przetrwaliście 10 lat w tym smutnym jak pi....a mieście !!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

admin woli byc anonimem : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

Ale wyniki wejść są imponujące. Te dane przydadzą się dla socjologów i pokazuje przy okazji smutną prawdę o Łomży - mieście bez perspektyw, dokładnie widać jakie rzesze Łomżyniaków musiały emigrować za chlebem i gdzie teraz przebywają. Redakcja 4lomza z okazji 10 urodzin mogłaby coś zorganizować, jakoś uczcic ten dzień, poza postem na głównej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

Nie narzekajcie na brak admina, bo gdyby istniał to musiałby już dawno zamknąć to forum. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

"Admini" to siedzą w siedzibie 4lomza i walą ostrą bekę z tego forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

Zauważyłem, że w końcu nie ma czarnejsuczyczarnej i jej dennych wypocin na tym forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

I szczebiotki i paru innych trolli , czyli ten admin może gdzieś tu jest ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

gratuluję 10-lecia, inne strony nie mogą się przebić, bo 4lomza ma monopol hehe

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

forum na tej stronie, to można powiedzieć dar niebios dla lokalnych nieudaczników, którzy nic po za narzekaniem nie potrafią robić, tu mają okazję eksplodować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

szpenio - i tu co tego forum zgodzę się z Tobą w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

ha ha hahahaaaaa 10 lat zysku z reklam, bez uwagi na ludzi działających na tym forum.

Sorki ale to forum z jego władcami jest pod zarządem biskupa i pisu ,widać to na polityce, i po kasowanych ;postach.
Ciekaw jestem jak to się zmieni po kolejnych wygranych wyborach przez PO
10 lat wstydu i zysku z reklam , weźcie przykład z Białegostoku czy Ostrołęki.


Pozdro dla redakcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

Donald- postów 987,bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

Autor: Donald (---.elomza.pl)
Data: 01-07-11 20:40

forum na tej stronie, to można powiedzieć dar niebios dla lokalnych nieudaczników, którzy nic po za narzekaniem nie potrafią robić, tu mają okazję eksplodować Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 01-07-11 21:13

Donald- postów 987,bez komentarza Znaczy się, Donald wie co mówi.!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

Czy liczba postów świadczy o człowieku??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

tylko że ja nie narzekam, a to miałem na myśli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

To prawda od początku tu zaglądam i nic się nie zmieniło nie chodzi nawet o wygląd i braku rozkładu jazdy od początku ale o funkcjonowaniu strony , a co do reklam to prawda biorą kase i nic nie robią by mogli przynajmniej dział ogłoszeń normalnie podzielić na ''Kupię'' ''Sprzedam'' i w pracy to też ''Dam pracę'' i ''Szukam''



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

A nikt nie powie o tym jak ta strona pomaga i że jest najlepszym źródłem informacji o naszym regionie. Ze forum pomaga znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania. Tyle postów, a chyba jeszcze nikt nie pochwalił. Do redaktorów: przydałoby się od was więcej zaangażowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 10 lat 4lomza

"najlepszym źródłem informacji o naszym regionie" hahaha może i by tak było jakby strona była bardziej rozbudowana. A forum - szkoda słów, masa beznadziejnych tematów i jeszcze więcej dennych odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org