piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obnizka biletów na basen

cytat: "MOSiR Łomża, zarządca pływalni przy ul. Wyszyńskiego, obniża ceny biletów wstępu na tę pływalnie. Zamiast 9 zł za bilet normalny teraz płaci się 6,75zł, a za bilet ulgowy 4,5 zł, a nie tak jak było jeszcze wczoraj 6 zł.

Co to za brednie ! Jeszcze wczoraj płaciłem tam za normalny bilet 11 zł. Czyżbym był oszukiwany, okradany przez panie bileterki ?? Szok !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

A przeczytałeś dalej? pisze wyraźnie, że od dziś czyli od 1 lipca ceny za bilety spadają, a ty byłeś 30 czerwca - dzień przed obniżką.

黒い蝶

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

Zamiast 9 zł za bilet normalny. no właśnie. a peter płacił 11 . oszustwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

dwa tygodnie temu sprawdziłam ceny biletów na necie wyszło mi ok 18zł, na basen poszedł mąż z 3letnią córką i w weekend zapłacił 25 zł nie znał cennika, nie wiem może jest w niewidocznym miejscu, ale w ewidentny sposób panie bileterki liczą jak chcą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

opowiadała mi znajoma, jak wielka była selekcja na bileterki.
Głowa mała.
Pytania podchwytliwe, stawiane na wyrywki i co?
Może to tylko taka zmyłka była, dla ,,nieproszonych gości,, ?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

ludzie, ceny biletów zmieniają się w ciągu dnia. Oto cytat z informacji o basenie z dnia 18 marca:

Najtańsze bilety są dla osób niepełnosprawny. Identycznie jak na pływalni przy „dziesiątce” ich wejście na basen będzie kosztowało 4 zł. Wszyscy inni będą musieli zapłacić więcej. W dni powszednie najtańsze bilety będą w godzinach 6.00 – 8.00 rano. Bilet normalny ma kosztować wtedy 6 zł, a ulgowy 5 zł. W godzinach od 8.00 do 17.00 bilety będą kosztowały odpowiednio 9 zł i 6 zł, a wieczorami od 17.00 do 21.30 – 11 zł i 7 zł. Skorzystanie w tym czasie ze zjeżdżalni będzie kosztował 20 groszy za jeden zjazd. W soboty, niedziele i święta ceny będą jeszcze wyższe. Bilet normalny ma kosztować 12 zł, ulgowy 8 zł, a zjeżdżalnia 25 groszy.

pisze tu wyraźnie ze od godz.17.00 ceny biletów to 11zł i 7zł, więc nikt nie był oszukiwany.

黒い蝶

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

czy tak czy tak basen na Wyszyńskiego jest drogi...taniej wychodzi w Zambrowie i nie ma czegoś takiego jak ostatnio u nas że była rezerwacja na kilka torów na godz. 17 a reszta ludzi cisnęła się podajże na 1 czy 2 torach!!! paranoja...

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

Też mnie kasjerka tam raz nacieła .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

ponoć w narwi można popływać za darmochę.

jedno jest pewne, jakaby cena nie była to i tak będzie za drogo, a jak nie za drogo to kasjerki oszukują, a jak nie kasjerki, to ratownicy ospali.

gdyby nawet było za darmo i dodatkowo w drzwiach dyrektor MOSIR całowałby każdego w dupę, to i tak okazało by się, że marnie całuje.

wszędzie lepiej niż u nas, to się nazywa być prawdziwym łomżyniakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

Scarty (---.elomza.pl)

Normalni ludzie w godzinach do 17.00 pracują (do 15.00, 15.30; 16.00 i dłużej). Po co mydli się nam oczy kwotą 9.00 zł, kiedy dużo ludzi może tam bywać dopiero po godz. 17.00, kiedy cena za wejście wynosi 11.00 zł. Basen jest po prostu niemiłosiernie drogi. Wchodzisz po 17.00, płacisz najwyższą stawkę a tam dwa tory zajęte przez damski aerobik, indywidualnych instruktorów nauki pływania, gorąca woda przy saunie, etc.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

A czy ktoś z was dociekliwi forumowicze zaintresować l się czymś takim jak pakiety rodzinne??? żal mi was durnie, pluć tylko umiecie a i tak śliniak wam trzeba zakładać bo się pochlapiecie. Przy bilecie rodzinnym za godz wychodzi za pół darmo trzeba pomyśleć odrobinke a nie szczekać. odsyłam niedoczytanych do tego tematu - http://4lomza.pl/index.php?wiad=21261
zanim naszczekasz przeczytaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obnizka biletów na basen

politykier (---.elomza.pl)
Naubliżałeś wszystkim i nic nowego nie wniosłeś do tematu. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Chłopaku....... co ma wspólnego z tematem "11.00 za godzinę" - sprawa pakietów rodzinnych ? Mam założyć rodzinę aby dostać zniżkę na bilet ? Gościu..... a wiesz, że do dziś ciągle miasto nie wprowadziło karnetów dla stałych użytkowników ?? Jesteśmy durnie, jak twierdzisz , hmm??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org