poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
elektryczne szyby vectra b

witam. kupiłem opla vectre b i nie działają szyby elektryczne. coś w siłownikach skrzeczy. centralny zamek działa. jak przyciskam przycisk od szyby to kontrolki na nich przygasają. pomóżcie

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

rozbierz boczek i będziesz wiedział

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

Chcesz to Ci jeszcze swoją sprzedam. U mnie przynajmniej wszystko działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

rozebrałem boczki i jest chyba ok a szyby dalej nie działają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

"jest chyba ok a szyby dalej nie działają" to chyba ok czy ok? coś w siłownikach skrzeczy a przyciski przygasają - sprawdź napięcie na siłownikach w momencie wciskania przycisku. Jak jest w okolicy 12V a siłowniki nie opuszczają to prawdopodobnie siłowniki padnięte, ale możesz wtedy jeszcze je spróbować podłączyć "na krótko" do aku i sprawdzić czy działają. Jak działają na krótko to gdzieś nie łączy, może masa padnięta, może przełączniki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

sprawdzałem na innym siłowniku i tez skrzeczał. ktoś mi muwił że to może byc wiązka pod dywanikiem kierowcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

tak jak pisałem, sprawdź napięcie, potem ewentualnie polecisz po kablach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

ELOBAYOR--- kupiłem miernik i juz przy przełącznikach jest różne napięcie, od 2 do 11wolt. skacze bez przerwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

poszła płytka sterująca znajdująca się przy siłowniku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

zachcialo sie wygodow elektykow w aucie teraz trzeba bulic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

No dobra, przy przełącznikach skacze, a jak przy siłowniku? Podłączałeś siłownik na krótko pod 12V? Tym sposobem wyeliminujesz siłownik na 100%. Wtedy lecisz po wiązce i patrzysz po kolei na kablach co się dzieje. Jeśli przed siłownikiem napięcie jest ok, to jak kolega wyżej pisał, przyciski do wymiany (najszybsza opcja, kupisz używane na allegro).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryczne szyby vectra b

Sorry, nie przed siłownikiem a przed przyciskami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org