wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Przezabawna sytuacja - Wawrzyniec Kłosiński, obecny Asystent Prezydenta Czerniawskiego zostanie SPECJALISTĄ ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w UM w Łomży.

W wyjaśnieniu można przeczytać że P. Kłosiński jest TECHNIKIEM ROLNIKIEM, a co więcej "Wykształcenie kierunkowe oraz duże doświadczenie zawodowe w pełni kwalifikują Pana Wawrzyńca Kłosińskiego na powyższe stanowisko."

Doświadczenia zawodowego nikt nie ma zamiaru ujmować, ani również wykształcenia średniego (bo już tu raczej nie ma z czego ujmować), ale Panie Wawrzyńcze - jak ma się piernik do wiatraka żeby Pańskie wykształcenie kierunkowe miało się do organizacji pozarządowych? Trochę powagi! Zrozumiałe, że stanowisko Asystenta i podawanie papierów czy przekładanie stosików akt nie wymaga studiów, ale żeby mierzyć w Specjalistę to wykształcenie wypada mieć.

Nie wiem, czy to coś da w tym przypadku, ale do poczucia WSTYDU to chyba należałoby się odwołać!

Zwłaszcza, że z tego co można się zorientować, do rozmów kwalifikacyjnych przystąpiła większość osób z wykształceniem wyższym, a co najmniej z licencjatem i jakimiś kursami. Oby tak dalej Panowie - młodzi wykształceni ludzie na to patrzą.

Panowie mili! - moża zrozumieć, że bardzo się lubicie, może nawet nie jeden raz wódkę piliście, ale na Boga! - jak bawicie się w "politykę" to trochę klasy Panowie.

W tym przypadku doskonale do tematu pasuje powiedzenie "Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa - nigdy!"

Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

A prezydent stolarz.Co tu dyskutować to jedna wielka sitwa POstkomunistyczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Ale o co wam chodzi?Nie od dziś wiadomo, że kariera i studia nie idą w jednej parze :)

Zresztą wszystkie koła gospodyń wiejskich pewnie pieją z zachwytu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

co? Twoich dokumentow nie rozpatrzyli? Jak ludzi w Lomzy strasznie boli, ze inni cis robia. Zamiast pie** w kolko jeden z drugim, ze prezydent bierze takiego, a takiego doradce znajdzcie sobie zajecie, prace i robcie cos pozytecznego zamiast wiecznie narzekac. Mnie wa.li kto bedzie doradca, jakie ma wyksztalcenie, czy nalezy do rodziny. Ma spelniac swoja funkcje i za to bedzie rozliczany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Ale to nie jest spór ideologiczny ale kompetencyjny :) Chciałbyś żeby ortopeda leczył Ci zęby???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Prezydent od pół roku zajmuje się doradcami, asystentami, pełnomocnikami i **** wie czym jeszcze.
Pytam się czy obsadził już wszystkich swoich i weźmie się w końcu za rozwiązywanie realnych problemów tego miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Szkoda że w kampanii nie ujawnił że konieczny mu będzie w zarządzaniu naszym miastem przez nas opłacany wielki dwór jak widać jest to ,,straszny i kosztowny dwór" .
Wyborcy przd oddaniem głosu pomyśleliby czas na to stać.
Teraz dowiadują się że najmniejszej nawet dotacji dla wypoczynku biednych dzieci być nie może bo nie ma pieniędzy. Na doradców i specjalistów to są.
Więcej pisać nie mogę bo słyszałem że w/w spejalista specjalizuje sie też w angażowaniu prokuratury w ściganie autorów nieprzychylnych mu tekstów na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

nie mam nic do tego gościa, ale faktycznie, to trzeba młodych wykształconych ludzi. Głodnych sukcesu, pełnych energii. Szybkie, silne, krótkie zmiany.
Doświadczenie życiowe, to wystarczy, jak ma szef.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

lomzynski jelen - jezeli zrobi to dobrze i jak nalezy, to nie interesuje mnie co ma w papierach. Niejednokrotnie spotykasz na drodze ludzi, ktorzy osiagaja sukcesy, sa inteligentni, zaradni, a nie robia tego czego sie uczyli w szkole, albo nie maja wogole wyksztalcenia w tym kierunku.
Mlodzi i wyksztalceni ludzie to bardzo ogolne pojecie, mlodzi sa, wyksztalceni tez, ale nie kazdy kto ma studia jest wyksztalcony. To rozmowa na odrebny temat, bo nasi studendi to o kant d* potluc.
Powtorze, mnie nie interesuje jakie gosc ma wyksztalcenie, mnie interesuja jego dzialania, jezeli za jakis czas nie zrobi nic, jego jak i prezydenta rozlicza wyborcy. W tym miescie nie ma co robic, bo ludziom wiecznie sie wszystko nie podoba, to po co zawrcac sobie glowe wiecznymi krzykaczami i niezadowolonymi z zycia ludzmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

MOŻE TECHNIK ROLNIK CHCE SIĘ PRZEKWALIFIKOWAĆ! DO EMERYTURY TROCHĘ MU BRAKUJE A W RATUSZU CIEPŁY STOŁECZEK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

ło Jezuniu.
Ok. zostawmy tego konkretnego gościa na boku.

Jakie może być działanie gościa, lat pi razy drzwi 50, mieszkającego i pracującego w Łomży, mającego średnie wykształcenie?
No jakie?
A no takie, które będzie trochę krótkie na stołek ,,Specjalisty ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w UM w Łomży.
Nawet jeśliby miał wykształcenie wyższe zdobyte na którejś uczelni łomżyńskiej, to tez mało.
Czas sobie z tego zdawać sprawę.

,,nie mam nic do tego gościa, ale faktycznie, to trzeba młodych wykształconych ludzi. Głodnych sukcesu, pełnych energii. Szybkie, silne, krótkie zmiany.
Doświadczenie życiowe, to wystarczy, jak ma szef.,,

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Z tego co przeczytałam facet działa w organizacjach łomżyńskich, ma więc doświadczenie w tym zakresie.
Kimkolwiek by nie był i jakiegokolwiek nie miałby wykształcenia należy pogratulować w ogóle stworzenie takiego stanowiska w mieście. Wreszcie nie będą mnie zbywały panie z wydziału promocji, bo dotychczas to one zajmowały się ngo'sami...
Teraz poproszę jeszcze o utworzenie jakiegoś centrum organizacji pozarządowych, rady pożytku i będzie dobrze, może obudzą się te istniejące-niedziałające.

a tak na marginesie to zastanawiające jest dla mnie dlaczego w wymogach formalnych na pełnomocnika ds. organizacji pozarządowych wymagane było 2 letnie doświadczenie w administracji (czy jakoś tak). Przecież ktoś spoza urzędu też mógłby się sprawdzić...

mimo wszystko życzę powodzenia i zapewniam, że będę patrzyła na ręce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Niedawno forum krzyczało,że Łomża to wiocha.Jeśli tak jest technik rolnik będzie tu miał prawdziwe pole do popisu.Poza tym Luka przesadzasz z tym dworem pana prezia,paru błaznów ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Ten reportaż chyba wszystko wyjaśnia :
http://www.tvn24.pl/13153,12,prosto_z_polski.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Nie rozumiem dlaczego nawet jakiejś "sołtysówki" nie skończył? Leniwy jakiś , czy co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

...czesto np. dietetyk bedzie lepszym gospodarzem niz koles z dyplomem menadzera z UJ-tu lub UW-go, wiec zycze rozwagi w "mysleniu", to nie boli, sprawdzilem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

von-chrupka ja wiem że każdy król na swym dworze miał błaznów, ale czy Łomża jest królestwem i czy nas na to jest stać?
Czy nie lepiej dla większej liczby dzieci bezrobotnych rodziców opłacić obiady będące ich jedynym posiłkiem w ciagu całego dnia niż nabijać kieszeń paru dobrze sytuowanych panów.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

klawikord Polas jedna z największych firm w Polse w latach 90
na stanie miala ponad 200 chłodni Volvo (zakupionych za gotówke nowych) dzięki tej firmie mieliśmy w Polsce banany, pomarańcza itd
Właściciel ma skończoną podstawówkę z powtórką 8 klasy i sam otworzył rozbudował firmę
Tak więc wiesz .........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Proszę się zastanowić, czy ktoś może pracować na pełnym etacie i działać aktywnie w tak wielu organizacjach pozarządowych (w uzasadnieniu podano ich 7). Które zajęcie jest dodatkowe? Jeśli robi się wszystko, to nie robi się NIC. Ciepła posadka w ratuszu to niezłe pieniądze i wszystkie świadczenia socjalne (+ premie, trzynastka) łącznie z ubezpieczeniem. Z tego, co jest mi wiadome w wielu organizacjach pozarządowych działa się społecznie, więc urzędniczy stołek bardzo się przyda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

Pytanie brzmi: dlaczego coraz to nowych , tzw.dziennikarzy sciaga się na magistrackie stanowiska ? Bo nie dzieje się to bez uzasadnienia . Raczej o tego typu (kwalifikacje ?) praktykę tu chodzi .
W ogóle niedługo media trzeba bedzie przemontowac i posadowić w tym jednym centrum . Społeczeństwu i jego problemom i tak zostaje cała reszta ,więc faktycznie , pewnie nie ma co narzekać .
Panie P.A. , A CZY JUŻ PAN WIE KTO I CO TAK DOBRZE ROBI , czyy tak wstepnie rozdziela pan kredyt zaufania na cokolwiek i wszystko razem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Technik ROLNIK specjalistą w Ratuszu

chłopie

Zieńcia zatrudnił to i rolnika może


Na takich głosowaliście to takich macie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org