czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLAC ZABAW

Witajcie,
nie wiem czy słyszałyście, ale Nivea robi akcję "Budujemy plac zabaw". Nie wiem jak to się stało, ale jedno miejsce w Łomży zostało wytypowane do budowy takie właśnie placu zabaw!!!
Co trzeba zrobić??? zarejestrować się na stronie,
www.nivea.pl , wyszukać w wyszukiwarce gmina-Łomża i oddać na nas głos :) Każdego dnia można oddać jeden głos. D...LATEGO MAM DO WAS PROŚBĘ- KTO MOŻE NIECH GŁOSUJE!!! dla Was to niewiele zrobić jeden KLIK dziennie, a dla nas to jest szansa, żeby mieć fajny plac zabaw pod nosem....bo na miasto nie możemy liczyć :( Dziękuję z góry i proszę o pomoc!!! głosujemy aż do końca października!!! Pomożecie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Pomożemy:)

Wykorzystujmy szanse ,dbajmy o masze miasto ,wiele od nas łomżyniaków zależy czy będzie nam się w Łomży mieszkało :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Dokladnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Super, że nie tylko ja tak myślę :)

Myślę, że skoro Nivea prowadza akcję na tak dużą skalę to i place zabaw będą z prawdziwego zdarzenia!!!

Przypominam, że można oddać jeden głos każdego dnia aż do końca października!, a więc głosujmy!!!

Powiedzmy o tym też jak największej ilości osób im nas więcej tym lepiej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Fajna sprawa . Może się zmobilizujemy i coś wspólnie zrobimy . Jak jest napisane - to nic nie kosztuje . ZALOGOWAĆ SIĘ i trochę dobrych chęci , kliknąć RAZ DZIENNIE .
Od przybytku głowa nie boli , nie mamy w Łomży nadmiaru takich miejsc . Jak dają za darmo to brać . Coby to nie było , to będzie służyć mieszkańcom .
Afery , żadnej tu nie widzę , na przekręt to nie wygląda .
ŁOMŻA - obudż się !!!!!
Zobaczymy czy w takiej błahej , ale pożytecznej sprawie potrafimy się zorganizować , czy już całkiem zgnuśnieliśmy i niczego i nic już nam się nie chce .
Wołam o pospolite ruszenie , pokażmy , że jako społeczeństwo jesteśmy zdolni coś RAZEM osiągnąć . Mobilizuję do działania !!!!!!!!!

MAŁA RZECZ A CIESZY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Brawo zezowate szczęście piękny apel.Popieram.Pamiętajmy o głosowaniu i przypominajmy akcję na forum,żeby dzisiejszy entuzjazm nie umarł śmiercią naturalną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Słuchajcie!!! po wczorajszym głosowaniu bylismy na 1 miejscu!!!!
Dziękujemy i prosimy o więcej!!!!
Pełna mobilizacja w końcu to dla naszych dzieci! Plac zabaw będzie dla wszystkich!!! a przecież miło jest spędzić czas na świeżym powietrzu na nowym placu zabaw!!!

Pamiętajmy, że głosować można każdego dnia!!! a nie tylko raz! słuchajcie ja wczoraj głosowałam po 22 i serwer był pusty-żadnych problemów z logowaniem!!!

Powiedzcie o akcji znajomym, rodzicom, młodzieży, dziadkom i ciociom!

Zróbmy coś razem, zjednoczmy się dla DOBRA OGÓLNEGO!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

A tu jest link dla niezdecydowanych!!!

http://mylomza.pl/home/lomza/item/868-dzieci.html


myślę, że fajnie by było gdyby www.4lomza.pl też nagłośniła sprawę!!!

prosimy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

atsonia

Był wczoraj artykuł na 4lomza o tym i bardzo dobrze :)

Siła grupy. Wykorzystajmy wsparcie otoczenia i odniesiemy sukces !

Pomożemy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW


GŁOSUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Łomża na 9.Glosujcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Głosujcie, bo spadliśmy na 14 pozycję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Głosujcie żeby pomóc!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Łomżyniaki głosujcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Ciekawa inicjatywa z takiego placu zabaw!

https://www.place-zabaw.info.pl/oferta/kula/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAC ZABAW

Cześć! Czy ktoś z Was może polecić sprawdzoną firmę, która wykonuje profesjonalne przeglądy placów zabaw w Krakowie https://foresta-placezabaw.pl/przeglady-placow-zabaw/krakow/? Chciałbym, aby plac zabaw w naszej okolicy był bezpieczny i zgodny z obowiązującymi normami. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org