poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Chciałam ostrzec wszystkich przed zakupami w sklepach Sulimy. Kupiłam tam dzisiaj ciastko z kremem. Gdy go w domu spróbowałam okazało się, iż po pierwsze pachnie winem-owoce w środku prawdopodobnie się zepsuły- nawet nie byłam w stanie ustalić co do za owoce (jakieś zżółknięte). Poza tym krem z tego ciastka smakował jak mydło. Jak można coś takiego sprzedawać klientom? Przecież można się tym zatruć! Dodam, że jakiś czas temu zakupiłam tam ciasto, które również miało posmak mydła. Nie wiem w czym tkwi problem, ale uważam, że jest to karygodne, aby sprzedawać klientom stare produkty narażając ich na zatrucie pokarmowe. Przecież takie ciastko mogło zjeść dziecko, które nie wyczułoby że jest coś z nim nie tak i straszne konsekwencje murowane. Poszłabym z tym do sanepidu ale nie wzięłam paragonu. Dlatego uważajcie co kupujecie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Ja kiedyś kupiłem chleb tostowy pakowany i w domu okazał się spleśniały, no ale to akurat wina sklepy raczej że tak długo u nich leżał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

mojemu znajomemu trafił się chleb z ogromnym gwozdziem w środku oczywiście chleb nie był krojony

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Masakra.... Chyba jeszcze żaden sanepid im się do tyłka nie dobrał skoro takie rzeczy wyprawiają....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Ja bym zaniosl ciastko z powrtotem do piekarni i zazadal zwrotu pieniedzy,proste.We wszystkich lomzynskich piekarniach dzieja sie cyrki jak nie z towarem to z zatrudnionymi ludzi.Wszyscy wiedza nikt nic nie robi ,dlaczego wiec mialby sie sanepid Sulima zajac:/?
raczka nozke myje;) Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Kontrole w piekarniach są ale tylko w biurze po ciasto i kopertki,rzadko kiedy na produkcji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

co do chleba tostowego z sulimy miałem tak samo, kupujesz a w domu masz chleb z kwiatkami, pomimo nieprzekroczenia terminu ważności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

teraz są upały wystarczy ze jak wejdziesz do sklepu i widzisz ze ciastko i ciasta leżą na półce i się rozpuszczają a nie w lodówce to samo mówi za siebie zęby nie kupować raczej kremowe rzeczy powinny być w chłodni przechowywane
a to że stare sprzedają i to inna sprawa pewnie że powinnaś odnieść i jeszcze rabanu narobić



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

trzeb było odnieść może ciastko zaczęło by żyć własnym życiem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

jak nie ogórki to ciastko
w dzisiejszych czasach wszystko może cię zabić
ale co cię nie zabije to cię wzmocni
Pamiętaj !


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

w ktorym pani sklepie kupila te ciasto ja zazwyczaj tam kupuje i jest dobre ciasto jeszcze nic mi sie nie trafiło ?

loczek8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

DO loczek8
nie trafiasz bo kupujesz na chybił trafił




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

W tej piekarni panuje wyzysk do upadłego!W żadnej innej w okolicy nie zarabia się mniej niż tu! 1100zl za 300 a nawet ponad 300 godzin pracy!Niedziele za darmo!A jeśli chodzi o ciastka to ceny są kosmiczne w porównaniu do łomżyńskich wynagrodzeń!U konkurencji np. to samo ciastko ale o niebo lepsze i świeże kosztuje o złotówkę taniej !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

1100 powiadasz?1100 pawelznavary wyjmuje dziewczynom jak je spotka



kazdej wyjmie ile sie da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Odkopuję temat gdyż chciałabym ostrzec innych klientów. Kupiłam dziś jagodziankę w Sulimie, była dobra więc jadłam ją ze smakiem. Niestety nagle zaczęłam się krztusić, dusić, po chwili udało mi się usunąć z gardła dwie 3,5centymetrowe gałązki jagody. Dobrze, że trafiło na osobę dorosłą, a nie dziecko. Uważajcie przy jedzeniu tych bułek.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

a to wy debile jesteście nie sprawdzacie terminu ważności, każdy z was w biedronie przekłada chleby 5 razy a tu taka kiszka. Mała Mi jagody mają delikatne gałązki i po upieczeniu krzywdy nie zrobią, fakt nie powinno się to zdarzyć , ale mam pytanie czy wróciłaś do sklepu z reklamacją czy oczerniasz komuś dupę mimo że takiego zdarzenia nie było. W necie na forum można napisać wszystko, ale jak ten piekarz założy Ci sprawę o zniesławienie i stratę dochodów spowodowanych twoim wpisem jak udowodnisz że tak było.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Nie oczerniam nikogo! Piszę aby przestrzec innych. Zdarzenie takie miało miejsce i dowód na to mam. Nie wróciłam do piekarni, bo jestem już poza miastem i obawiam się, że nie przyjmą reklamacji gdyż nie wzięłam paragonu. w swoim wpisie nie zniesławiłam nikogo, ani tym bardziej nie oczerniłam. Antyon chyba nie umiesz czytać.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

We wszystkich piekarniach jest to samo. Brud ostatnio kupiłam chleb z glutem w środku. Ja znalazłam,ale mój chleb nie był jedyny z tej porcji ciasta . Kto będzie dbać o higienę jak właściciel płaci nędznie. Na wybiegu obwieszony złotym zegarem i szerokim grubym łańcuchem krowa by się nie urwała , a pracownik o wypłatę walczy. Potem narzekają ,że ludziom nie chce się pracować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piekarnia Sulima- zepsute ciastko!

Oko masz w ogóle jakieś informacje na temat tego ilu ludzi jest zatrudnionych w piekarniach i jakie maja płace, czy tylko krzyczysz na podstawie jednej i mierzysz innych jedna miara?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org