wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jm ellegance

witam.często pojawiają się ogłoszenia w/w firmy w dziale praca.o co tam chodzi?castingi robią czy zbyt duże wymagania?proszę o wypowiedzi ludzi znających tę firmę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

zostawie to bez komentarza................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

tej firmy nie polecam, domyśl się czemu jest cały czas ogłoszenie ze zatrudni? dlatego bo nikt tam nie może wytrzymać nawet pewnie 2 tygodni, szef tej firmy jest nie poważny!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

właściciel zatrudnia tylko panie....Powinien dostac jakaś kare za dyskryminację na pkt płci.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

Zgadzam się z bilongo. Nie poważny to mało powiedziane ... wystarczy zwrócić uwagę na ubiór co niektorych młodych pań w tej firmie ... to o czymś świadczy

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

wiem bo tam pracowałam sama , szkoda tylko że nie posłuchałam się koleżanek i straciłam tylko miesiąc czasu, nie wiem w ogóle jak ta firma funkcjonuje jeszcze, ze tam w ogóle ludzie chcą pracować , a pracują pewnie bo biednie jest na rynku pracy tak to dawno by się pozwalniali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

A co to? Gdzie to? Szef zbok? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

W nazwie firmy są inicjały szefa , a człowiek to w Łomży baaardzo znany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

Zbyt pochopnie oceniacie ludzi :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

Nie chodz tam!!!ten pan zaproponowal mi 7zl/h za tlumaczenia z jezyka obcego,po minucie tzw. rozmowy kwalifikacyjnej walil juz mi per "ty", a nastolatka nie jestem,naturalnie nie omieszkal rzucic kilku prostackich "zarcikow".ogolnie uroczy koles,odpusc sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

byłam dziś na rozmowie, niby źle nie było, ale wymagał biegłego j. angielskiego do tłumaczenia korespondencji...

hehe... gdybym wiedziała że taki niski jest nie zakładałabym obcasów :P taka moja mała dygresja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

Wczoraj dodał ogłoszenie. Minęło pięć lat a on szuka i szuka i znaleźć nie może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jm ellegance

Najwyrazniej szuka w ***** mózgu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org