środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

Dziś godzina 21.20 Tvp2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

21:25 TVP 1 tak dla sprostowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

po co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

po prostu oszust, wykorzystał czyjąś krzywdę dla wygranej

Perfidne wykorzystanie chorych dzieci, żeby nie oni to by nawet 5 miejsca nie miał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

Nie miał odwagi sie pokazac tylko list napisał?! OSZUST!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

Oglądałem i bardzo mi się spodobało to że Łomżyniacy się zjednoczyli i pokazali że w trudnych sytuacjach można na nich liczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

WOW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

Cieszę się że jest to do wygrania jak się wypowiedział expert w tym programie. Sprawiedliwośc musi być. Trzymajcie się chłopaki!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

Chyba należałoby się zapisać do takiego pana "doktora",wejść do gabinetu i splunąć mu w twarz z pozdrowieniem od dzieciaczków.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

Hmy. łomżyniacy słyną z ,"k......a i Złodziejstwa", a oto jest dowód. Lekarz, Gośc, leci na łatwą kasę. Cały szpital w Łomży jest taki. Więc o ,co ,chodz i;<
A może, nie?. Może tak ma być w Łomży. ( całe szęście, nie polecam i nie chodzę do lekarza w Łomży). Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

gaelo:
Lekarz, Gośc, leci na łatwą kasę. Cały szpital w Łomży jest taki.

Niestety to prawda. Łykają łapówki jak kawę z rana. I naiwni ludzie myslą, ze jak dadza to beda mieli lepszą opieką. Czasami mają, ale najczęściej nie maja z tego nic, bo ci lekarze nawet wstydu nie mają i wiedzą, zę ciemna masa z Łomzy na prawach swoich sie nie zna i nigdzie z tym nie pójdzie.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

Ogladałem program i niestety ciągle zastanawia mnie jeden fakt.Dlaczego nie było próby skontaktowania się z proboszczem który jest gówną postacią w tym całym zamieszaniu.To przecież on doprowadził do spotkania między rodzinami a z jednej z wypowiedzi państwa Mańczak które słyszałem do tej pory wynika że był również świadkiem przy ich rozmowie.
Zachęcając ludzi z ambony do wysyłania esów przekazał komunikat że za pośrednictwem doktorka to właśnie Mańczakowie mają stać się ewentualnymi zwycięzcami programu i beneficjentami nagrody.Formułując ten komunikat opierał się chyba na jakiś ustaleniach między stronami.Przypuszczam że zobowiązania słowne doktorka w tej sytuacji mają też jakąś moc prawną.
W teleturnieju "Gra o milion" można było już zauważyć że doktorek oprócz przekazania pieniędzy na operację dzieci dołączył także i inne plany które nie zrodziły się bynajmniej w jego głowie w ostatniej minucie.Usłyszeć można było to w połowie programu a sądzę że większość łomzyniaków wysyłała swoje esy na wstępie zaraz po pojawieniu się na ekranie tv numeru telefonu.
Także przydałoby wrócić do źródła sprawy a wyjaśnienia proboszcza mają w tym wypadku ogromną wartość.
Szkoda tylko że oprócz lakonicznej wypowiedzi o tym że dla Mańczaków każda złotówka jest ważna proboszcz nie ustosunował się ani do zachowania doktorka ani nie podjął próby wyjaśnienia wiernym których tak żarliwie namawiał dlaczego zostali wprowadzeni w błąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

po prostu z lekarza jest zwykły BYDLAK bez honoru. Może warto napisać tu jego nazwisko aby każdy wiedział o kogo chodzi i jego gabinet omijać szerokim łukiem, niech sam się leczy z chciwości. Mam tylko nadzieję, że kiedyś w życiu jeszcze gorzko zapłacze nad tym co zrobił. Jakim trzeba być zwyrodnialcem aby okradać takie sierotki, poszkodowane przez los.
Poproszę o nazwisko tego oszusta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

nie znam lekarza tym bardziej tych "sierotki, poszkodowane przez los. " ale troche obiektywizmu nigdy nikomu nie zaszkodziło, prawdę zna 4 czy5 osób reszta szum medialny który nic dobrego do sprawy nie wniesie Chcecie prostowac umowy ustne miedzy doktorem a rodzicami tych chlopakow ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

proszę o link do programu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę oglądajcie dziś JAworowicz!!!!

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/wideo/26052011-2125/4454715

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org