środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po numerek do urologa?

O której godzinie trzeba zająć kolejkę w szpitalu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

Jeżeli w środę do dr Krajewskiego, to już tak o 4 - 5 można i też nie ma pewności ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

Prościej jest umówić się na prywatną wizytę i nie trzeba stać w kolejkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

JD.Dr.Krajewski to już nie przyjmuje bo byłem wczoraj i nie ma go w grafiku.A Prywatnie na pewno prościej zwłaszcza że ja nie mam czasu stać w kolejkach ale za co do cholery płacimy składki!SKANDAL!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

O 3 -4 rano



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

andreo, dla ścisłości to składki i to duże płacą za ciebie pracodawcy, a ty ich tak opluwasz pod kilkoma nickami na tym forum. Więc proponuje swoje żale kierować pod inny adres, bo jak ten przykład pokazuje nie za wszystkie zło na tym świecie są odpowiedzialni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

pracodawca za pracownika płaci, ale tylko część ubezpieczenia emerytalnego i rentowego oraz fundusz wypadkowy i fundusz pracy.

za to z wynagrodzenia pracownikowi potrąca się (czytaj: płaci pracownik za pośrednictwem pracodawcy!) składkę chorobową i zdrowotną. więc Donek nie wprowadzaj w błąd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

tylko że pracownika interesują zarobki netto a nie brutto, ważne jest to ile dostanie na ręke, więc to tylko kwestia definicji bo w praktyce jest jak napisałem, pracodawca wyklada hajs.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

nie wiem, jakich pracowników zatrudniasz, skoro nie są zainteresowani wysokością ICH WŁASNYCH składek odprowadzanych do np. ZUSu (emerytury) i US (odliczenia od zapłaconego podatku).

nie twórz nowych definicji i nie obrastaj przez nie w piórka. wg mnie dajesz tylko jasno do zrozumienia, że płacisz "pod stołem", co de facto odbija się w skali kraju na usługach zdrowotnych świadczonych przez szpitale.

pozdrawiam i bez napinki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po numerek do urologa?

Pracodawcy płacą składki tylko od najniższej płacy a na rękę dostaję
się stałą stawkę pod stołem właśnie i to bez względu na to ile godzin przepracowałeś a jak nie pasuje to wyp...!!! Ba obecnie naród zrobił się tak wredny że koledzy z pracy operują tego typu tekstami!!!
Ale temat jest o czym innym więc trzymajmy się go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org