czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Są wolne miejsca na truskawki do Niemiec, ale wyjazd byłby w Niedzielę 15 maja. Ja równiesz tam jadę

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

ja chce jechać , gdzie trzeba się zgłosić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

do mnie

ale musisz jeszcze dziś załatwić dokumenty
zadzwoń do mnie wszystko ci wytłumaczę

507485565

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

sorki, mam juz 3 chętne osoby. proszę nie dzwonić

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

zgłosiło sie do mnie 3 mężczyzn, ale okazało się że chcą tylko kobiety, czyli info o pracy jest nadal aktualne, Jezeli któraś z pań chce i wyrobi sie z papierami i bagazami do niedzieli, to proszę o kontakt

tel: 507485565

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

A pracowałaś już kiedyś w tej firmie? Jeśli nie to mam nadzieję, że chociaż jest jakaś strona internetowa. Pierwszy raz do Niemiec jechałem w ciemno znalazłem ogłoszenie w internecie miałem 19 lat chciałem zarobić na samochód. Kierowca przez przypadek zawiózł mnie nie do tej firmy, do której wysłałem dokumenty. Rozpakowałem się w tym poża się Boże "kontenerze" (buda w stylu kurnika, bez ogrzewania itp) łazienka była 5 metrów dalej, nie było ciepłej wody sedesy gibały się na wszystkie strony świata, praca po 15 godzin bez przerwy ogólnie masakra. Na szczęście szybko wszystko sie wyjaśniło i trafiłem do firmy, do której wysłałem dokumenty. Super mieszkania ogrzewanie, łazienka prysznic miła atmosfera szacunek dla pracownika. Trzeba uważać bo można naprawdę źle trafić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Dobrze jest jechać i zarobić, rozumiem osoby które są bez pracy itd...
Nie jest tak fajnie jak sobie wypobrażacie i nie jesteście (tam na miejscu równo traktowani)
1. Umowę o prace macie na godziny, rozliczenie również- a pracujecie w akordzie
2. Zaiwaniacie od świtu do nocy, w niedziele też- "wyścig szczórów"
3. Jeśli traficie na złą pogodę ( bo leje, bo niedojrzały, bo słomę trzeba podłorzyć, bo nie ma zamówienia i tylko zbieracie 200 kg np. to idą nieliczni, a za siedzenie nie płacą tylko akord
4. Niemcy mają na godziny i w d... to maja
5. Mieszkanie wam odliczą tak jak im pasuje, aby jak najmniej zapłacic
6. Policzcie przejazd w obie strony, zakupy bo przecież trzeba coś jeść, tam też musicie sobie kupic coś do jedzenia itd...
7. W rozliczeniu całego pobytu tam, po powrocie okaże się że wcale słodko to nie wyszło....
8. A ZDROWIE OJJJJJJ....- POJEDZIE RÓWNO, nikt się was tam nie pyta jak zachorujesz(owszem ubezpieczenie masz) ale nie zapłac ą -tylko akord
9. Nie jedna osoba wróciła i do dzisiaj ma problemy ze zdrowiem, jak ciągle lało i w brózdach woda...
10. Proponuję się zastanowić i po przemyśleniu podjąć decyzję
11. Wiem że u nas mniej płacą, ale jak zechcesz pracować to po rozliczeniu mniej wam nie wyjdzie i jesteście na miejscy w domku i POLSCE
12. NIe liczcie na dniówki tam tyle a tu tyle-rozliczcie koszty i co wam zostanie
13. Życzę powodzenia....

Jak będziecie zainteresowani adresami to postaram się odszukać namiarów bezpośrednio do pracodawców ( bez pośredników), niektórzy rozmawiają po polsku.
Nie obiecuję że napewno znajdę.

ZENIT
"TRZEBA UWAŻAĆ BO MOŻNA ŻLE TRAFIĆ"- ŚWIĘTA PRAWDA!!!
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Polaczki głosowały na Platfusów a teraz pchają sie do helmuta usługiwać jemu jak i po godzinach hahahah. ''Jedzta'' heheheh. Z tamtad nie każdy wraca, jak chce same ''kobity'' to chyba wiadomo o co chodzi heheh. pozdrawiam głupich:)))

Rychu:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Bo za pisiorów tego nie było:))) Rysiu, Rysiu...
Zgodzę się z wypowiedzią proponuję, jeżeli nie potrzebujecie pieniędzy 'na gwałt' to darujcie sobie. Znam wielu ludzi ,którzy chcieli sobie dorobić, dziś mają problemy z krzyżem, kolanami.Nie warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Dorobić? Pracowały ze mną kobiety 50-60 letnie. Nie narzekały, a wiedz, że jeżdżą na truskawki kupę lat. Wiesz ile przywożą na czysto za sezon? 4000-4600 tys EURO. Jak ktoś całe życie leżał do góry brzuchem to wiadomo, że jest ciężko. Nic z nieba nie spada, ja jeździłem i nie narzekam, że ciężko. Miałem 19 lat i własnie w Niemczech podczas wakacji zarobiłem sobie na auto, wiadomo-nie było to cudo ale kupiłem za własnoręcznie zarobione pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

same kobiety, nie znaczy że na ...... Ja mam 42, moja znajoma 48 . Jak by było na ........ , to brali by same młode dziewczyny

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Jasne, nie mówię ,że każdy z góry będzie miał problemy zdrowotne , nie każdy palacz będzie też hodował raka w swoich płucach. Piszę na znanych sobie przypadkach, młode osoby chorują na reumatyzm, kolana po mokrym podłożu dają sobie znać na każdą zmianę pogody. A nie jest to dorabianie?Jeżeli zbiór truskawek traktuje się jako swoją pracę, no cóż, każdy wymaga od życia czegoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Jak chcą tylko panie to podejrzane.Zamiast truskawek mogą robić hotdogi i to nie w gastronomii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Rencistki, emerytki, one pewnie traktują zbiór truskawek jako swoją pracę bo skoro przez sezon zarobią 16tys. złotych to przez resztę roku zapewne siedzą i nie martwią się o nic. Młodzi tam jeżdżą zarobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Zenit,ile trwa sezon?3-4 m-ce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

ile dziennie takich kopiejek trzeba zebrac ,żeby przez 3 miesiące odlozyc 16tys zł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Thomas
16000:90(dni) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

nenufar nie pytam o dniówke.
Zapytam inaczej.Ile kg dziennie trzeba zebrac.
Jaka stawka za kg?

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Tam gdzie ja jeździłem stawka to 2 Euro za skrzynkę, w skrzynce jest 5kg truskawek. Niby nie dużo ale jak jest dobry sezon to sam potrafiłem zebrać dwie takie skrzyneczki na 5 minut, te Panie nazywają tam "kombajnami" ;) Naprawdę dobrze zarabiają. A sezon truskawkowy trwa tam około dwóch miesięcy tyle, że one przyjeżdżają kilka tygdni przed nami więc też mają więcej czasu i możliwość większego zarobku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Ale cuda w 5 minut 10 kg świetnie!!!
Gdyby było tak pięknie to nie byłoby tego ogłoszenia!!!
Zawsze swoi- swoich ciągneli i nikogo nie wpuszczali...
...ale to już było...hehe
Nie żałuję nikomu, każdy ma prawo spróbowac...
UWAGA NA ROZCZAROWANIE
4000-46OO NA CZYSTO ZA SEZON TO NIEMIEC BY ZBANKRUTOWAŁ, NAWET GDYBYŚCIE JEDLI SAME TRUSKAWY CZY INNE ROSLINKI...
NP. 50 OSÓB *45OO=225000 EU , A NIEMIEC JAK SPRZEDA TO ZAROBI 180000-KTO DOPLAĆI? hehe
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Te 4600 zarobiło tylko kilka kobiet, które jeżdżą tam od lat czytaj ze zrozumieniem, typowy łomżyniaczek. I tam pracuje 150 osób, niemiec ma starą i młodą truskawkę i uwierz, że zarobi na tym ogromne pieniądze. Zresztą, Ty wiesz lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

zarobek os zbieracza w sezonie wynosi od 800 do 1500[na tyle to trzeba zachrzaniać]
kolega wyżej nie myśli chyba, bo cena truskawki w Niemczech wacha się od 4 do 7 euro za kg truskawki a zbieracz średnio dostaje 2-2,8euro za 5 kg truskawek

zbyt na truskawkę to tam jest, jedynie to truskawki może nie być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

Thomas,może myślałeś o kobiałkach,bo kopiejki to waluta (nieużywana już),więc można było myśleć,że chodziło o pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?

kopiejka czy kobiałka jeden h... :)

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto chce jechać na truskawki do Niemiec?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org