czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tor- quady

Cześć , mam pytanie.
Jest może w okolicy miejsce gdzie można pojeździć na quadach??
Od jakiegoś czasu jestem właścicielką sporej działki długość ma ponad 1km i na jej terenie są dość pokaźne pagórki jak na nasze tereny i zastanawiam się czy byłoby zainteresowanie na taki typ rozrywki . Oczywiście quady byłyby tez u mnie do wypożyczenia. Wiem , że potrzebny jest spory nakład pieniężny .. dlatego przed zainwestowaniem w to najpierw pytam ludzi . Proszę tylko bez głupich komentarzy . Z góry dziękuję za wasze opinie

niech moc V-tec będzie z Wami! ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tor- quady

Witam

Jazda Quadami
Koziki 45 A
Tel. 694 439 477

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tor- quady

wiesz ja korzystałem ostatnio z czegoś takiego koło małego płocka[nowa ruda ] jest nieźle bo mają tor na łące i troche lasu ale można jeździć gdzie chcesz, taka zabawa nie jest tania, kokosów nie zarobisz, bo jest małe zainteresowanie ze względu na cenę godziny, dużo zależy od tego gdzie masz tą działkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tor- quady

kilka km od łomży teren znajduje się przy lesie tzn pomiędzy działką a lasem jest moja działka ..

niech moc V-tec będzie z Wami! ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org