czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SDI- opinie

Witam! Chciałem zasięgnąć opinii użytkowników aut z silnikiem sdi. Jak on się sprawuje( pomijąc przyspieszenie). Chodzi mi o spalanie, kulturę pracy, awaryjność itp. Pytam, bo rozważam kupno Lupo SDI. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SDI- opinie

Widziałem ostatnio piękne czarne lupo sdi na mieście, także jeśli właściciel to czyta, to proszę o kontakt na priv :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SDI- opinie

Pracuje glosno ,spalanie dosyc niskie ,wiadomo TDI lepsze rozwiazanie ,lecz SDI nie jest zle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SDI- opinie

muł ale na pewno tańszy w utrzymaniu niż tdi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SDI- opinie

no ja bym nie polecał że względu na brak mocy, fakt spalanie niezłe ale przy komplecie pasażerów na pewno zje ci więcej, bo musi czymś nadrabiać, jeździłem golfem sdi, to moja opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SDI- opinie

szrot . ale jak hcesz to kupuj jak ci laczka nei tszeba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SDI- opinie

SILNIKI W POLONEZIE NIE SPEŁNIAJĄ POKŁADANYCH NADZIEI
WIĘC SZUKAJ WIATRU W POLU PO RAZ WTÓRY


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org