piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obkleianie samochodów

Witam

Mam taki mały problem że muszę obkleić kilka aut, niestety są już one obklejone. Powiedzcie mi drodzy użytkownicy forum, w których firmach (koniecznie musi to być firma nie osoba prywatna) w Łomży i w okolicach mogę to zrobić ? Wiem o dwóch firmach na Piłsudskiego jedna to Plandeki druga natomiast Szyldy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obkleianie samochodów

Obkleić i zdjęcia obklejenia to w Łomży i całej Polsce nikt tobie nie zrobi. Okleić tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obkleianie samochodów

Super cieszę się że jesteś tak zajebiaszczo mądry ^^ ale skoro nic nie wnosisz do tematu to po co się odzywasz ? Czyżby kolejny Trol ? ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obkleianie samochodów

allegro się kłania
jestem mugolem, pajacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obkleianie samochodów

Cytat:

Autor: felix (---.lomza.mm.pl)
Data: 09-05-11 12:29
Obkleić i zdjęcia obklejenia to w Łomży i całej Polsce nikt tobie nie zrobi. Okleić tak.

Cytat:

Autor: mirki (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09-05-11 12:34
Super cieszę się że jesteś tak zajebiaszczo mądry ^^ ale skoro nic nie wnosisz do tematu to po co się odzywasz ? Czyżby kolejny Trol ? ^^


Zaraz tam odrazu "trol", kolega poprostu zwrócił Ci uwagę, powinieneś podziękować, może dzięki temu czegoś się nauczyłeś i nie będziesz się już kompromitował.
Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obkleianie samochodów

ProArt na Skodowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obkleianie samochodów

Wsyzstkie samochody oklejone z JBB to ich robota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org