niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

przechodzić obowiązkowe badania lekarskie i zdawać sprawdzian ze znajomości przepisów i ewentualnie odbierać prawa jazdy? Można to łatwo zrobić zamieniając bezterminowe prawa jazda na okresowe np. właśnie na 5 lat. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem to znacznie poprawiłoby bezpieczeństwo na naszych drogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Po 40-tce to według Ciebie podeszły wiek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Mając 15 lat na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Założyciel postu z wykształcenia jest debilem, a z zamiłowania chamem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

buahaha, młody wykształcony, pierwsze to na 100% ale drugie, ehh, szkoda slow! predzej bylbym za tym zeby wydawali od 21 roku!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

W przypadku "wykrztałconego" to zdecydowanie za wcześnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

chcialem wam tylko przypomniec ze głosuje na PO wiec wazcie słowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

POpapraniec!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Jak będziesz miał 40 lat to sam sobie odpowiesz na te pytanie. Chociaż intelektualnie to ty 40 lat nie osiągniesz nigdy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Co za debil założył ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

młody wykrztałcony hahaha widać inteligentny elektorat PO. Mam nadzieje jak będziesz miał 40 lat Tusk przymusowa będzie wysyłał swoich podanych na lobotomie mózgu. Wykształcenie to może i masz niech twój tussiek zmniejszy wiek emerytalny bo po twoim rozumowaniu ludzie po 40 to nie nadają się do niczego. Sprawność psychoruchowa nie tak po twoim poście wynika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

jesteś młody ******** od 18 lat 35 lat dla tych powinno się badania robić bo tylko ci młodzi najwięcej robią wypadków.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

nie znecajcie sie nad nim. pewnie ma rodzicow po 40-tce i uwaza ze sa juz starymi zezgredzialymi wapniakami....
zreszta jego wodz w tych kategoriach to tez juz starzec.
a co do propozycji wyksztalconego inaczej (przynajmniej z jezyka polskiego) to czy prawo jazdy w ogole powinno byc wydawane dozywotnio? 20-latkowi tez moze cos na wzrok, sluch albo na reakcje psychoruchowe negatywnie zadzialac.
czy wobec tego okresowe badania lekarskie dla wszystkich kierujacych nie powinny byc obowiazkowe? pracujacy maja je przeprowadzane, ale bezrobotni i jeszcze uczacy sie (tzw.mlodzi wykrztalceni)???????????????????
______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

młody wykrztałcony szybko biegnij do lekarza z głową.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

młody wykrztałcony szybko biegnij do lekarza z głową.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

młody wykrztałcony, wiesz co? weż koło i pie..... się wczoło!!! to Ci napewno nie zaszkodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Sam pomysł jest niezły choć bariera wieku mocno zaniżona :)
Niestety sam wielokrotnie byłem świadkiem "cudnych" manewrów osób starszych za kierownicą. Pół biedy jeśli kończy się na rozbitym aucie właściciela. Gorzej jeśli taka osoba skrzywdzi innych uczestników ruchu czy pieszych. Myślę, że ponowne badania dla osób od 60 roku życia to nie głupi pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

60, 65 - jestem za. Niestety refleks już nie ten sam, spostrzeganie, wzrok. Takie życie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

W podeszłym wieku po 40 hahahhahahahahhahahahhahahahahahahha
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bhahahahhahahahhahahahahahahahahhahahhahahahahabaabbbabhhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ale sie usmiałam łzy mi lecą :DDDDDDDDDDDDD

oł jeeeeeeeeeeeee

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Autor: młody wykrztałcony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-05-11 11:02

chcialem wam tylko przypomniec ze głosuje na PO wiec wazcie słowa

Kim i czym ty straszysz i kogo ? POwskalebiodo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Młody osoby po 40 to nie są osoby w podeszłym wieku a nawet 60-latki nie są w podeszłym wieku bo wiek produkcyjny jest do 65 lat a takie badania obowiązują chyba po 60 lub 70 roku życia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

byle jaka prowokacja...byle jaki prowokator...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

von chrupka jak dla mnie tez byle jaka i widoczna na kilometr, ale widac wystarczajaca, zeby przeciwnicy tuska masowo sie lapali.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Bez podniet.

Po prostu polityczna prowokacja...
Albo kompletny debil.

Prowokatorów politycznych i debilów internet przyciąga jak magnes.

P.S. Ciekawe do której grupy ja się zaliczam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

ŁKS awans do III ligi ma już zapewniony. Powoli wraca tam gdzie Jego miejsce. Teraz trzeba pomóc chłopakom wygrać półfinał okręgowego pucharu polski który odbędzie się w środę o godzinie 17.00 na Z18. Gramy z III ligową Pogonią Łapy. Mamy nie lada okazję ugrać coś porządnego. Wiadomo że w finale tego pucharu będzie 4ligowy zespół (Włókniarz lub Cresovia) co daje nam duże prawdopodobieństwo wygrania tego pucharu patrząc na tabelę naszej 4 ligi. Trzeba tylko przejść Pogoń. Jak by ktoś nie wiedział co daje wygranie okręgowego pucharu polski poza prestiżem i samym jego wygraniem, to już wyjaśniam - w przyszłym sezonie gralibyśmy już o Puchar Polski - ten "właściwy". Czyli można trafić na zespół z ekstraklasy który to przyjedzie na nasze boisko powalczyć o awans. Możemy mieć w przyszłym sezonie na prawdę fajne mecze na Z18. Mecz jest w środę o 17.00. Namawiajcie jutro znajomych ze szkoły, pracy, podwórka czy czegokolwiek aby w środę pojawić się na Z18 w jak największej liczbie, bo to na pewno pomoże naszym chłopakom ugrać wynik jakiego byśmy sobie życzyli.

Środa godzina 17.00 - ŁKS - Pogoń Łapy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

młody wykrztałcony to adamosxx z forum politycznego, typowy troll internetowy, który onanizuje się czytając wasze odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Autor: Dran (---.elomza.pl)
Data: 08-05-11 18:09

von chrupka jak dla mnie tez byle jaka i widoczna na kilometr, ale widac wystarczajaca, zeby przeciwnicy tuska masowo sie lapali.


Pisz po polsku ą, ę o. Czyżby twój bronek tusiek nakazał cyrylicą pisać?

Szable do boju, lance w dłoń. Bolszewika goń, goń, goń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Pisze tak z przyzwyczajenia, bo jak zaczynalem uzywac internetu to polskie znaki sprawialy problemy techniczne. Ale oczywiscie jak sie nie ma juz nic merytorycznie do dodania, to sie czepia czego sie da...
I czemu "moj tusiek"? Czy ja sie tutaj okreslilem za kim jestem? Tak sie napinacie, a czy zaglosujecie na tuska czy na jarka i tak was wydymaja :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Poza tym, co za ironia losu... Ja nie uzywam polskich znakow, ale wiem kiedy jak sie pisze i jak ma byc "ą" to wstawiam "a", a nie "o". Ty mnie pouczasz, zebym pisal "ą, ę, o" to przejrzyj swoje posty, bo masz z tym ogromne problemy... nagminnie piszesz "o" zamiast "ą", "e" zamiast "ę" itd. Wiec wypadaloby chyba samemu sie nauczyc ortografii, zanim zacznie sie innych pouczac...

Bolszewik? ^^




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Jasne jak mnie oponent urwi to tak pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Fajny pomysł,a dla osób ponożej 40 roku życia powinni wprowadzić prawo jazdy na 0,5roku,a potem zaświadczenie od lekarza i ponownie na egzamin i tak aż do 40-tki.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Dowcip tygodnia :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

7angelfree robisz bledy innym na zlosc? :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Nie robi na złość innym,tylko ze złości na innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

PO 40 jak po 40 ,ale tym przed 30 to bym naprawdę skontrolował zarówno umiejętności jak i znajomość przepisów, o wyobraźni nie wspomnę. Pomijam tu panie po 30, i w ogóle panie, od czasu jak ich liczba za kierownica wzrosła, naprawdę boje się jeździć. oczywiście są wyjątki i kilka takich znam, ale one tylko potwierdzają regułę. Zaś dla tych przed trzydziestka przywrócił bym zarówno zielony listek jak i ograniczenie prędkości .

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

czterdziesci to podeszly wiek smarkaczu nie zdazysz sie zorientowac jak stuknie ci czterdziestka a jesli chodzi o badania to was mlodych powinno sie przetestowac bo to wlasnie wy mlodzi najwiecej robicie wypadkow to was ponosi brawura my po czterdziestce nie musimy byc badani bo jezdzimy bardziej rozwaznie niz mlodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY OSOBY W PODESZŁYM WIEKU, po 40stce, powinny np. raz na 5 lat

Z całą pewnością normalny czterdziestolatek nie musi się dowartościowywać za kierownicą, w przeciwieństwie do większości młodszego grona użytkowników drogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org