wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

STRAŻ MIEJSKA co sądzicie jakości pracy straży miejskiej w Łomży. Czy zetknęliście się przy kontroli z poniżaniem ludzi nieadekwatnym do dokonanego wykroczenia. Myślę, że to ciekawy temat.
Ja odpukać się z tym nie zetknąłem ale szefowa mi opowiadała jak przy kontroli na 3 rzędnej uliczce strażnik tak po niej pojechał aż się rozpłakała. Czekam na wasze doświadczenia i opinie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

typowe dla wiekszosci ludzi ze kazdy slyszal ale nikt sam nic nie mial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

Ja tam miałem dwa razy do czynienia z łomżyńską Strażą Miejską. Wszystko OK. Generalnie spoko goście. Można się dogadać. Generalnie jak Ty gadasz normalnie to oni też, a jak na dzień dobry z mordą wyskoczysz to co się później dziwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

"Ja odpukać się z tym nie zetknąłem ale szefowa mi opowiadała" z cyklu a marcin powiedział, że jego tata powiedział.... ludzie mówią różne rzeczy
to co robisz teraz nazywa się rozsiewaniem plotek
poza tym przedstawiasz tylko punkt widzenia Twojej szefowej, może ona sama się źle odezwała i była niemiła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

Akurat znam charakter osoby, z którą mam styczność na co dzień i wiem czy odzywa się mile czy nie :) i jest naprawdę w porządku kulturalną osobą na poziomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

Jest wypadek, auto w rowie,zjezdzają odpowiednie sluzby, policja zabezpiecza teren, organizuje objazdy, straz pożarna neutralizuje wycieki, lekarz z pogotowia udziela pomocy medycznej,a po pol godz zjawia sie straz miejska i wypisuje mandat za parkowanie w rowie.....tylko to potrafia robic. tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

zgadzam się z sienią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

STRAZNIK MIEJSKI to jest ktos kto dba o porzadek ---------------------- ALE!!!!!!!!!!!!!!! ALBO MAJA DURNIOW NA ETACIE ALBO ZA DUZO UPRAWNIEN!!!!!!!!!!!!!!!! co nie
ktorym wydaje sie ze sa Policja:)))))))))) a zwlaszcza w kontekscie , ze sa zatrudniani byli policjanci (komendant strazy miejskiej) Nie takie zalozenia byly strazy miejskiej !!!!!!!!! okazalo sie Policja bis!!!!!!!!!-dalej nie ma po co pisac --------bo i tak wiadomo co ci idioci wyprawiaja !!!!!!!!!!!!!!konkretnej spray NIGDY NIE ZALATWIA!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

Ja sadze tak gorszej policji i strazy miejskiej niz w lomzy nie spotkalem ani w wawie poznaniu mazurach a w lomzy odrazu ci walo mandaty takie ze szok za byle ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

takiej osobie jak ty to powinni 3 razy tyle dac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

Chaos: walo mówisz? Podstawówka się kłania!

PS. Walą się pisze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STRAŻ MIEJSKA co sądzicie o podejściu "strażnika" do kontrolowanego

Powiem krótko! To prawda że strasznie obrośli w piórka i uważają że są drugą policją!!Kilka razy miałem z nimi spięcie ale po króciutkiej wymianie poglądów i dowodów odpuszczali!!! Myślę że po prostu nie mają zbyt dużych uprawnień to liczą na nieznajomość prawa i przepisów zwykłych obywateli i nabijają sobie kabzę!Po sobie wiem że trzeba z nimi grzecznie ale stanowczo i jest ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org