wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opłacona Połóżna

Witam, mam pytanie czy któraś z was miała w szpitalu w Łomży podczas porodu opłaconą swoją położną? W jaki sposób załatwić taką sprawę?
Będę wdzięczna za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opłacona Połóżna

Hej z tego co mi wiadomo to w Łomży nie ma takiej możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opłacona Połóżna

chyba że po cichu się dogadasz ale nie wiem czy działa nie idzie dla lekarza



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opłacona Połóżna

raczej nie w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opłacona Połóżna

w Łomzy nie przejdzie ta opcja ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opłacona Połóżna

e tam gadacie ze nie wystarczy dac ze 200 zł w lape i bedzie latac wkolo jak trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opłacona Połóżna

No wlasnie jak nie da rady oficjalnie to nieoficjalnie zawsze da rade...trzeba tlyko sie z taka wczesniej ugadac i tak jak pisze koles25 dasz stowke czy dwie i bedzie latac tak jak trzeba

chociaz ja tam nie dalabym nic, po to czlowiek jest ubezpieczony i placi skladki zeby mu sie nalezala darmowa i odpowiednia opieka, a jak cos idzie nie tak to opier** lic rowno i juz, trzeba umiec walczyc o swoje, a nie wiekszosc babek skuli sie ze strachu i nic nie powie, a potem to narzekaja, ze ta zla, a ta niedobra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org