wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam lokalu!

Witam.

Chciałbym zorganizować w Łomży koncert hip-hop'owy dla młodzieży... Można powiedzieć że już wszystko mam poukładane tylko szukam taniego lokalu około 500m/2. Żeby pomieścić około 300osób, bo na taka liczbę i zainteresowanie młodzieży liczę... Rozważe też hangary tzw. Duże namioty itd... Myślałem o fortach piątnica (Twierdzy) ale jednak w Łomży jednak byłoby lepiej dla ludzi jak i dla mnie ;)

Ps. Liczę na normalne odpowiedzi i docenienie tego że staram się o to żeby coś się działo... ;)

Sztywny chłopak? ;) A jak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu!

piszę z tel wiec wybaczcie za błędy i skadownie zdań...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu!

..nie wypali a szkoda bo inicjatywa sluszna mimo tego,ze hip-hop mnie nie interesuje... powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu!

a w bonarze tyle wlezie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam lokalu!

na happysadzie pare lat temy bylo kolo 300 osob i byla to istna porazka, sciany plynely w doslownym tego slowa znaczeniu, bo wentylacja nie wyrabiala

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org